Diğer aygıtlar altında Bilinmeyen Aygıt ve Eernet Denetleyici

+ Yorum Gönder
Donanım ve Donanım Sorunlarınız Bölümünden Diğer aygıtlar altında Bilinmeyen Aygıt ve Eernet Denetleyici ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi
  Reklam

  Diğer aygıtlar altında Bilinmeyen Aygıt ve Eernet Denetleyici

  Reklam  Diğer aygıtlar altında Bilinmeyen Aygıt ve Eernet Denetleyici

  Forum Alev
  Merhabalar arkadaşlar Hp 530 latop Bilgisayarımda bir sorun var sorun şu Bilgisayarım-özellikler-Donanım-Aygıt Yöneyicisinde Diğer aygıtlar altında Bilinmeyen Aygıt ve Eernet Denetleyici bunların sürücüsünün yüklenmediği yazıyor bu sürücülerin ne olduğunuda bilmiyorum bununla başım dertte pcyi her açtığımda yeni donanım bulundu diyor driver arıyor ancak bende hibir driver yok hepsini internetten yükledim bunun haricinde pcyi sorunsuz kullanıyorum lütfen bu konuda bana yardımcı olurmusunuz şimdiden çok teşekkürler 2. 2
  AyhaN
  Emekli

  --->: Acil Yardım Lütfen

  Reklam  Lütfen BURAYI tıklayarak forum kurallarını okuyunuz ;)

  sanırım forum kurallarını okumamışsınız , acil , yardım , pls , vs. başlıklı konular açmak yasak , yeni olduğunuz için olabilir ;)
 3. 3
  Ziyaretçi
  bu uyarıyı yazana kadar yardımcı olacak bi şeyler yazsan daha iyi olurdu 4. 4
  ACİL
  Özel Üye
  Daha temiz bir forum, konulara ulaşılabilir bir forum için konu başlıkları mesaj ile alakalı olacak. seni uyarmasa bir sonraki konuda böyle olur.

  Onun sana herhangi bir zararı yok. takılı extralarım varsa sök dene. Bilgisayarındaki parçalarla ilgili daha fazla detaı için AIDA programını kullanabilirsin. pc de ne var ne yok dökümünü çıkarır.

 5. 5
  pennywise
  Yeni Üye
  http://www.hotfile.com/links/1138548...ifier.exe.html

  bunu dene buradan bulabilirsin belki

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi