Tıp Bayramı İle İlgili Smsler

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Diğer Özel Gün Smsleri Bölümünden Tıp Bayramı İle İlgili Smsler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi
  Reklam

  Tıp Bayramı İle İlgili Smsler

  Reklam
 2. 2
  Hakan
  Administratör

  Cevap: Tıp Bayramı İle İlgili Smsler

  Reklam  En Güzel Tıp Bayramı İle İlgili Smsler

  Gece-gündüz, kar-çamur, bayram-tatil demeden büyük bir özveriyle insanların sağlıklı ve daha sağlıklı yaşaması için ellerinden gelen her türlü çabayı esirgemeyen, sunan verilen görevleri zamanında ve tam yapan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlarım

  Bir nefeslik sıhhatin bile değerinin ölçülemeyeceğinin bilincinde olarak; sağlık sektörü çalışanlarına sevgi ve şükranlarımı sunar, Tıp Bayramlarını kutlar, tüm insanlık için sağlık ve huzur dolu bir yaşam temenni ederim.

  Tüm acil sağlık çalışanlarının ve sağlık personelinin 14 mart Tıp Bayramını içtenlikle kutlar,başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Karşılaştığınız türlü güçlüklere rağmen, kutsal mesleğinizin icrasında yurttaşlarımızın sağlık sorunlarının çözümüne yönelik insanüstü gayretiniz bizler için iftihar kaynağıdır. Bu vesileyle gulenforum net adına size minnet ve şükran duygularımı ifade etmeyi bir görev sayar, 14 Mart Tıp Bayramınızı içten duygularımla kutlarım.

  İnsanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren tıp çalışanlarımızın insan yaşamına saygıyı ifade eden 14 Mart Tıp bayramını kutluyor başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi