Bluetooth sorunuu :S

+ Yorum Gönder
Donanım ve Donanım Sorunlarınız Bölümünden Bluetooth sorunuu :S ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  O79Y
  Yeni Üye
  Reklam

  Bluetooth sorunuu :S

  Reklam  Bluetooth sorunuu :S

  Forum Alev
  arkadaşlar merhaba.. bende masaüstü var ve esc marka bi bluetooth almıştım.. daha öncelerde dosya gönderirken dosyanın üstüne gelip mouseyi sağ tıklatıp sonra gönder sonrada bluetooth aygıtı deyip yolluyodum ve karşıma bluetooth dosya aktarma sihirbazı çıkıyordu.. ordan ileri diip sonra telefonu seçip gönder diyordum direk gönderiodu. ama şimdi aynı işlemleri yaptığım halde... eskiden çıkan gönderme penceresi çıkmıo.....!! neyapıcam bilmiyorum denemediğim şeyy kalmadı..bide göndermek istediğm dosyaya sağ tıkladığımda bluetooth çihazı makinaya takılı olmasa bile açılan menüde bluetooth aygıtı die göürüno... o hiç gitmioo... yardım ederseniz sevinirimm.. teşekkürler..
  [:)] 2. 2
  niko
  Özel Üye

  --->: bluetooth sorunuu :S

  Reklam  kardeşim şimdi bluetooth cihazı ile birlikte verilen driveri yeniden yükle. setup programını yükledikten sonra veya yüklediği anda isterse bluetooh u tak ve tanıt tabi önce eski driverini kaldır yeniden başlat sonra yeniden temiz bir kurulum yap 3. 3
  DDeBBuS
  Emekli
  Sağ tıklamada Gönder seçeneği içindeki "Bluetooth ile gönder" seçeneği Bluetooth yazılımı yüklenirken eklenir, cihaz bilgisayara takılı olmasa bile o seçenek görünür. Bu tüm bilgisayarlar için geçerli olup, herhangi bir sorun değildir.

  Önemli soruna gelince, Bluetooth cihazını başka bir usb sürücüsüne takıp cihaz yazılımı veya CD si varsa tekrar yüklemeni tavsiye ederim. tabi bu işlemi yapmadan önce eski yüklemeyi kaldırıp pc yi yineden başlat.

  Yine işe yaramazsa eğer Nokia PC Suite bilgisayara indirip kur ve bu şekilde telefon-PC bağlantısı kur.

  Bu şekilde bağlantı yapabilirsen eğer telefonu daha kolay kontrol edebilir, bir programı pcde çift tıklayarak telefona yüklenmesini sağlayabilirsin.+ Yorum Gönder
bluetooth dosya aktarım sihirbazı çalışmıyor
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi