Canon LEGRIA HF200

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Dijital Video Kameralar Bölümünden Canon LEGRIA HF200 ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal Error
  Üye
  Reklam

  Canon LEGRIA HF200

  Reklam  Canon LEGRIA HF200

  Forum Alev
  Canon LEGRIA HF200
  HD Video Kameralar  Her yere taşınabilecek kadar küçük olan LEGRIA HF200 çarpıcı Tam HD filmlerini rahatça arkadaşlarınızla paylaşmanız ve web'e yüklemeniz için doğrudan SDHC hafıza kartlarına kaydeder.
  Özellikler

  • SDHC hafıza kartına kayıt
  • Canon HD Kamera Sistemi
  • Instant AF, Super Range OIS, Yüz Tespiti
  • Şık ve kompakt
  • Anlık Video Görüntüsü
  • Ön Kayıt; Hızlı Başlama
  • x.v.Colour; 25p Sinema Modu
  • 3,3MP fotoğraflar; Çift Çekim
  • Harika ses
  • Birlikte verilen yazılımlar
  Tam HD'de Freecording dünyasını keşfedin.

  Hafıza kartına kayıt
  Çarpıcı Tam HD filmlerini SDHC hafıza kartlarına çekin. Çıkarılabilir ve kolayca paylaşılır, 32GB bir karta 12 saatin üzerinde çekim kaydedilebilir.

  Canon HD Kamera Sistemi
  Canon HD Kamera Sistemi'nin avantajlarını fark edeceksiniz. 3,3MP Tam HD CMOS sensör, 15x optik zoom Canon HD Video Lensi ve süper hızlı DIGIC DV III işlemci kombinasyonu mükemmel Tam HD film kalitesi sağlar. En yüksek kalite ayarında, filmler 24Mbps'de çekilir.

  Harika videolar yapmak çok kolay
  Kullanıcı dostu teknolojiler HD çekimini kolaylaştırır. Super Range OIS kameranın sallanarak çekimleri bozmasını engellerken, Insant AF hızlı bir şekilde bıçak keskinliğinde bir odak sağlar. Gücünü DIGIC DV III'ten alan Yüz Tespiti Teknolojisi çekim ayarlarını optimize ederek insan çekimlerinde harika sonuçlar (tek bir karede 35'e kadar yüz) sağlar.

  Cep boyutunda
  Yalnızca 340g ağırlığında olan LEGRIA HF200 her yere götürülebilir; gittiğiniz her yerde mükemmel bir video partneridir.

  Anlık Video Görüntüsü
  Anlık Video Görüntüsü, paylaşabileceğiniz filmler yapmayı kolay hale getirir. Kayıt düğmesine her basıldığında, 4 saniyelik kısa bir klip çekilir. Yalnızca oynatma listesine klipleri ekleyin ve sesi seçin, filminiz bilgisayarda düzenlemeye gerek olmadan TV'de oynatmak için anında hazırdır. Müzik Aktarım Yardımcı Programı ile müzikleri hafıza kartına yükleyin.

  Anında çekim
  Hızlı Başlama ve Ön Kayıt ile her zaman hazırsınız. Bekleme modundayken, LCD ekranın açılması video kamerayı yaklaşık bir saniye içinde çalıştırır. Ön Kayıt video kamera açıkken sürekli 3 saniyelik çekimler kaydeder: Kayıt düğmesine bastığınızda, hareketin önceki 3 saniyesini de yakalarsınız.

  Yaratıcı seçenekler
  LEGRIA HF200, x.v.Color'ın genişletilmiş renk uzayını destekler. Filmler uyumlu bir HD TV'de oynatıldığında, renkler hiç olmadığı kadar güzel görünür. Geleneksel film görünümünde filmler yapmak için veya düşük ışık koşullarında daha iyi çekim için 25p Sinema Modu'nu seçin.

  Fotoğraf çekimi
  Yüksek çözünürlüklü 3,3MP fotoğraflar çekin. Ayrıca, Çift Çekim modunda, modları değiştirmeden video kaydı sırasında herhangi bir anda 2MP fotoğraflar yakalayın. Kontroller işinizi kolaylaştırmak için otomatik olarak ayarlanmıştır. Fotoğraf Seri Çekimi kaydedilmiş bir saniyelik çekimden 25 fotoğraf oluşturur.

  Daha iyi ses
  Mikrofon girişi daha iyi ses kaydetmek ve kulaklık girişi ile seviyeleri izlemek için harici mikrofon bağlanmasına izin verir. Manuel ses kontrolleri daha da fazla hassasiyet sağlar.

  Yazılım
  Birlikte verilen PIXELA™ yazılımı ile HD filmlerinizi düzenleyin ve paylaşın. Canon’un DW-100 DVD Yazıcısı'yla (ayrı satın alınması gerekir), kolayca DVD'ye yazın.
 2. Alev
  Özel Üye

  Canon LEGRIA HF200 Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi