Uzmanlar NosTale Online

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Uzmanlar NosTale Online ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Uzmanlar NosTale Online

  Reklam  Uzmanlar NosTale Online

  Forum Alev
  Arka plan
  Tanıtım

  Bir uzman ,kart yardımı ile dönüşebileceğin bir karakterdir. Uzmanlık yardımı ile özel elementer yeteneklere ulaşabilirsin. Uzman sana eski karakterinin gücünü ve savaş tecrübesini kazandırır. Uzmanlar belirli meslek seviyesine ulaştıktan sonra yeteneklerini otomatik olarak kazanırlar. Uzmanlığın çeşidine göre karakterin ana veya ikinci silahı kullanır. Uzmanlık görevi  Uzmanlık görevini gizemli bir ruh taşından alabilirsin. Taşın üzerine tıklayarak derinliklerine inebilirsin. Orada görevi alabilir ve istediğin kadar tekrar edebilirsin. Bitirilen görev bir uzmanlık kartı ile ödüllendirilir.


  Dönüşüm

  Dönüşüm ve kuralları / Uzmanlık puanı

  Dönüşüm Kendini bir uzmana dönüştürebilmek için kartı kullan ve [G]ye bas yada karakter penceresindeki dönüşüm tuşuna bas. Uygun perinin kullanıldığına dikkat et. Dönüşüm tuşuna yada [G] tuşuna tekrar basılması halinde dönüşüm geri çevrilir. Dönüşüm durdurulduktan yada geri çevrildikten sonra yeni bir dönüşüme başlamak için 30 saniye beklemen gerekir. Uzmanlığının bekleme süresi bitmemiş becerileri bekleme süresini arttırır.


  Durum puanları Uzmanlığının üzerine sağ tuş ile tıklarsan , bunun hakkında daha çok bilgi alabilirsin. Orada becerileri görebilir ve [UP üzerine tıklayarak durum puanlarını dağıtabilirsin.


  Talepler Her uzmanlık kartı kullanılabilmesi için belli bir şöhret puanı gerektirir. Eğer bu puana sahip değilsen bir dönüşüm mümkün olamaz. Eğer meslek puanın da yetersiz ise , karkterin negatif bir etki eltında bulunuyorsa yada becerilerinin bekleme süresi daha dolmamış ise, bir dönüşümün gerçekleşememesi olağandır.

  Seviye atlama

  Uzmanlığının seviyesi meslek seviyenin tecrübe puanı ile yükseltilebilir. Uzmanlık kartı taşınması ile uzman, meslek tecrübesinin %100 ve normal meslek seviyesinin %50 sini kazanır. Uzmanlığın maksimum 99. seviyeye ulaşabilir. 20. seviyeden itibaren her 3 seviye için, [UP] üzerine tıklayarak açılan bilgi ekranından dağıtabileceğin, durum puanı kazanılır.

  Geliştirme

  Uzmanlık kartını geliştirmek için belirli meslek seviyesinde bir karta ihtiyacın olacak. Buna ek olarak melek kanatları, ruhlara, dolunay kristali ve belli bir miktar altına da ihtiyacın olacak. Bütün taleplerin tamamlanması halinde Nosvillede Macolm Mix veya Alveus limanında Marvin Magicusu ziyaret edebilirsin. Uzmanlıklarının daha büyük oranda geliştirilmesinde kanatlarında değişiklik oluşur. Ayrıca belli bir miktar durum puanı da alırsın
 2. 2
  Ziyaretçi

  Cevap: Uzmanlar NosTale Online

  Reklam  bune yaa biz en iyi kasılma yerini sorduk 3. 3
  Ziyaretçi
  Teşekkür ederim forumalev güzel bir site :)+ Yorum Gönder
nostale kasılma yerleri,  nostale en iyi meslek,  nostale melek kanadı,  nostale melek kanadı hilesi,  nostale melek kanadı nerden düşer
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi