İbrahim Saraçoğlu'ndan Lahana Tedavisi

+ Yorum Gönder
Sağlık ve Diyet Beslenme Bölümünden İbrahim Saraçoğlu'ndan Lahana Tedavisi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Sevinç
  Bayan Üye
  Reklam

  İbrahim Saraçoğlu'ndan Lahana Tedavisi

  Reklam  İbrahim Saraçoğlu'ndan Lahana Tedavisi

  Forum Alev
  İbrahim Saraçoğlu’ndan Lahana Tedavisi


  İbrahim Saraçoğlu’ndan Lahana ile ilgili çok önemli bilgiler aldık.Özellikle zayıflamak isteyenler bu bilgilere ihtiyaç duyacaktır diye düşünüyoruz.

  Prof.Dr. İbrahim A. Saraçoğlu beyaz lahanın faydalarını saymakla bitiremiyor.ünlü doktor bu konuda oldukca iddialı.toksin atıcı ve vücudu arındırıcıözelliği olan lahana eğer kür halinde uygulanırsa aynı zamanda zayıflatıcı bir etki de kazanıyor.böylece vücut hem toksinlerden arınırken hem de kişi kilo verebiliyor.

  Bu kürü bahar aylarında uygulayın deriz :

  kaynayan suya yedi adet lahana yaprağı atın, 10 dakika ağzı kapalı olarak hafif ateşte pişirin. Sabah ve akşam olmak üzere aç ve tok karına birer su bardağı için. Bu işleme toplam 5 gün devam edin. Bu kürü 5 gün uyguladıktan sonra 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün uygulayın. Böylece 10 günlük kür tamamlanmış olur ..

  Toksin atıcı ve bağırsak kanserini önleyici bu 10 günlük kürü, 1 yıl boyunca 3 ya da 4 kez yapmak en doğrusudur. 10 günlük kür için kesinlikle ihtiyacınız olan miktarı bir defada değil, her gün taze olarak hazırlayın.

  Kan dolaşımını düzenlemek amaçlı kullanımda 3-4 adet beyaz lahana yaprağı, kaynamakta olan yarım litre suya atılır ve hafif ateşte ağzı kapalı olarak 15 dakika pişirilir. Sabah ve akşam aç veya tok karına bir su bardağı içilir. Her 3 günde bir, 3 gün ara verilerek toplam 21 gün içilerek uygulanır. 3 aylık aradan sonra tekrar; her 3 günde bir, 3 gün ara verilerek, toplam 21 gün içilerek ikinci ve son kür tamamlanmış olur.
 2. 2
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Cevap: İbrahim Saraçoğlu'ndan Lahana Tedavisi

  Reklam  Lahana suyunun içilmesi hastalar için bir şifa kaynağıdır. Yemeklerden önce içilen lahana suyu şeker hastalarına ve kan dolaşımını hızlandırmaktadır. Kilo vermek isteyenler de yağları yaktığı için kullanabilirler.+ Yorum Gönder
beyaz lahana teda
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi