İnternet'te Vitamin Var!

+ Yorum Gönder
Diğer Konular ve E-Okul Bölümünden İnternet'te Vitamin Var! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  tiryaki102
  Yeni Üye
  Reklam

  İnternet'te Vitamin Var!

  Reklam  İnternet'te Vitamin Var!

  Forum Alev


  TTNET' ten Öğrencilere ve Öğretmenlerine Müjde!


  İnternet'te Vitamin Var!


  TTNET VİTAMİN eğitim destek hizmeti, ilköğretim ve lise sınıfta okuyan öğrenciler ve öğretmenlerin bilişim teknolojilerini kullanarak Milli Eğitim Müfredatına uygun interaktif eğitimden İnternet üzerinden faydalanmalarını sağlıyor.


  TTNET VİTAMİN'le artık çocuklar evlerinde eğlenerek, hiç sıkılmadan okuldaki derslerini bilgisayar başında tekrar edebilecekler. TTNET VİTAMİN'in içerisinde öğrencilerin dersleri kolayca anlamasına yardımcı olan, onların derse olan ilgisini arttıran sesli konu anlatımları bulunuyor. Çocukların öğrenme motivasyonunu arttıran görsel canlandırmalar ve dikkatini canlı tutan interaktif etkinlikler ile ders anlatımları çok daha eğlenceli hale geliyor.


  TTNET VİTAMİN'de hem sınıfta uygulanabilen hem de öğrencilerin daha iyi anlayarak kendilerinin de yapabileceği deneyler ve etkinlikler bulunuyor.

  Öğrenciler ödevlerini yaparken TTNET VİTAMİN'den yararlanabilir, ihtiyaç duydukları konularda B'inde yer alan İnternet linkleri ile faydalı sitelere ulaşabilirler.


  Tertemiz İnternet için TTNET'in sizlere ücretsiz sunduğu, kurulumu ve kullanımı çok kolay olan TTNET AİLE KORUMA ŞİFRESİ ile, dilerseniz çocuklarınız sadece TTNET VİTAMİN'i kullanabilir dilerseniz sizin belirleyeceğiniz zaman ve sınırlar içinde, sakıncalı sitelere girmeden, İnternet'ten de faydalanabilir.

  TTNet Vitamin Lise Paketi

  TTNet Vitamin İlköğretim Paketi

  www.adslbasvuru.biz
  TTNet Vitamin web sitesine gitmek için tıklayınız.
 2. 2
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: İnternet'te Vitamin Var!

  Reklam  TTNT vitamin çocuklarımız için çok faydalıdır.Çocuklara hem eğlenceli ders yapacaklar hemde öğranecekler.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi