Arkadaşlar kandil programını akşam bu tv den izleyebilirsiniz

+ Yorum Gönder
İslami Konular ve Dini Sohbet Bölümünden Arkadaşlar kandil programını akşam bu tv den izleyebilirsiniz ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sayanor
  Üye
  Reklam

  Arkadaşlar kandil programını akşam bu tv den izleyebilirsiniz

  Reklam  Arkadaşlar kandil programını akşam bu tv den izleyebilirsiniz

  Forum Alev
  [KANDİL EKRANI]SAMANYOLU - Berat Kandili, Samanyolu ekranında özel bir programla idrak ediliyor. Reha Yeprem'in sunacağı 'Berat Kandili Özel', İstanbul Gösteri Merkezi'nden 21.40'ta canlı yayınlanacak.
  Programda Uğur Işılak, Mustafa Demirci, Mustafa Keser, Bedirhan Gökçe, Hayri Küçükdeniz, Orhan Hakalmaz, Gökmen ve Yusuf Ziya Özkan sahneye çıkacak. Programda ilahiler, tevhidler, naatlar ve tasavvufi türkülerle dolu bir gece seyirciyi bekliyor.
  KANAL A - Abdülkadir Şehitoğlu'nun sunacağı 'Berat Kandili Özel'de ilahiler ve Kur'an-ı Kerim olacak. Ankara Altınpark'tan 21.30'da canlı olarak izleyici ile buluşacak programda Doç. Dr. Mustafa Ağırman, udi bestekâr Bayram Şenpınar ve Hafız Mehmet Atıcı ekrana gelecek.
  STAR TV - Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru, Beraat Kandili özel programıyla ekrana geliyor. 20.10'da yayınlanacak programda kulu Allah'a yakınlaştıracak ibadetler, bu gecede yapılması gerekenler ve tövbe kapıları anlatılıyor.
  KANAL 7 - 'Berat Kandili' programı, Beyazıt Camii'nden yapılacak yayınla 20.10'te ekrana geliyor. Bünyamin Topçuoğlu, Fatih Akman, Suat Göztok'un Kur'an-ı Kerim okuyacağı gecede Hadi Duran ve ekibi de ilahiler seslendiriyor. TRT - Manisa Ulucamii'nde gerçekleştirilecek mevlit programı, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu'nun açılış konuşmasıyla başlıyor. Doç. Dr. Fatih Çolak, Adem Kemaneci ve İsmail Coşar'ın okuyacağı Mevlid-i Şerif'e, Mustafa Aygün İlahi Korosu ve dualarıyla Manisa İl Müftüsü Namık Hisar da iştirak edecek. Program 20.35'te seyirci ile buluşuyor. DOST TV - 'Berat Kandili' özel programında, Berat Gecesi duasıyla Mehmet Ali Özkan, kandil sohbetiyle Metin Karabaşoğlu, Osman Sertuğ Çalışkan, okunan hatimlerin duası ile hafız Abdullah Tutar ve Seyfettin Bulut, münacat ve dualarla Arif Yıldız ekrana gelecek. 21.10'da başlayacak program canlı yayınla sabaha kadar devam edecek . 2. 2
  efsun-
  Yeni Üye

  --->: arkadaşlar kandil programını akşam bu tv den izleyebilirsiniz

  Reklam  Hepinizin Berat Kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi