Cin Çıkarma Seansı

Müzik ve Eğlence Bölümünden Cin Çıkarma Seansı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  enes71
  Yeni Üye
  Reklam

  Cin Çıkarma Seansı

  Reklam
 2. 2
  elifizmir
  Özel Üye

  --->: Cin Çıkarma Seansı

  Reklam  Konu İçeriği Yeniden Düzenlenerek ; İlgili Bölüme Kaydırılmıştır.
 3. 3
  kömür_bebek
  Üye
  ya ben bunu izlemiştim abi ama zarzor unuttum nie benim korkumu tekrar alevlendirdin şimdi çok korkunç 4. 4
  ZEYCANSU
  Emekli
  korkuyorum:):)
  paylaşım için saol:)

 5. 5
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Cinlerin metafizik alemden sehadet yani görünen, fiziki aleme geçisinde çesitli sebepler vardir. Ya bizim alemimizde manyetik bir hadise vuku bulur, ya iki alem arasinda bir menfez, koridor meydana gelir ya da medyum özelliGine sahip bir kisi, bilerek veya bilmeyerek bünyesi gereGi buna vesile olur. Yoksa hiçbir cin kendi aleminin hudutlari disina kendi iradesiyle çikamaz.

  Ayni dünyada olmamiza raGmen boyut farkliliGi bir hakikattir. Cinler, canlari istediGi zaman metafizik alemden, fizik aleme geçemezler.

  Cinler, kendi alemlerinden, sehadet alemine geçtiGi zaman, rasgele kisilere musallat olamiyor, herkese tesir edemiyor. Ancak, doGustan medyumluk özelliGi olan insanlarla muhatap olabilir veya bünyesinde bir menfez, bir açik, bir rahatsizlik bulunan kisilere musallat olurlar. Bu kisiler de genellikle içine kapanik, korkak, çekingen, psikolojik olarak dengesiz, sizofreni ve beyin yönünden bir rahatsizliGi olan kisilerdir.

  Cinler kendi alemlerinden sehadet alemine devamli kalmak üzere geçemez. Muhakkak belli bir zaman sonra geri dönmek zorundadir. Nasil ki, komaya giren bir insanin belli bir zaman sonra uyandirilmasi gerekiyorsa, suya giren bir insan belli bir müddet sonra sudan çikmak zorundaysa, cin de bir vakit sonra kendi alemine dönmek zorundadir. Tek imkani vardir o da, ya medyumluk özelliGe sahip manyetik enerjili bir insan bulmak ve onunla muhatap olup enerjisinden istifade etmek, ya onun içine girip bir müddet vaziyeti idare etmek, ya zayif ve hasta bünyelerden enerji hirsizliGi yapmak ya da herhangi bir sinek, böcek vs. hayvanin içine girip zaman kazanmaktir.

  Asr-i saadetten bir hadise bize bu konuda isik tutmaktadir. Hz. Ayse (r.a.) validemiz bir gece cinler tarafindan yataGindan kaldirilarak yüksek bir mahkemenin huzuruna getirilir. Hz. Ayse validemiz sebebini sorunca: Sen cinlerden bir Müslüman katlettin. Bunun mahkemesi yapilacak, denildi. O da: ?Ben nerede bir cin öldürdüm?? dediGinde ona cevap verildi:
  Sen Kur'an-i Kerim okurken, bizim Müslüman cin kardeslerimizden birisi bir yilanin içine girerek seni dinlemeye geldi. Siz hanenizde o yilani görünce öldürdünüz. Dolayisiyla içinde bulunan kardesimiz de öldü. Bunun hesabi görülecek.

  Hadisenin sonunda baris ve anlasma yapildi. Olay tatliya baGlandi. Zaten rivayetlerden bize gelen, evde her hangi bir hasarat, muzir mahluk görürseniz yilan, çiyan, böcek vs. bunlari hemen telef etmeyin. Zararlari yoksa ilismeyiniz, denilmistir.  alıntıdır ..

5 üzerinden | Toplam : 0 kişi