Erkeklere Özel Fan Club

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... Sonuncu8Sonuncu9
Müzik Köşesi ve Fan Club Bölümünden Erkeklere Özel Fan Club ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Erkeklere Özel Fan Club

  Reklam  Erkeklere Özel Fan Club

  Forum Alev
  Evet Arkadaşlar , Baktıkki Bayanlara Özel Bir Fan Club var Bizde Erkekleri Bir Araya Toplayalım Dedik.

  Erkekler Üzerine Yapılan Geyikler , Espiriler , Erkekçe Paylaşımlar Bu Başlık Altında Olacaktır.

  Konuya Alakalı Resim ve Yazılar Ekleyerek Katkıda Bulunabilirsiniz.

  Kesinlikle Rencide Edici ve Forum Etiğine Uymayacak , Paylaşım ve Mesajlara izin Verilmeyecektir.

  Sadece Dayanışma ve Eğlence amaçlı Bir Başlıktır ;).

  Önce Konuya Bir Erkekçe Sözlük Ekleyerek Başlayalım.
 2. 2
  Hasan
  Özel Üye

  --->: Erkeklere Özel Fan Club

  Reklam
  Erkekçe Sözlük

  Erkeklerin söyledikleriyle söylemek istedikleri ne yazık ki birbirinden çok farklı. Onlar bazı kelimelere farklı anlamlar yüklüyorlar ve kendi aralarında oluşturdukları erkek sözlüğünü kullanıyorlar. Siz de erkekçe sözlüğe bir göz atarsanız onları çok daha kolay anlarsınız...
  Birbirimizi görüyoruz: Erkeklerin sözlüğünde, birbirimizi görmeye başladık demek birkaç geceyi birlikte geçirdik ve bunlardan en az biri zevkli dakikalarla son buldu anl----- gelir Bu kelimeyi kullanmaları onların başka kızları da görmelerini engellemez.

  Flört ediyoruz: Bu cümle, birbirimizi görüyoruz durumundan biraz daha ileri boyutta olduklarını anlatır. Diğer kızlarla görüşmesini engellemeseniz bile, onlara oranla ilerisi için daha şanslı olduğunuz belli olur.

  Çıkıyoruz: "Sizi kız arkadaşımla tanıştırayım" diyen bir erkek aslında çok şeyi ortaya koyar. Sadece görüşmenin dışında duygusal bir şeyler paylaştığınızı ve sizinle mutlu olduğunu anlatmaya çalışır. Diğer kızlarla aranızda fark vardır.

  Birkaç tane: "Birkaç tane bira içtim ya da birkaç kaçamağım oldu" diyen bir erkeğin göründüğü kadar masum olmadığını bilmelisiniz. Birkaç tane demek elbette birden çok ama, kesinlikle 50'den az demek de olabilir.

  Sessiz bir gece istiyorum: Demek ki geceyi evde geçirmek istiyor. Ama bu sessizlik kavramı görecelidir. Kimilerine göre evde romantik dakikalar geçirmek anl----- gelirken, kimilerine göre de televizyon seyretmek anl----- gelebilir. Ama her iki durumda da seks kaçınılmazdır.

  Şirin: "Bu kadın çok şirin." Bu masum iltifat aslında gizli anlamlar saklar. "Bu kadın çok az makyaj yapıyor, yine de çok güzel, göğüsleri çok çekici ve ne kadar güzel ki, hep gülüyor. Hemen muhabbet kurabilirim..." Pek de şirin değil...

  Müthiş: "Aman allahım şu kadın ne kadar müthiş. "Erkeklerin en sık kullandığı cümle. Asıl anlamı çok bakımlı, kendine çok iyi bakıyor ve gerçekten çok güzel". Onlara göre kendine bakan her kadın güzeldir...

  Çekici: Bir kadını çekici bulan bir erkek aslında kendisi için
  de bazı şeyleri itiraf eder. Karşısındaki kadının çok güzel olmadığını itiraf ederken, belirsiz bir cazibenin kendisini etkilemesini engelleyemediğini de açıklar.

  Doğal: "Dün geceki parti çok doğaldı" diye karşınıza çıkan erkek arkadaşınızdan şüphelenmenize hiç gerek yok. T-shirt'ü ve jean'ini giyerek gittiği doğal bir arkadaş toplantısı olduğunu anlarsınız. Yani hiçbir kaçamak yapılmamıştır.

  Temizlik: "Evimi çok güzel temizledim, görmek ister misin?" Teklif çok ilginç ama karşınıza süper temiz bir ev çıkacağını beklemeyin. Erkeklerin temizlik anlayışına göre bütün dağınıklık dolaba sıkıştırılmış, tozlar halının altına doğru atılmış anl----- gelir.

  Aşığım... Erkeklerin sıkça kullanmadığı ama kadınların duymak istediği en önemli kelime. Bunun birçok anlamı olabilir. Birincisi, "Yataktaki olağandışı tutumu beni gerçekten çok etkiliyor." İkincisi ve en güzel olanı da; "Beni gerçekten çok mutlu ediyor. Onunla zaman geçirmeyi çok seviyorum."


 3. 3
  meytan
  Üye
  oo hemen açmışınız:D:D ama uyeleriniz olacak arkadaşlar kızların funında takılıo:Dzuha:D nese alın onları ordan:D:D rahatca konusak ama dımı:D iyi forumlar:D 4. 4
  Hasan
  Özel Üye

  Aceleci Erkekler
  Aşkın ilk günleri keyiflidir, heyecanlıdır. Randevular, buluşmalar, kaçamak bakışmalar, ürkek dokunuşlar... Her kadın en çok aşkın ilk günlerini sever. Ama kadınların tersine erkekler acelecidir, hemen yatak odasına geçmek isterler. Oysa her şeyin bir zamanı olduğu gibi sevişmenin de zamanı vardır.
  Her erkek bir ilişkinin başlangıç günlerinde telaşlı ve aceleci olur. Özellikle de cinsel anlamda erkeklerin çoğu son derece aceleci davranırlar. "Bir an önce tenlerimizi buluşturalım, ruhların buluşması zaten beraberinde olur..." Bu cümle sürekli dillerde dolaşır durur. Kadınlar ise bu bakımdan erkeklerden farklıdır. Onlar romantik günlerin uzatılmasını, yaşanan tatlı heyecanları daha çok severler. Ayrıca kadınlar erkeklere oranla seksüel anlamda daha sabırlıdırlar. Hatta bundan büyük keyif alırlar. Evet, bir ilişkinin ilk günleri her erkek için çok önemlidir. Ama zannettiğiniz gibi o günlerde yaşananlar, iki kişinin birbirini tanıma çabaları, ilk günlerin heyecanları değildir onlar için önemli olan. Ne zaman sevişeceğiz? Bu sorunun cevabını aramakla, o anın gelip gelmediğini anlamak için yanar tutuşurlar. Karşısındaki kadınla yaptıkları tüm sohbetler, onlara yönelttikleri tüm soruların altında, cinselliğe yönelik bir sinyal, beklenen o müthiş anla ilgili ufak da olsa bir ipucu ararlar. Zaten bu ilk günler de aylarca sürmez. Gerçekten de birkaç gün, bilemediniz, bir iki hafta...
  İlk günlerin sırrı

  Bir kadının isterse yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Böyle düşünür erkekler. Aslında yanıldıklarını söylemek de yanlış olur. Bir kadın ilişkinin ilk günlerinde kendini olduğu gibi ortaya koymayı başarırsa, yani sıcak, sevimli ve dürüst olursa, ondan etkilenmeyecek hiçbir erkek yoktur. Çünkü erkeklerin en önem verdikleri şey; samimiyet, sıcaklık ve sahiciliktir. Onlar sahtelikten ve yapmacık davranışlardan nefret ederler. Karşılarındaki kadın, kendini beğendirmek için birtakım numaralar yapıyorsa, şansını kaybeder. İlk günlerde zaten kafası karışık olan, bir an önce yatak odasına geçmeye çalışan erkek, duygusal anlamda kadından uzaklaşır ve tek bir hedefe yönelir. Tek gecelik tensel ilişki... Kadın bu birkaç günü iyi değerlendirirse, sıcaklığı ve samimiyeti ile erkeğin güvenini kazanırsa, onun sevgisini de ele geçirmeye başlamış demektir. Onu istiyorsanız, sizi tanımasına ve böylece sizi sevmesine şans tanıyın. Yani dürüst ve açık olun. Ona yalnızca ne kadar seksi, başarılı bir kadın olduğunuzu değil, ayrıca onun için neşeli bir dost, yürekten bir arkadaş, muzip bir sevgili olabileceğinizi de göstermelisiniz ki, sizi gerçekten sevmeye başlasın. Böylece karşınızdaki o eski aceleci erkeğin nasıl romantikleştiğini ve yatak odasına gitmeden önce sizin gönlünüzü kazanmak için nasıl deli divane olduğunu göreceksiniz.
  Erkeklerin üzerindeki çocukluktan beri yüklenen cinsel baskıyı da unutmamak gerek. Çünkü onlar "başarılı" olmak, her an "erkekliğini" ispatlamak duygularıyla büyütülmüşlerdir. Bu yüzden de kendilerini bu anlamda ispatlama dürtüsüyle hareket ederler ve bir an önce seksüel ilişkiye geçmek isterler... Eğer onların bu duygusunu, kişiliğiniz, sevecenliğiniz ve samimiyetinizle ikinci plana atmayı başarırsanız, onların üstünden bir yükü alır ve size güven duyarak rahatlamalarını sağlarsınız. O zaman da o aceleci erkek gider, yerine sevgi dolu bir aşık gelir. Bu da demektir ki, aşk ve tutku dolu günler sizinle beraber...
 5. 5
  потеря нет06
  Usta Üye
  evet abi bu fan iyi oldu burda kızlardan ne eksiğimiz var ya demi ama helal olsun seni destekliyorum abi devam et :)

 6. 6
  Hasan
  Özel Üye
  Delikanlı adam scooter tipi motorlara binmez.
  Delikanlı adam light cola içmez.
  Delikanlı adam More ve benzeri sigaralar içmez. En delikanlı olanı Camel içer.
  Delikanlı adam sahte isimle veya isimsiz iş yapmaz.
  Delikanlı adam laga luga yapmaz.
  Delikanlı adam dedikodu yapmaz.
  Delikanlı adam ayağını yorganına göre uzatmaz. Uygun yorganı yoksa yorgansız yatar.
  Delikanlı adam rejim yapmaz. Diyet yoğurt, peynir vs. yemez.
  Delikanlı adam fino ve benzeri köpekler gezdirmez.
  Delikanlı adam kısa pantalon giymez. Zorunlu hallerde şort giyer.
  Delikanlı adam saçını boyatmaz, saç ektirmez.
  Delikanlı adam az konuşur, öz konuşur.
  Delikanlı adam kodu mu oturtur.
  Delikanlı adam Televole ve benzeri programları seyretmez.
  Delikanlı adam bira içmek isterse soğuk efes içer. Labunya birası içmez.
  Delikanlı adam silahını sadece temizlik için kullanır, süs için taşımaz, kullanmayacaksa çıkarmaz ve göstermez.
  Delikanlı adam Labunya gibi sakal bırakmaz. Örnek : Hakan Şükür, Mirkelam. En delikanlı olanı kirli sakal ile dolaşır.
  Delikanlı adam borcunu öder. Sadece diğer delikanlılardanborç alabilir. Labunyalardan borç almaz.
  Delikanlı adam mezesiz de içer.
  Delikanlı adam sallama çay içmez.
  Delikanlı adam Malibu, Archies gibi Labunya isimli içkileri içmez. Öncelikle rakı, viski, votka, cin, rom, tekila gibi içkileri içer.
  Delikanlı adam sadece delikanlıların müziğini dinler, Labunya müziği dinlemez. (Techno, Acid, vb)
  Delikanlı adam delikanlı gibi giyinir.
  Delikanlı adam diğer insanları sömürmez. Labunyaları bile.
  Delikanlı adam modayı takip etmez.
  Delikanlı adam küpe takmaz, Labunya gibi saç uzatmaz.
  Delikanlı adam kamyoncu kültürüne saygı gösterir.
  Delikanlı adam taksici ve minibüsçü kültürünü sevmez.
  Delikanlı adam korkabilir, ama korktuğunu belli etmez.
  Delikanlı adam delikanlı adamı kollar.
  Delikanlı adam delikanlı gibi dans eder. Labunyalar gibi dans etmez.
  Delikanlı adam Haydar Dümen ve Güzin Abla gibi şahsiyetler ile muhattap olmaz.
  Delikanlı adam kağıt helva, pamuk helva ve elma şekeri yemez.
  Delikanlı adam sakız çiğnemez.
  Delikanlı adam röntgencilik ve teşhircilik yapmaz.
  Delikanlı adam papyon takmaz. Zorunlu hallerde kravat takabilir.
  Delikanlı adam astroloji, yoga, fal, aerobik, step gibi labunya işleri ile uğraşmaz.
  Delikanlı adam sarhoş olmaz. Olursa da belli etmez.
  Delikanlı adam pantolon askısı takmaz.
  Delikanlı adam parlak renkli elbise giymez.
  Delikanlı adam altın diş takmaz.
  Delikanlı adam kimseyi ispiyon etmez. Labunyaları bile.
  Delikanlı adam laf atmaz, sarkıntılık yapmaz.
  Delikanlı adam canım, cicim ve hayatım gibi kelimeleri gereksiz yere kullanmaz.
  Delikanlı adam sevgilisiyle el ele dolaşmaz.
  Delikanlı adam hasta numarası yapmaz.
  Delikanlı adam artistik yapmaz.
  Delikanlı adam acil durumlar dışında koşmaz.
  Delikanlı adam light sigara içmez.
  Delikanlı adam labunyalar gibi askerden kaçmaz.
  Delikanlı adam kendisinden uzun boylu kızlarla dolaşmaz


 7. 7
  Hasan
  Özel Üye

  Bekar Erkeğin Avantajları

  O klozetin kapağını istediği pozisyonda bırakabilir, mini eteklilerle istediği kadar zaman geçirebilir, iç çamaşırının deseni hakkında da hiçbir açıklama yapması gerekmez. Çünkü o bekar!

  16. Kendi yemeğimi kendim yapmam ceza değil eğlenceli bile olabilir
  15. "O" t-shirt'u neden "bu" pantalonla giydiğimi açıklamak zorunda değilim
  14. Klozetin kapağını istediğim pozisyonda bırakabilirim
  13. Barmene korkmadan "arayan olursa burda olduğumu söyle" diyebilirim
  12. Ev yerine bütün şehri boyayabilirim.......
  11. Sevgilime evimi gezdirebilirim
  10. Mini karavanımızla ilgilenerek geçirdiğim zamanı mini eteklerle ilgilenerek geçirebilirim
  9. Evde canımın istediğini canımın istediği yere bırakabilirim
  8. Süpermarket harcamalarımda en az 20 milyon karda olurum
  7. İster boxer ister slip giyer ve iç çamaşırımın deseni hakkında hesap vermem
  6. Çek defterimin neye benzediğini kendi gözlerimle görme firsatım olur
  5. Kredi kartlarım için de aynı şey sözkonusu
  4. Bir kadınla yakalandığımda hesap vermem gereken, resmi imzayla bağlı olduğum biri değildir
  3. Otellerde kendi adımı kullanarak salına salına gezebilirim
  2. Araba kullanırken fazladan bir yol muavını kafamı şişirip durmaz
  1. Bekar bir erkeğe fikri sorulduğunda rahatlıkla "EVET O ELBİSENİN İÇİNDE ACCCAAAİP ŞIŞKO GÖRÜNÜYORSUN" diyebilir :)))))))


 8. 8
  Hasan
  Özel Üye

  Bir Erkek için Başarı

  4 yaşında başarı... ... pantolonuna işememektir.
  12 yaşında başarı... ... arkadaş bulabilmektir
  16 yaşında başarı... ... sürücü ehliyeti alabilmektir
  20 yaşında başarı... ... seks yapabilmektir
  35 yaşında başarı... ... para kazanmaktır
  50 yaşında başarı... ... para kazanmaktır
  60 yaşında başarı... ... seks yapabilmektir
  70 yaşında başarı... ... sürücü ehliyeti alabilmektir
  75 yaşında başarı... ... arkadaş bulabilmektir
  80 yaşında başarı... ... pantolonuna işememektir ..."Can eğrisi" deniyor buna..

  HER BASARILI ERKEGIN ARKASINDA BASARILI BIR KADIN VARDIR
  Massachusetts Yasam Sigortasi Sirketinin genel müdürü olan Thomas Wheeler ve karisi, otobanda arabalari ile yol alirken, Wheeler benzinlerinin bitmek üzere oldugunu farkeder. Oto bandan çikar ve servis alanina girer.Servis alaninda sadece bir benzin pompalayici vardir. Pompaci benzin koyarken o da ayaklari açilsin diye yürümeye baslar. Arabaya geri döndügünde karisi ile pompacinin koyu bir sohbete daldiklarini görür. O gelince konusmayi birakirlar. Arabaya binince pompaci onlara el sallar ve karisina. " Seni görmek güzeldi " , der. Servis alanindan ayrilirlarken Wheeler adami taniyip tanimadigini sorar.
  Karisi tanidigini söyler. Ayni lisede okumuslar hatta bir yil da çikmislardir.Wheeler, " Sansliymissin ki karsina ben çikmisim " der . " Onunla evlenseydin, genel müdür degil de pompaci karisi olacaktin." " Sevgilim " diye yanitlar karisi, " Onunla evlenseydim, o genel müdür, sen pompaci olurdun."


 9. 9
  Hasan
  Özel Üye

  Erkekler Neden Konuşmaz

  Konuştukça konuşası gelen bir kadın ve suskunluğa gömüldükçe gömülen bir erkek... Bu çift size pek yabancı gelmiyordur herhalde.

  Kadın - erkek ilişkilerinin çoğunda durum aynıdır, hatta o kadar aynıdır ki kadının erkekten çok daha fazla konuştuğu saptaması bilimsel araştırmalara bile konu olmuştur.

  Bir kadının ağzından günde 23 bin kelime çıkarken (ki hiç fena bir rakam değil!), erkeğin ağzından en iyi ihtimalle bunun yarısı kadar kelime çıkar, tabii eğer avukat değilse... Dolayısıyla birlikte olduğunuz erkeğin az konuşmasına, özellikle de kritik durumlarda sessiz kalmayı tercih etmesine aranızdaki bir sorun olarak değil, erkek doğasının kabul edilmesi gereken bir parçası olarak bakmaya başlasanız iyi olur.

  Zamanlamaları farklı

  İşten eve yorgun argın dönen bir kadın oturup gününün nasıl geçtiğiyle ilgili sohbet etmeyi bir yorgunluk olarak görmez. Oysa erkek o esnada tek bir kelime etmeyi bile büyük bir külfet sayar. Yani kadınla erkeğin sohbet konusundaki zamanlaması farklıdır. Aynı şey kavgalar için de geçerli... Kadın olayı patlak verdiği yerde ve zamanda çözmek ister, bunun tek yolunun ise konuşmak olduğunu düşünür. Oysa erkek olayın üzerinden biraz vakit geçmesini, yani ateşin küllenmesini beklemeyi tercih eder. Bu durumda kadının yapabileceği en iyi şey, duyarlılığını kullanarak, ne zaman karşısındaki erkeğin üzerine gidip onu konuşmaya zorlamasının, ne zaman onu bir müddet rahat bırakmasının daha doğru olacağını kestirmektir.
 10. 10
  Hasan
  Özel Üye

  Erkek Severse

  Erkek severse katıksız sever
  Erkek severse delikanlı gibi sever
  Erkek severse sınır tanımaz, çapkınlık yapmaz
  Erkek severse kırmaz
  Erkek severse ağlar fakat ağlatmaz,incitmez
  Erkek severse şeffaf sever,kalpten sever
  Erkek severse yalan olmaz,yalan söylemez
  Erkek severse para harcar
  Erkek severse yaratır ve araştırır
  Erkek severse seksi düşünmez
  Erkek severse cömert olur, nazik olur, adam olur
  Erkek severse ölümüne sever, bir kere sever
  Erkek severse ayrılmaz, aldatmaz
  Erkek severse telefon parasından batar
  Erkek severse aç kalır boğazından bişey geçmez
  Erkek severse romantikleşir
  Erkek severse en aptal aşk şarkılarını bile çok manalı bulur
  Erkek severse bir sırını açıklar
  Erkek severse biranın yerine sevgilisini tercih eder
  Erkek severse Türkiye 1.Ligi onu alakadar etmez
  Erkek severse Türkiye 1.Ligi onu alakadar etse bile sevgilisinle maça gider :)
  Erkek severse iç güdüleri gelişir
  Erkek severse şımarır
  Erkek severse her zorluğa katlanır, evlenmekten korkmaz
  Erkek severse ileriyi düşünür, kararlı olur
  Erkek severse hayvani duygularından arınır
  Erkek severse kızgın kumlardan serin sulara gider
  Erkek severse her şeyi yapar
  Erkek severse hassaslaşır, aptallaşır, afallar
  Erkek severse kavga etmez
  Erkek severse arada bir düşüp bayılır :)
  Erkek severse sürpriz yapmak ister
  Erkek severse heveslendirir
  Erkek severse kışkırtır
  Erkek severse kanatlandırır
  Erkek severse ısırır, doğal olur
  Erkek severse yaşamayı sever, sorumluluk hisseder
  Erkek severse hiç yapmadığı şeyleri yapabilir
  Erkek severse hayatı dondurur
  Erkek severse sevdiğini söler
  Erkek severse yerinde duramaz(Hiperaktifleşir)
  Erkek severse şiir yazar
  Erkek severse sıkılmaz, saklamaz, vazgeçmez
  Erkek severse rüyada gidir
  Erkek severse aşk yarası çeker
  Erkek severse pul koleksiyonunu atar
  Erkek severse dağlardan çiçek toplar
  Erkek severse mektup yazar
  Erkek severse umudunu hiç bir zaman kaybetmez
  Erkek severse olgunlaşır
  Erkek severse sinekleri öldürmez
  Erkek severse akşamları uyurken kuzu saymaz
  Erkek severse günde 1 saat ona yeter
  Erkek severse çekip gitmez
  Erkek severse erkek sinekten bile sevgilisini kıskanır
  Erkek severse güzel sözler etmeye bayılır
  Erkek severse gönülden yanar
  Erkek severse aşktan yorgan döşek yatar
  Erkek severse zamanın nasıl geçtiğini anlamaz
  Erkek severse özel günleri asla unutmaz
  Erkek severse sarhoş olur
  Erkek severse arkadaşlarının başının etini yer
  Erkek severse son kullanma tarihi geçmiş şeyleri yemez
  Erkek severse gözünü dört açar
  Erkek severse minibüslere kalemle sevgilisinin adını yazar
  Erkek severse haklı olsa bile haksız olduğunu bazen kabul eder
  Erkek severse bağışlar
  Erkek severse dilencilere para verir
  Erkek severse çiçek yaptırır, hediye alır
  Erkek severse çok kolay kandırılır
  Erkek severse unutmaz
  Erkek severse sevgilisinin telefon numarasını kendi numarasından daha iyi bilir
  Erkek severse kendine güvenir
  Erkek severse ileriye yönelik yatırımlar yapar
  Erkek severse doğru yoldadır
  Erkek severse kazanır
  Erkek severse söz dinler
  Erkek severse eline geçen fırsatları iyi değerlendirir
  Erkek severse güneşin doğuşunu izlemek için erken kalkar
  Erkek severse hep dua alır
  Erkek severse kul,köle olur
  Erkek severse aşıklara saygı duyar
  Erkek severse dans dersleri alır, eğlenmesini bilir
  Erkek severse inanmak istemediği şeylere inanmaz
  Erkek severse kalp'inden ağrı çeker
  Erkek severse gözleriyle konuşabilir
  Erkek severse bir çok şeyi göze alır
  Erkek severse soğan ve sarımsaktan uzak durur
  Erkek severse gençleşir
  Erkek severse içi hep kıpır kıpırdır
  Erkek severse kuşlar gibidir
  Erkek severse hoşgörülü olur
  Erkek severse inkar etmez
  Erkek severse asla laf söyletmez
  Erkek severse yanında nazar boncuğu taşır
  Erkek severse içindeki zamparayı öldürür
  Erkek severse sevgilisinin kokusunu 100 km uzaktan alır
  Erkek severse alaskadayken bile içi yanar
  Erkek severse sevgilisini ailesiyle tanıştırır


 11. 11
  потеря нет06
  Usta Üye

  --->: Erkeklere Özel Fan Club

  Reklam  Dur şimdi olmadı orda:D


  Çapkınlık Yapmak İsteyenler İçin Tüyolar
  Eğer çapkınlık yapmak istiyorsanız bu uyarılarımızı mutlaka not alın. Mutlaka İşinize Yarayacaktır.:D:D ( al abi lazım olur:D)

  Koç Burcu: Önce güzel kokup kokmadığınıza özen gösterin. Lüks ve pahalı kokuları severler. Ucuz giyinmeyin.

  Boğa Burcu: Hayatları yemek, seks ve para üzerine kurulduğundan iyi bir restoran, gece kulübünden daha etkili olur.

  İkizler Burcu: Onu yeni açılmış bir yere götürün. Çok zor elde edilen rolü de oynamaya kalkmayın.

  Yengeç Burcu: Biraz uzak durun. Onlar sırlarını koruyanlardan hoşlanırlar. Size güvenmesi zaman alacaktır.

  Aslan Burcu: Ne kadar para kazandığınızı, başarınızın göstergesi olarak algılayacağı için kazancınızı bilmek ister.

  Başak Burcu: Detaya çok dikkat ettiklerinden giyiminize ve saçınıza özen gösterin.

  Terazi Burcu: Gülmeyi pek severler. Komik fıkralar ve hikayeler anlatın. Ama şarkı söylediklerinde sakın gülmeyin. Müziğe karşı kabiliyetleri olduğunu sanırlar.

  Akrep Burcu: Kendiniz olun. Farklı görünmeye çalışanlardan hoşlanmazlar.

  Yay Burcu: Onlarlayken alışılmış ve denenmiş metotlar kullanmayın. Yenilik severler.

  Oğlak Burcu: Onun için ne kadar kazandığınız, hangi ülkeleri gördüğünüz, kimleri tanıdığınız önemlidir. iltifatı sever.

  Kova Burcu: Kendilerini beğenmiş gibi görünürler ama aslında değildirler. Aptal hiç değildir. Romantiktirler.

  Balık Burcu: Denizle ilgili her şeyi severler. İnsanlar hakkındaki kararlarında genelde yanılmazlar.
  al abi işte budur


 12. 12
  Hasan
  Özel Üye
  ERKEKLER NEDEN..
  Çilginca zap yaparlar?
  Kanallar arasinda sürekli sörf yapmak beyin dejenerasyonuyla ilgil olabilir. Pensilvanya Üniversitesi Tip Merkezince yapilan bir arastirmaya göre; erkekler dikkat araligini kontrol eden beyin dokularini kadinlara göre üç kat daha hizli kaybediyor. Arti, erkekler kadinlara oranla daha sabirsiz ve düsüncesiz.

  sürekli bacaklari açik otururlar?
  Bir erkegi bacaklari açik vaziyette otururken gördügünüzde bu sekilde oturma nedenini merak edebilirsiniz. "Bu sicaklikla ilgilidir" diyor uzmanlar. Bu oturus "scrotum"un, yani spermin bulundugu yerin - soguk tutulup havasiz kalmasini önler. Bir baska açiklama ise; "The First Sex: The Natural Talents of Women and How They Are Changing the World" (Ilk Seks: Kadinlarin Dogal Yetenekleri ve Dünyayi Degistirme Yöntemleri) adli kitabin yazari Helen Fisher'den "Kadinlar cinsellige davetkar olmama düsüncesiyle bacaklari kapali bir sekilde otururlar. Erkeklerse bunun tam tersini düsünerek hareket ederler" diyor Fisher,

  yatakta iletisim kurmakta basarisizdirlar?
  Gemilerini sizin limaniniza sokmak için istekle girisimde bulunurlar; fakat bu heyecani doruga ulastiran iletisim bagini genelde kuramazlar. Bu süreçte sizden yardim almayi reddederler. Bu nedenle de girisimleri basarisizlikla sonuçlanir. Fisher "iletisimin östrojen hormonuyla baglantili oldugunu söylüyor ve östrojen erkeklerde kadinlara oranla önemli ölçüde daha az oldugundan, erkeklerin daha suskun ve hareketi yönlendirici oldugunu belirtiyor." Bu da iliski sirasinda hassas bölgelerinizi erkeginizin bulabilmesinin, sizin yardiminiza bagli oldugu anl----- geliyor.

  klozet kapagim kapatmazlar?
  Neden erkekler defalarca uyarmamiza ragmen klozetin kapagini israrla indirmezler? "Lean On Me: The Power of Positive Dependency in intimate Relationships" (Yakin iliskilerde Pozitif Bagliligin Gücü) adli kitabinda yazar Marion F. Solomon klozeti açik birakmanin bir güç oyunu oldugunu söylüyor. "Neden onun istekleri benim isteklerimden daha önemli" demenin bir çesit yolu bu.


+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi