Canon Coolpix S200 7.1 MP Dijital Fotoğraf Makinesi

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Dijital Fotoğraf makineleri Bölümünden Canon Coolpix S200 7.1 MP Dijital Fotoğraf Makinesi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Reklam

  Canon Coolpix S200 7.1 MP Dijital Fotoğraf Makinesi

  Reklam  Canon Coolpix S200 7.1 MP Dijital Fotoğraf Makinesi

  Forum Alev


  Nikon Coolpix S200 dijital kamera: Nikon sürekli, profesyonellere olduğu kadar amatör kullanıcılara da daha iyi fotoğraf makineleri sağlama yolunda gelişmeler yapan bir firma. Fotoğraf severler arasında basit kullanım özellikleriyle mükemmel sonuçlar vermesiyle tanınan Coolpix serisinin son üyelerinden biri de Nikon Coolpix S200 dijital fotoğraf makinesi. Fotoğraf severlerin mükemmel görüntüler elde etmeleri için gerekli tüm gelişmeleri sağlayan Nikon’un Coolpix S200 modeli Vibration Reduction (Sarsıntı Giderme) sistemiyle kamera veya kullanıcının elinden kaynaklanan sarsıntıların olumsuz etkilerini minimum seviyeye indiriyor. Nikon Coolpix S200 dijital fotoğraf makinesinin 2.5 inç (6.35 cm) LCD ekranı bulunuyor.


  Nikon Coolpix S200 - 7.1 megapiksel
  7.1 megapiksel çözünürlüğe sahip olan Nikon Coolpix S200 dijital fotoğraf makinesi, 3x optik zum 38-114mm Zoom-Nikkor objektifi ile yakın çekim portre ve geniş manzara çekimlerine kadar tüm fotoğraf gereksinimlerine cevap verebiliyor. Cihazın ISO 1000 yüksek ışık hassasiyet değerleri düşük ışıklı ortamlarda dahi yüksek kalitede görüntüler sunarken aynı zamanda hızlı hareket eden nesnelerin yüksek çekim hızlarında fotoğraflanmasını da kolaylaştırıyor.

  Nikon Coolpix S200 - Düzenleme fonksiyonları
  Nikon’a has üç eşsiz yenilik sayesinde fotoğraf severler kamera bünyesinde görüntüler üzerinde düzeltmeler yapabiliyorlar ve sonuçta mükemmel fotoğraflar elde edebiliyorlar. Cihazın Face-priority AF (insan yüzü öncelikli otomatik netleme) özelliği fotoğraflanan çerçevenin neresinde yer alırsa alsın insan yüzlerini keskin bir şekilde odaklıyor. Dahili Red-Eye Fix (Kırmızı Göz düzeltme) özelliği düşük ışıklı ortamlarda kırmızı göz etkisini ortadan kaldırarak doğal görünümlü portre çekimlerine olanak tanıyor. Son olarak izleme modunda Nikon’un eşsiz D-Lighting özelliği ise az pozlanmış veya arka planı aşırı ışıklandırılmış çekimlerde görüntünün bir kopyasını oluşturup iyi pozlanmış bölgelere dokunmadan gerekli alanlarda ışık ve detay zenginliği ekleyerek fotoğrafları daha kaliteli hale getiriyor.
  Nikon Coolpix S200 kamera - PictureProject yazılımı
  Nikon Coolpix S200 dijital fotoğraf makinesi 2.5 inç (6.35 cm) büyüklüğünde LCD ekranı ile çekim ve izleme aşamalarında kullanıcılara detaylı görüntüler sunuyor. Ayrıca Nikon’un özel PictureProject yazılımı cihaz ile çekilen fotoğrafların düzenlenmesi, organize edilmesi, aktarılması ve paylaşımı gibi konularda kullanıcıya yardımcı oluyor.
  Nikon Coolpix S200 - Özellikler
  • Hafif ve kompakt gövde
  • 15 adet çekim senaryosu
  • 10cm mesafeden makro çekim
  • 20 dilde Menü
  • Video kayıt seçenekleri
  • SDHC bellek kartı desteği
  • Yaklaşık 20MB dahili bellek
  • PictBridge desteği
  • USB bağlantı


  Benim şuanda kullandığım profesyonel bir makinadır. Hiç bir sorun ile karşılaşmadım, (yalnızca çantasını denize düşürmek dışında).

  Tavsiye ederim, zamanında 400 YTL civarı almıştım fakat şuan çok ucuzlamış.

 2. 2
  BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Canon Coolpix S200 7.1 MP Dijital Fotoğraf Makinesi

  Reklam  Dijital fotoğraf makinelerinin yerini telefonlar alsa da daha kaliteli görüntüler isteyen ya da işi gereği makine almak zorunda olanların ilk dikkat edecekleri markadır. Marka makinenin kalitesi hakkında bilgi verir ayrıca makinenin özellikleri göz önünde bulundurulması gerekir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi