Kardeşlik sözleri

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Diğer Özel Gün Smsleri Bölümünden Kardeşlik sözleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ensar
  Özel Üye
  Reklam

  Kardeşlik sözleri

  Reklam  Kardeşlik sözleri

  Forum Alev
  kardeşlik Haftası


  Yeni bulduğun arkadaşları kaleme, eskileri silgiye vurma!

  Kalemin ucu kalbine batarsa, silginin yumuşak şevkatine muhtaç olursun.

  Kardeşlik öyle bir denizdir ki dibi bulunmaz, öyle bir sırdır ki, her gönül kaldırmaz, öyle özeldir ki vicdanı olmayan anlamaz!

  Allah için sevişen iki kardeş buluştukları zaman, biri diğerini yıkayan iki el gibidir. Ne zaman iki mümin bir araya gelirse,Allah Teala, birini diğerinden faydalandırır. (Hadis-i Şerif)

  Dost dediğin deniz kenarındaki taşlara benzer, önce birer birer toplarsın, sonra yavaş yavaş atmaya baslarsın. Fakat bazılarını atmaya kıyamazsın, sen atmaya kıyamadıklarımdansın.


  Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan

  Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili, kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden çok sevendir

  Dostluğun kolları birbirimizi dünyanın bir ucundan bir ucuna kucaklayabilecek kadar uzundur. Gel seni bi kuçaklıyayım yaa ?

  En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine, en derin sevgileri kalbine bırakıyordu.hep mutlu ol..

  Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi ağlayıp, kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var ki,o da su an bu mesajımı okuyor.

  Hiçbiriniz kendi nefsi için istediğini (mü’min) kardeşi için de istemedikçe tam mümin olamaz ( Buhârî, Müslim )
 2. 2
  AZADE
  Bayan Üye

  Cevap: Kardeşlik sözleri

  Reklam  Kardeşlerimizin yeri her zaman farklıdır. Ancak bazı arkadaşlarımız vardır ki kardeşlerimiz kadar sever ve değer veririz. Bu kardeşlerimizi yıllar geçse de unutmayız.+ Yorum Gönder
kardeşlik sözleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi