RABBIT | İngilizce Kısa Hikayeler

+ Yorum Gönder
Diğer Konular ve English - ingilizce Bölümünden RABBIT | İngilizce Kısa Hikayeler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  LoveNess
  Bayan Üye
  Reklam

  RABBIT | İngilizce Kısa Hikayeler

  Reklam  RABBIT | İngilizce Kısa Hikayeler

  Forum Alev
  RABBIT

  There was a rabbit imagining itself like a lion. One day this rabbit convened all rabbits in the vicinity on a high hill and said them that it would frighten wolf, jackal, fox in the case they would pass through the rough path in the downstairs. Rabbits listened to it with no movement.

  Ten minutes later, a wolf was passing through this path and it was suddenly surprised to see a rabbit shouting and running toward itself, and this circumstance caused it to frighten, and it urgently run away and disappeared there.

  TAVŞAN

  Tavşanın biri kendini aslan zannedermiş. Bir gün bu tavşan civardaki tavşanları yüksekçe bir tepeye toplayıp aşağıdaki patika yoldan kurt, çakal, tilki geçmesi halinde korkutup kaçıracağını söylemiş. Tavşanlar, onu sakin şekilde dinlemişler.

  On dakika sonra bir kurt geçiyormuş ki, bir de ne görsün, bağırıp çağırarak üstüne doludizgin gelen tavşanı görünce ürkmüş ve son sürat oradan kaçmış.

 2. 2
  Ziyaretçi

  Cevap: RABBIT | İngilizce Kısa Hikayeler

  Reklam  Hikaye tavşanla alakalı bir olayı anlatmaktadır. 3. 3
  Ziyaretçi
  Rabbit hikayesinin yazarı kimdir 4. 4
  Hakan
  Administratör
  Rabbit hikayesinin yazarı kimdir
  Yazar : Margery Williams

+ Yorum Gönder
rabbit hikayesi,  ingilizce hikayeler rabbit,  ingilizce hikaye rabbit,  kısa tavşan hikayesi,  tavşan hikayesi ingilizce
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi