Stat Programı Alaplaya Fantasy Tennis - Resimli Anlatım

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Stat Programı Alaplaya Fantasy Tennis - Resimli Anlatım ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Stat Programı Alaplaya Fantasy Tennis - Resimli Anlatım

  Reklam  Stat Programı Alaplaya Fantasy Tennis - Resimli Anlatım

  Forum Alev
  Program Özellikleri

  Karakter Seçme Özelliği : Programda solda görürsünüz.Karakterler alt alta sıralanmıştır.Hangi karakteri satın alacaksanız veya hangi karakterin statüsünü yenileyecekseniz,bu özelliği kullanabilirsiniz.Bu özellik sayesinde Karakteri satın almadan dikkat edilecek noktaları saptayabilirsiniz.
  Seviye : Oyunda her seviye atladığınızda canınız +3 artar.Programda da böyle özellike var.Sol üstte level yazan yere yazdığınız level e göre Can(HP)'ı artar.Ve Her seviyede +1 Statü bonusu geldiği için,Bu da ona göre ayarlanmıştır.  Çanta : Bu özellik ile çantanızda buluna itemleri bir arada yazabilirsiniz.Yukarıdaki Name of Items bölümünden yapabilirsiniz.Statüleride yanda mevcut.  Ekipman : Hangi öğeyi takarsanız,Yazdığınız statü kadar alttaki statü yerinde artış olur.Mesela Raket oluşturdunuz ve özelliklerine 10 STR yazdınız.Oluşturduktan sonra Wear yaparsanız sanki öğeyi giymiş gibi alttali STR barında +10 kadar artış olur.  Statü dağılımı : Son adım.Bu adımda karakterinize hangi Statü dağılımını uygun gördüyseniz ona göre Statü yerinde oynamalar yapın.  60 Level'e göre dağılım : Level kutucuğuna 60 yazarsanız,Oyundaki otomatik statü dağılımına göre statülerin yanına yazar.Mesela Dhanpir 60 level olursa +4 STA ve +1 WIL bonusu gelir.
  Kaydetme ve Yükleme : Bu özellik ile programda oluşturduğunuz bir karakteri yükleyebilir,Sonradan bakabilirsiniz veya başkalarıyla paylaşabilirsiniz.Ben programın linki ile birlikte tercih ettiğim yapılandırmaları(STR-DEX,STR-STA gibi) da koyacağım.Siz bakarsanız eğer uygunsa kullanırsınız.

  Progamı indirmek için Tıklayın
 2. Alev
  Özel Üye

  Stat Programı Alaplaya Fantasy Tennis - Resimli Anlatım Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi