Yeni Yıl Mesajları

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Diğer Özel Gün Smsleri Bölümünden Yeni Yıl Mesajları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ENGİN
  Özel Üye
  Reklam

  Yeni Yıl Mesajları

  Reklam  Yeni Yıl Mesajları

  Forum Alev
  Yeni Yıl Sözleri

  1.2013 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2014 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel ıyllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni ıylın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu ıyllar!
  2. 2013 ıylı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2014 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER.
  3. 2013'e ELVEDA, 2014'e MERHABA!! Hoşgeldin Yeni ıyl.
  4. 2014 ıylı öyle bir ıyl olsun ki, 2013 ıylının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin ısteklerimizin gerçekleşeceği bir ıyl dileğiyle
  5. Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni ıylda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle ıyi ıyllar!
  6. 2007 ıylında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. ıyi ve sağlıklı seneler!
  7. 2007 ıylının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu ıyllar!
  8. Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni ıylda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı ıyllar!
  9. Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Yeni ıylın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni ıylınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!
  10. Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu ıyllar!
  11. Her Yeni ıyl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2014 ıylı da böyle olsun ama hep güzel olsun Nice ıyllara
  12. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice ıyllara!
  13. Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2014 no'lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle MUTLU YILLAR.
  14. Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir ıylı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2014 ıylı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir ıyl geçirin!
  15. Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, barış dolu bir ıyl dileğiyle.
  16. Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir ıyl dileğiyle.
  17. Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni ıylda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU YILLAR!
  18. Yine yeni bir ıyl var kapımızda. 2007 ıylına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! ıyi Seneler!
  19. Yeni bir ıyla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir ıyl gibi geride kalması umuduyla Nice ıyllara!
  20. Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir ıyl diliyorum
  21. Yaşamınca güzel ıyllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!
  22. Yeni ıyl bizlere kutlu olsun Yeni ıyl sizlere de kutlu olsun Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun
  23. Yeni ıyl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2013'de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir ıyl olmasını dileriz. Nice ıyllara.
  24. Yeni ıylda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle.
  25. Yeni ıylda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni
  26. YENı YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez. Ve onları gerçekleştirecek zamanı aıyr kendine. MUTLU YILLAR!!
  27. Yeni ıylın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu ıyllar.
  28. Yeni ıylın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni ıylı kutlu olsun.
  29. Yine yeni bir ıyl var kapımızda. 2014 ıylına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler! 2. 2
  HÖRÜ
  Bayan Üye

  Cevap: Yeni Yıl Mesajları

  Reklam  Yeni olan her şey insanlara mutluluk ve heyecan duygularını hissettirir. Yeni yılı karşılamak güzel günler ve güzel olayların başlangıcı olarak karşılanmak istenmektedir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi