Öfke Kardeşiliği 1-15 'Değerli İtem Görevleri Shaiya

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Öfke Kardeşiliği 1-15 'Değerli İtem Görevleri Shaiya ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Öfke Kardeşiliği 1-15 'Değerli İtem Görevleri Shaiya

  Reklam  Öfke Kardeşiliği 1-15 'Değerli İtem Görevleri Shaiya

  Forum Alev
  (Öfke Kardeşiliği) 1-15 ''Değerli'' İtem Görevleri Shaiya

  1 Değerli seviye 10 pantolon: Bu görev seviye 10 civarında açılır.Görevi başlatmak için Aridondaki "Limpers Pellum" adlı kişiyle konuşmalısınız."Limpers pellum" tepedeki kulenin yakınında bulabilirsiniz.Burada size Mosen Kiesto adlı biriyle konuşmanızı söyleyecek. Mosen size (Mosen nin İsteği ?) isimli bir görev verecek ve sizden Kan laboratuarında Mosen Ordo ile konuşmanızı isteyecek. Göreviniz burada tam olarak başlıyor: Mosen sizi Dratt isimli bir kişiyle konuşmaya yollayacak bu haritada 1 numaranın olduğu yerde bulunuyor. Göreviniz: 10 tane goblin vs.. öldürmek...Bu görevleri tamamladıktan sonra Dratt ' a dönüp görevinizi teslim edin...veeee ödülünüzü alın.

  2 Seviye 11 değerli zırh: Bu görev seviye 8 civarında açılır.Frotain Kolonisi yani haritada 2 numaralı yerde Sasru isimli NPC den görevi alabilirsiniz.Bu görev 3 aşamalıdır.Bu görevin 3 aşamasında da Artlum Madenin'de goblin kesmenizi isteyecek.İstenen yaratıkları öldürdüğünüzde görevi teslim edin..veee ödülünüzü alın.

  3 Değerli silah (sv 12 çift balta)(sv 11 tek-el balta)(sv 13 yay): Frotain köyünde Slo isimli NPC den görevi başlatabilirsiniz.Buradan sizi haritada 3 numaralı yerde Sant isimli NPC ilekonuşmaya yollayacak. Burada sizden bir cins puma öldürmenizi isteyecek.Bu yaratıkları biiraz ileride A noktasında bulabilirsiniz.Görevinizi tamamladıktan sonra..ödülünüzü alın.

  4 Değerli silah (Pagan sv 11 hançer)(kahin-asa)(suikastçi sv13 ters hançer):bu görev sv 11 de açılır ve haritada numara 4ile gösterilmiştir.Burada Ahera isimli NPC ile konuşun ve bir çeşit kurt öldürmegörevinizi alın.Kurtları bu yerin biraz solunda bulabilirsiniz.Görevinizi tamamlayın ve ödül seçiminizi yapın.

  5 Seviye 9 Değerli çizme:Bu görev Gliterde seviye 8 de açılır.Vank Jerad isimli silah tüccarından görevi alabilirsiniz.Sizden 20 tane succubus öldürmenizi isteyecek.bu mobları B noktasında bulabilirsiniz.

  6 Seviye 15 değerli eldiven:Bu görev seviye 14 te açılır Frovaton adlı yerde Zaite isimli NPC ile konuşmalısınız.Sizden yaratıklardan düşen bir kaç item isteyecek.Bu yaratıkları Haritada C noktasında bulabilirsiniz
 2. 2
  Ziyaretçi

  Cevap: (Öfke Kardeşiliği) 1-15 ''Değerli'' İtem Görevleri Shaiya

  Reklam  Habire sunucuyla baglantı kesiliyor bıktım usandım 80 lvl çarı sildim ne yapcam baglantı sorununu ============ yardım edin+ Yorum Gönder
shaiya 1-15 kutsal görevleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi