Lida Zayıflama Kürü - Lida Nedir? Lida Hakkindaki Bilmedikleriniz. Lida....

+ Yorum Gönder
Sağlık ve Diyet Beslenme Bölümünden Lida Zayıflama Kürü - Lida Nedir? Lida Hakkindaki Bilmedikleriniz. Lida.... ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Kopyacı
  Üye
  Reklam

  Lida Zayıflama Kürü - Lida Nedir? Lida Hakkindaki Bilmedikleriniz. Lida....

  Reklam  Lida Zayıflama Kürü - Lida Nedir? Lida Hakkindaki Bilmedikleriniz. Lida....

  Forum Alev
  Lida Zayıflama Kürü - Lida Nedir? Lida Hakkindaki Bilmedikleriniz. Lida....
  Lida yosun kapsülüyle 45 Günde 6-12 kg zayıflayın


  Lida yosun kapsülü

  Lida; Çin Halk Cumhuriyeti' nin güney kesiminde bulunan Yunnan eyaletinde yüzyıllardır yetişen ve adını bu eyaletten almış 3 hücreli bir yosun türevi ihtiva eden, bu güçlü yosun türevi ve içerisindeki ek bitki ekstreleri ile etkili, hızlı ve zahmetsiz bir şekilde form sağlayabilen mucize bir üründür. Uzak doğuda yüzyıllardır özellikle yemeklerde çeşni olarak kulllanılan ayrıca form ve zindelik amaçlı olarak da değişik biçimlerde işlenen Yunnan Yosunu, inanılmaz kuvvetli bir etkiye sahiptir. Lida , şu an uzakdoğu ve Amerika da zayıflama preperatları arasında en çok satan ürünlerden biridir.
  Nedir Bu Lida?
  Lida, başta Yunnan Yosunu olmak üzere aşşağıdaki diğer bitkilerin de ekstrelerini içeren % 100 doğal bir besin takviyesidir. İştah kesici ve tok tutan, hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta biriken yağ stoklanmasının yakılmasını sağlayan oldukça güvenli bir üründür. İçeriğinde kesinlikle kimyasal herhangi bir bileşim bulunmamaktadır.
  Kapsül şeklinde üretilen bu ürünün içeriği;

  • Yunnan ( 3 hücreli yosun. )
  • Yabani Kereviz Ekstresi
  • Alfa Alfa Filizi ( Bir yonca bitkisi türevi. )
  • Arum Ekstresi ( Yılan yastığı bitkisi. )
  • Yabani enginar Ekstresi
  • Ferusalem ( Yer elması. )
  • Cyomopalis ( Hindistan�da yetişen bir ağacın çekirdek ekstresi. "Tetragonoldous" )
  • Marimu Kumbuat ( Mandalina lifi )
  • Guarana ( Brezilya yağmur ormanları " Maues " bölgesinde yetişen, dinçlik sağlayan bir bitki. )

  Neden Lida?
  Lida yosun kapsülünün en can alıcı özelliği, 45 günlük bir zaman diliminde kullanan kişinin 6 - 12 kilo arası zayıflamasını sağlamasıdır. Zayıflatıcı etkisi metabolizma hareketlerinin hızına göre bu 2 değer arasında değişebilmektedir. Bunun haricinde Lida, içerisinde Yabani Enginar ve Yabani Kereviz ekstreleri de içerdiği için Karaciğer Yağlanması ve enzim düzensizlikleri için de etkili olabilmektedir. Ürünün etkili olabilmesi için tavsiye edilen dönemde sürekli ve düzenli olarak kullanılması gereklidir.


  Kullanım Şekli:

  Lida' nın her kutusu 30 adet kapsül içermektedir ve 1 aylık kürdür.


  Hergün sabah kahvaltısından 30 dakika önce 2 bardak ılık su yardımı ile 1 adet kapsül alınır. 30 dakika sonrasında kahvaltı edilmesi şarttır. Kahvaltı edilmemesi durumunda Lida, yorgunluk ve halsizlik etkileri yaratabilir. Her gün Lida kapsülünden 1 adet tüketip, düzenli olarak kahvaltı ederseniz, ürün sizi gün içerisinde tok tutacaktır. Lida kullanan kişilere kesinlikle gün içinde 2,5 - 3 litre su tüketmeleri tavsiye edilmektedir.

  Lida, % 100 Bitkisel Besin Takviyesidir. İlaç Değildir.
  Lida Yosun Kapsülünü, ileri derecede kalp rahatsızlığı ve damar tıkanıklığı rahatsızlığı olan hastalar doktor onayı olmadan, gebelik döneminde olan ve emziren anneler / anne adayları katii surette kullanamazlar.
 2. 2
  akmagözlerimden
  Emekli

  --->: Lida Zayıflama Kürü - Lida Nedir? Lida Hakkindaki Bilmedikleriniz. Lida....

  Reklam  yaaa bırak kardeşim aldıkt ane oldu.. ürünü aldık üstüne 5 kilo aldık. bunlar fason şeyler. miletin parasında gözünüz. böle bi ilaç mı olur. ne olduğuda belli değil ya. kanmaın bunlara en sağlıklı kilo verme şekli spordur. spora başladım yediklerimi kıstım ve 15 günde 8 kilo verdim. almayın bunları yazıktır paranıza saygılar ...+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi