Ehliyet Sınavı Sınav Giriş Belgesi

+ Yorum Gönder
Diğer Konular ve Ehliyet Bölümünden Ehliyet Sınavı Sınav Giriş Belgesi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  DR.MATRİX
  Özel Üye
  Reklam

  Ehliyet Sınavı Sınav Giriş Belgesi

  Reklam  Ehliyet Sınavı Sınav Giriş Belgesi

  Forum Alev
  Ehliyet Sınavı Sınav Giriş BelgesiSınav giriş belgesi fotoğraflı olup adayın salon ve kimlik bilgileri yer alacaktır.
  Salon bilgilerinde adayın sınava gireceği sınav bölgesi (il), bina, salon, sıra ve adres bilgileri yer alacaktır. Aday, sınav giriş belgesinde belirtilen sınav bölgesinde (ilinde), binada, salonda ve sırada sınava girecektir. Ancak, olağanüstü durumlarda (doğal afet, yangın, vb.) Bölge Sınav Yürütme Komisyonunun teklifi, Merkezin uygun görüşü ile adayın sınav yeri değiştirilebilecektir.
  Kimlik bilgilerinde adayın T.C. kimlik numarası, adı-soyadı, baba adı, doğum tarihi ve yeri yer alacaktır.
  Ayrıca; MTSK’nın adı ile sınav tarihi, saati, sınava gireceği dersler ve kaçıncı sınav hakkını kullandığı, sınava gireceği sürücü belgesi sınıfı ve dikkat bölümleri yer alacaktır.
  MTSAS Modülünden kurs müdürlükleri tarafından fotoğraflı olarak alınacak olan sınav giriş belgesini ilçe millî eğitim müdürlüğü İLSİS veri tabanındaki fotoğrafın uyumunu kontrol ettikten sonra fotoğrafın üzerine gelecek şekilde mühürleyecektir. Kurs müdürlüğü de mühürleyerek imza karşılığı adaya teslim edecektir.
  Adaylara sınav giriş belgesi posta yoluyla ayrıca gönderilmeyecektir.
  Adayın sınavdan en az bir gün önce sınava gireceği binaya giderek, sınav salonunu görmesi önerilir. 2. 2
  mck_sago
  Yeni Üye

  --->: Ehliyet Sınavı Sınav Giriş Belgesi

  Reklam  paylaşım için teşekkürler , bn bişey sormak istiyorum yrın ehliyet sınawım war ve giriş kartımı geç kaldığım için alamadım sınawa giriş kartı olmadan girebilirmiyim ? 3. 3
  niko
  Özel Üye
  yarında sınavım var inş Kazanırım 4. 4
  siyah_in_ci
  Usta Üye
  paylaşım için teşekkürler , bn bişey sormak istiyorum yrın ehliyet sınawım war ve giriş kartımı geç kaldığım için alamadım sınawa giriş kartı olmadan girebilirmiyim ?

  Sorunuzu yeni farkettim sanırım sınava çoktan girdiniz:S Sınav giriş kartı olmadan sınava girmeniz mümkün değil önceden almadıysanız bile sınav sabahı kursunuza uğrayıp almanız gerekiyor.Umarım giriş kartınıza ulaşmışsınızdır ve sınava girmişsinizdir.Başarılar;)

  yarında sınavım var inş Kazanırım

  niko umarım sınavın güzel geçmiştir;) Sana ve diğer sınava giren arkadaşlara da başarılar diliyorum umarım hepiniz kazanırsınız;);)


 5. 5
  mck_sago
  Yeni Üye
  eyw , sorunsuz girdim sınaw sabahı kurs açılmıcak diye bi duyum almıştım o yüzden endişelendim ilginize teşekkürler ;)

+ Yorum Gönder
ehliyet sınav giriş belgesi nereden alınır,  ehliyet sınavı giriş belgesi nereden alınır,  ehliyet sınavına giriş belgesi nereden alınır,  ehliyet sınavı giriş belgesi nasıl alınır,  ehliyet sınav giriş belgesi nerden alınır
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi