Canon FS100

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Dijital Video Kameralar Bölümünden Canon FS100 ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Canon FS100

  Reklam



  Canon FS100

  Forum Alev
  Canon FS100
  Flash Bellek Video Kameralar


  Şık ve kullanışlı FS100 doğrudan hafıza kartlarına kayıt yaparak çekimlerinizi paylaşmayı ve karşıya yüklemeyi kolaylaştıran kompakt bir video kameradır. 45x Geliştirilmiş Zoom sizi hedefinize yaklaştırır.
  Özellikler

  • Yanınızda her yere götürebileceğiniz şık video kamera
  • SD/SDHC hafıza kartına kayıt
  • 45x Geliştirilmiş Zoom
  • Megapiksel CCD, DIGIC DV II ve Gerçek Geniş Ekran
  • Mikrofon girişi
  • Güç kullanımında verimlilik
  • Fotoğraf çekimi
  • USB 2.0 Yüksek Hızlı
  • DW-100 ile kolay DVD oluşturma
  • Birlikte verilen yazılımlar
  Hafıza kartına çekim yapın; çevrimiçi paylaşın.



  Şık ve zarif
  FS100 her yere yanınızda götürebileceğiniz inanılmaz kompakt, çok hafif bir video kameradır. SD veya SDHC hafıza kartlarına kayıt yaparak sizi teyp gibi ağır ortamları taşımaktan kurtarır. Süper şık tasarımıyla çektiği filmler kadar iyi bir görünüme sahiptir.

  Hafıza kartına kayıt
  Doğrudan hafıza kartlarına kayıt yapan FS100 filmlerin kolayca paylaşılmasını sağlar. Kartları arkadaşlarınıza verin veya uyumlu bir kart okuyucuya takarak videoyu bilgisayara aktarın. Kart boyutları giderek arttığından, FS100’ün kapasitesi de teknolojik ilerlemelerle birlikte artmaktadır.

  45x Geliştirilmiş Zoom
  45x Geliştirilmiş Zoom'u kullanarak örneğin futbol maçları ve konserler gibi çok uzaktaki olayları bile yakalayın. Orijinal Canon video lensiyle güçlü DIGIC DV II işlemcisi birlikte inanılmaz uzun bir çekim mesafesi sağlar.

  Ödün vermeyen kalite
  FS100’ün Megapiksel CCD'si müthiş film görüntüleri yakalar ve diğer tüm Canon video kameralarda olduğu gibi Gerçek Geniş Yüksek Çözünürlüklü 16:9 kayıt sistemi şaşırtıcı panoramik ayrıntılarla video çekimi yapar. Geniş ekran TV'lerde oynatmak için mükemmeldir.

  Harika ses
  Ses kaydını daha iyi kontrol etmek için harici bir mikrofon takarak filmlerinizde üstün ses kalitesine sahip olun.

  Güç tasarrufu
  Flaş belleği sayesinde FS100 pil kullanımı açısından inanılmaz verimli bir video kameradır: birlikte verilen pille 3 saate kadar kayıt yapabilirsiniz. Gün boyu süren çekimlerde Akıllı lityum-iyon kalan kayıt süresini dakikası dakikasına göstererek pilin beklenmedik bir anda biterek sizi yarı yolda bırakmasını engeller.

  Fotoğraf çekimi
  Otomatik Pozlama Taraması, sürekli çekim ve histogram görüntüsü gibi özellikleriyle FS100, aynı zamanda yüksek kaliteli bir fotoğraf makinesidir. DIGIC DV II, fotoğraf baskılarında müthiş görünen renkler kaydeder.

  Yüksek hızda aktarım
  USB 2.0 Yüksek Hızlı bağlantıyla, filmleri ve fotoğrafları bilgisayara çabucak aktarmak için tek bir kablo yeter.

  Kolay DVD hazırlama
  Canon’un DVD yazıcısı DW-100, FS100 için kusursuz bir ortaktır. Tek bir düğmeye bastığınızda, filmler doğrudan diske yazılır. Diskler normal ev DVD oynatıcılarıyla uyumludur.

  Birlikte verilen yazılımlarla eksiksiz paket
  Pixela ImageMixer(TM) 3 SE yazılımıyla video kliplerinizi organize edin, oynatın ve düzenleyin, sonra da diğer dosya formatlarına dönüştürün. Yazılım, çekimlerinizi paylaşmanın bir başka kolay yolu olarak DVD'ler oluşturmanıza da olanak verir.




 2. Alev
  Özel Üye

  Canon FS100 Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi