Zeytin Yaprağı İle Zayıflama

+ Yorum Gönder
Sağlık ve Diyet Beslenme Bölümünden Zeytin Yaprağı İle Zayıflama ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Zeytin Yaprağı İle Zayıflama

  Reklam  Zeytin Yaprağı İle Zayıflama

  Forum Alev
  kilo verme - diyet - zeytin yağrağı çayı - bitkisel zayıflama yöntemleri  Bilim adamları aşırı kiloyla mücadelede yeni bir öneride bulundu.
  Zayıflamanın sırrı bu yaprakta saklı
  Bilim adamları, zeytin yaprağı özüyle hazırlanan bir fincan kahvenin obeziteyle mücadelede yardımcı olduğunu belirlediler.

  Southern Queensland's Üniversitesi'nde yürütülen çalışma, metabolik sendrom belirtisi görülene kadar yüksek oranda karbonhidrat ve yağ içeren diyet ile 8 hafta boyunca beslenen fareleri kapsıyor.

  8 hafta boyunca zeytin yaprağı özüyle güçlendirilmiş kahve içirilen farelerin normal kahve içenlerle karşılaştırıldığında kardiyovasküler, karaciğer ve metabolik belirtilerde iyileşme gösterdiği tespit edildi.

  Araştırmacılar, zeytin yaprağı özünün anti-inflamatuar özelliğinden dolayı kilo verdirdiğini belirterek, "Yeşil çay, zerdeçal, aspirin türevlerinin ve ibuprofen'in benzer şekilde kilo verdirme etkisinin olduğu düşünülüyor" dediler.
  American Journal of Nutrition isimli tıp dergisinde yayınlanan araştırmada, fareler üzerinde ortaya çıkan sonuçların beklenenin ötesine geçtiği kaydedildi. 2. 2
  VESLiHAN
  Bayan Üye

  Cevap: Zeytin Yaprağı İle Zayıflama

  Reklam  Zeytin ve yağı her zaman insanların sağlıkları konusunda direk bir alaka olması insanların artık bu bitkilere yönelmesini sağlamaktadır.Zeytin yaprağı özellikle şeker hastalarına iyi gelmektedir.+ Yorum Gönder
zeytin yaprağı zayıflama
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi