Barış akarsu fun

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 245
Müzik Köşesi ve Fan Club Bölümünden Barış akarsu fun ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 49
  _=Deniz=_
  Emekli
  Reklam

  --->: barış akarsu fun

  Reklam  off yaa hala inanamıyorum Barış abinin öldüğüne o gülen yüz şimdi nasıl toprakta olur:(:(:(:(


  Bu Konu --->: barış akarsu fun Başlığı Altındadır

 2. 50
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Fan Clubın Başlığı Altında Fun diye bi başlık açıyosunuz.. sonra bu başlık altında haberleri yazıosunuz.. Fan Club niteliğine uygun tek şEy bi kaç fotoğraf olsa gerek..

  Barış Akarsu Hayranıyım bende..


  Ve Barış Akarsu Fan Club Niteliklerini taşıyabilmesi adına bikaç şey eklemek isterim..

  Biyografi

  29 Haziran 1979 da Zonguldak'ta dünyaya gelir. Annesi Hatice Hanım ve Babası Selahattin Bey'dir.

  İlk, orta, lise eğitimini küçük yaşlarda yerleştikleri Amasra'da tamamlar. Lisedeyken yelken sporuna gönül verir ve bu sporu Amasra Yelken Klübü'nde profesyonel olarak yapmaya karar verir.

  Müziğe ilgisi küçük yaşlarda başlar. İlkokuldayken elinde blok flüt sokakta dolaştığını söyler. Ama esas müzikle tanışması Amasra'ya gelen müzisyenlerden etkilenerek çalmayı öğrendiği klavye gitar ve mızıkası iledir. Evlerinde Ruhi Su, Cem Karaca sürekli dinlenen sanatçılardır. Barış Akarsu, o dönemlerde dinlemeye başladığı 70'lerin 80'lerin rock, hard rock ve heavy metal grup ve sanatçılarını hala dinlemeye devam eder.

  Antalya'da animatörlük ve müzisyenlikten sonra Karadeniz Ereğlisi'ne gelerek burada 4 yıl boyunca çesitli barlarda, yerel televizyon ve radyolarda programlar yapar. Bu dönemde televizyonda gördüğü Akademi Türkiye yarışmasının tanıtım reklamları dikkatini çeker ve bu yarışmaya katılır.

  2004 Temmuzda Akademi Türkiye Yarışmasını 1. olarak tamamlar. Yarışmadan sonra uzun süredir gelmeyi ve yaşamayı düşündüğü İstanbul'a yerleşir ve müzik çalışmalarına burada devam eder. Akademi Türkiye Yarışmasından hemen sonra yurdun dört bir yanında sayısı 100'ü geçen çesitli konserler verir.

  14 Ocak 2005'te Seyhan Müzik'ten Sedar Öztop'un prodüktörlüğü ile yaptığı ilk albümü Islak Islak’ı piyasaya çıkarır. Bu albümden aynı yıl içerisinde Islak Islak, Kimdir O ve Amasra parçalarına klip çeker ve bunlar televizyonlarda müzik kanallarında yayınlanır.

  17 Ağustos 2006 da Seyhan Müzik etiketli aranjör ve yönetmenliğini Ayhan Onurtaş,Ergin Altınel ve Ercüneyt Özdemir in yaptığı "Düşmeden Bulutlara Koşmak Gerek" isimli ikinci albümü çıkardı. İlk klip parçasını da albümün ilk parçası olan "Vurdum en dibe kadar" isimli çıkış parçasına çekti.

  2006 yazında başladığı "Yalancı Yarim" dizisi ile gönüllere taht kurdu. Oynadığı "Tarık" karakteriyle müzisyenliğinin yanında oyunculuktada iddialı olduğunu gösterdi.

  2007 Kral Tv Video Müzik Ödüllerinden En iyi Rock Sanatçısı Ödülünü aldı. Ayrıca Barış Akarsu, USDER tarafından "sosyal kalnma ve dayanışmaya verdikleri öneme göre" verilen ödüllerde "Rock Dalında En İyi Şarkıcı Ödülü'nü" , FUTURE dergisinin "Yılın En Sevilen Rock Sanatçısı Ödülü'nü" ve "CEM KARACA Özel Ödülü'nü" aldı.

  Ve Bodrum'da geçirdiği trafik kazası sonucu 6 günlük uzun bekleyişin ardından komadan çıkamayarak arkasında bir çok sevenini yalnız bırakarak 4 Temmuz 2007 gecesi hayatını kaybetti!..


  Diskografi
  Islak Islak


  Albüm Çıkış Tarihi : 2005 Müzik Şirketi:Seyhan Müzik  En Sevdiğim ŞArkısı :

  Kimdir O
  Herşeyi bilir sinsice susar
  Sen yaparsın o gelir bozar
  Son günü bekler nefreti kusar
  Kalbi bataklık yarını yutar
  Görmezsin duymazsın hep vardır

  Tepede beyaz bir saray
  Sarayda soytarı bir kral
  Kara haber onun işi sıra kimde
  Kanlı resimler ressamı
  Sergide insan mezarı
  Satılık olan karanlıktır çerçevede

  Tanrısı para kendide köle
  Sözleri zehir onu dinleme
  Sadık uşaklar eteğini öper
  Korku üretir süslere gizler
  Alırsın satarsın yutarsın

  Tepede beyaz bir saray
  Sarayda soytarı bir kral
  Kara haber onun işi sıra kimde
  Kanlı resimler ressamı
  Sergide insan mezarı
  Satılık olan karanlıktır çerçevede...

  En Gerçekçi ve canımı en çok yakan şarkısı buydu..


  İyi Forumlar..


+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 245
barış akarsu,  barış akarsu resimleri,  barış akarsu wallpaper,  haticeakarsutvlerde,  barış akarsu ya carpan araba
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi