Yetenekler NosTale Online

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Yetenekler NosTale Online ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Yetenekler NosTale Online

  Reklam  Yetenekler NosTale Online

  Forum Alev
  Yetenekler NosTale Online


  Açıklama
  Beceri nedir?

  Beceriler karakterinle kullanabildiğin farklı yeteneklerdir. Bunlar kendi aralarında savaş becerileri, temel beceriler ve ek beceriler olarak üç ayrılır. Bunların hepsi Nosvillede eğitmen Calvin, Kremde Dogo ve Alveus limanında Alred Erudiodan öğrenilebilir.

  Yetenekler
  Pasif beceriler

  Pasif beceriler senin YP/BP, savunma ,saldırı ,dinlenme gibi pasif özelliklerini yükseltirler. Bunları ekstradan kullanmana gerek yoktur. Bunları öğrenebilmek için gerekli savaş seviyesine ve altına ihtiyacın vardır. Temel becerilerin 4 seviyesi bulunur: Başlangıç, düşük, orta ve yüksek. Ancak düşük bir seviye gelişmiş bir seviye için gerekli değildir.
  Etkin yetenekler

  Etkin yetenekler savaş yetenekleridir. Bunlar için altın, belli bir meslek seviyesi ve Cp gerekir. Her meslek seviyesi için 2 CP alırsın. Savaş yeteneklerini kullanabilmek için bunları çabuk kullanım çubuğundaki yuvalara çek ve üzerine çift tıkla yada uygun yuvanın kısa yol tuşunu kullan.
  Ek beceriler

  Ek beceriler ek olarak sahip olunan becerilerdir. Bunlar senin savaş yeteneklerini güçlendirir ve yükselmiş mesafe gibi bazı özelliklerin güç katar. Bunlar için savaş becerileri gibi belli bir meslek seviyesi, altın ve Cp gerektirir. Her beceri 4 ancak her sembolden sadece 1 ek beceriye sahip olabilir
 2. 2
  Ziyaretçi

  Cevap: Yetenekler NosTale Online

  Reklam  Admin sp üzerimizdeyken pasif beceriler aktif midir?+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi