ATI Catalyst Drivers 9.8 programını indir , download ( güncel )

+ Yorum Gönder
Donanım ve Ekran Kartı Bölümünden ATI Catalyst Drivers 9.8 programını indir , download ( güncel ) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  ATI Catalyst Drivers ( Güncel )

  Reklam  ATI Catalyst Drivers ( Güncel )

  Forum Alev
  ATI Catalyst Drivers 9.8 programını indir , download ( güncel )

  Üretici : http://ati.amd.com/support/driver.HTML


  Açıklaması :
  ATI Catalyst, ATI Radeon grafikleri için bilgisayar performansını arttırmaya yönelik ücretsiz bir yazılımdır.Radeon ekran kartları için en son windows xp sürücülerini ve yazılımlarınıı içerir.


  ATI Catalyst in içinde neler var?
  • ATI Catalyst Driver: Bu sayede 2D ve 3D uygulamalardaki performansınız artacak (OpenGL veya Direct3D kullanmanız farketmez)
  • ATI Catalyst Control Center: ATI nin kullanıcıların ekran kartı ile etkileşimde bulunabilmelerini sağlayan kontrol merkezi -ATI Catalyst Control Centerı kullanarak hazlı ve kolay bir şekilde ekran kartınızın ayarlarını değiştirebilirsiniz
  • Hydravision (HV): Birden fazla ekranda ayrı ayrı ekran kartı ayarları yapmanız için ayrı bir yazılım- iş kullanıcıları için ideal
  • Multi-Media Center (MMC) and Remote Wonder (RW): Size eşsiz bir multimedya deneyimi yaşatmak için ayrı bir oynatıcı yazılım.

  indir , download


  ATI Radeon™ Video Card Drivers


  Motherboard/Integrated Video Drivers

  ATI TV Wonder™ TV Tuner Drivers

 2. 2
  niko
  Özel Üye

  --->: ATI Catalyst Drivers 9.8 programını indir , download ( güncel )

  Reklam


  ATI Catalyst Drivers 9.9


  DirectX 11 destekli yeni nesil ekran kartlarıyla gündemde olan AMD-ATi, Eylül ayı için hazırladığı ekran kartı sürücü güncellemesini yayınladı. Firma 9.9 sürüm numaralı yeni Catalyst sürücü paketi ile, performans gelişiminden öte daha önce rapor edilen hataların düzeltilmesi ve kimi yeni özelliklerin eklenmesi üzerine yoğunlaşmış. Radeon 8.65 sürüm numaralı ekran kartı sürücüsüne sahip olan Catalyst 9.9, Radeon HD 2000, Radeon HD 3000 ve Radeon HD 4000 serisi ekran kartlarının yanı sıra entegre grafik işlemcili çipsetler (7 serisi) ve ülkemizde satılmasa bile yurt dışında yaygın olarak kullanılan ATi çoklu ortam çözümleriyle kullanılabiliyor.
  ATi Catalyst 9.9 ile gelen yenilik ve iyileştirmeler şu şekilde;
  • Ghostbusters oyunu için Anti-Aliasing desteği.
  • Resident Evil 5 oyunu için ATi Crossfire X desteği.
  • Sims 3 için rapor edilen grafik grafik bozulmasının düzeltilmesi.
  Yeni sürücü özellikle HDMI ara birimi, AVIVO teknolojisi ve görüntü ayarlarıyla ilgili olarak ta çok sayıda yeni iyileştirme ve güncellemeyi beraberinde getirmekte. Catalyst 9.9 ile performans arttırımından öte sorunların çözümüne ve çoklu ortam özelliklerinin geliştirilmesine yoğunlaşan AMD-ATi’nin performans konusunda atacağı yeni adım ise Radeon HD 5800 serisine tam destek verecek Catalyst 9.10 sürücüsü olacak gibi görünüyor.


  ATI Radeon™ Video Card Drivers
  Motherboard/Integrated Video Drivers


  ATI TV Wonder™ TV Tuner Drivers
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi