Kuvars Cam Rezistans nedir - Kuvars Cam Rezistans ile ilgili bilgiler

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Elektrik Bölümü Bölümünden Kuvars Cam Rezistans nedir - Kuvars Cam Rezistans ile ilgili bilgiler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Kuvars Cam Rezistans nedir - Kuvars Cam Rezistans ile ilgili bilgiler

  Reklam  Kuvars Cam Rezistans nedir - Kuvars Cam Rezistans ile ilgili bilgiler

  Forum Alev
  Kuvars Cam Rezistans nedir - Kuvars Cam Rezistans ile ilgili bilgiler

  Kuvars Cam Rezistans
  Kuvars cam rezistanslar üzerine araştırma ve geliştirme, porselen diş fırını çalışmalarımızla beraber 1984 yılından beri paralel olarak gelişmiştir. Ani sıcaklık değişikliklerinden etkilenmesi istenmeyen malzemelerin yapımında kuvars'tan yararlanılır.


  Piyasadaki her model porselen diş fırını için uygun, isteğe bağlı olarak şeffaf kuvars veya mat kuvars rezistans üretimi yapımaktadır. Ürünlerde piyasadaki en dayanıklı rezistans tel markası olan 1400oC çalışma ısısına sahip Kanthal A1 kullanılmaktadır.


  Kalın sarımlı olan bu tip rezistanslar diğer rezistanslarda görülen deformasyon, kopma, kısa devre ve ısının dengesiz yayılması gibi kaliteyi azaltan ve ömrü kısaltan problemlere karşı dayanıklıdır.


 2. 2
  AYKIZ
  Bayan Üye

  Cevap: Kuvars Cam Rezistans nedir - Kuvars Cam Rezistans ile ilgili bilgiler

  Reklam  quartz cam Çok saf Quartz kumunun eritici madde olmadan eritilmesiyle elde edeilen camlara deniliyor ,resistans ie içerisinden resistans geçirilerek elde ediliyor şeffaf yada beyaz olablmektedirler+ Yorum Gönder
rezistans,  kalın tel resistans
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi