Anlamlı Hemşireler Günü Mesajları

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Diğer Özel Gün Smsleri Bölümünden Anlamlı Hemşireler Günü Mesajları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi
  Reklam

  Anlamlı Hemşireler Günü Mesajları

  Reklam  Anlamlı Hemşireler Günü Mesajları

  Forum Alev
  anlamlı hemşireler günü ile ilgili güzel mesajları paylaşabilir misiniz 2. 2
  Hakan
  Administratör

  Cevap: Anlamlı Hemşireler Günü Mesajları

  Reklam  En Güzel Anlamlı Hemşireler Günü Mesajlar

  Sağlık, bireylerin zorunlu ve vazgeçilmez temel ihtiyaçlarından biridir. Bu ihtiyaca cevap veren en önmeli meslek grubu içerisinde ise hemşirelerimiz yer almaktadır. Hemşireler, sağlık problemleri olan insanların, bir tıbbi kuruluşa başvurmalarından ayrılmalarına kadar olan bütün süreçlerde birebir yanlarında olan bir sağlık personelidir. Sağlık hizmetlerinin sunumunda etkin bir rol oynayan ve mesleklerini büyük bir fedakarlıkla yerine getiren bütün hemşirelerimizin, 12 Mayıs Hemşireler Gününü ve 12-18 Mayıs Hemşireler Haftasını kutlar sağlık ve mutluluk dilerim.

  Bir bilim ve sanat olarak tanımlanan hemşirelik mesleği; altrustik (özgeci) değerler adını verdiğimiz, karşılık beklemeden bir başkasının mutluluğunu amaçlayan profesyonel bir meslektir. Hemşireler günü dünyada ve ülkemizde her yıl modern hemşireliğin kurucusu Florence Nightingale’in doğum günü olan 12 Mayıs günü kutlanmaktadır.
  Hemşireler gününü hemşireliğin anlam ve öneminin hatırlanmasına, gayretleriyle mesleğe kalite ve değer kazandırmış hemşirelerimizin anılmasına bir vesile saymaktayız.
  Sağlık bakım hizmetlerindeki her alanda görevlerini büyük bir duyarlılık ve özveri ile yerine getirmeye çalışan bütün hemşirelerimizin hemşireler gününü kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

  Prof. Dr. Behzat ÖZKAN
+ Yorum Gönder
hemşireler günü sözleri,  hemsireler gunu sozleri,  hemşireler günü ile ilgili sözler,  hemşireler günü için anlamlı sözler,  hemşireler günü güzel sözler
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi