Sevicilik (Lezbiyenlik) ve Sebepleri

+ Yorum Gönder
İslami Konular ve Fıkhi Mezhepler Bölümünden Sevicilik (Lezbiyenlik) ve Sebepleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Gölge Adam
  Usta Üye
  Reklam

  Sevicilik (Lezbiyenlik) ve Sebepleri

  Reklam  Sevicilik (Lezbiyenlik) ve Sebepleri

  Forum Alev
  Sevicilik (Lezbiyenlik)
  İslam dininde lutilik gibi haram kılınan baş cinsel haramlardan biride sevicilik eylemidir. Hz. Muhammed' in (SAV)hadislerindeki adı Sihak olan ve günümüzde de lezbiyenlik olarak bilinen sevicilik kadın kadına sevişerek cinsel tatmin aramaktır. Haram olan bu cinsel sapıklık türünde kadınlardan biri erkek rolünde olup sevicidir. Diğeri de edilgen rolündedir. Seviciliğinde kökeni Lüt Kavmine dayanır. Sevicilik hiç şüphesiz Allah' ın kurduğu cinsel düzene aykırılık, nesli kesmek, gerçek cinsel tatminden uzaklaşarak nefse zulüm etmek ve kadın toplumunu cinsel anarşiye itmek olduğu için haram kılınmıştır. Bu durum hadislerle de sabit kılınmıştır. "Bir kadın diğer bir kadınla cinsi münasebette bulunduğu zaman ikisi de zinacıdır." "Üç zümrenin; Allah' dan başka ibadet olunacak, yasalarına boyun eğilecek hiç bir ilahı yoktur.. Bunlar yapan ve yapılan lutiler, seven ve sevilen seviciler, bir de zalim devlet başkanı."


  Seviciliğin Sebepleri:
  Kadınlar açısından bakıldığında lutiliğe götürücü sebepler olarak belirtilen maddelerin hemen hemen hepsi seviciliğin de sebepleridir.
  - Bekarlık ve sürekli bekar durma
  - Giyimde, söz ve davranışlarda erkekleşmek.
  - Kadınlar olarak birbirlerinin yanında açık saçık oturma. Kadınlar yaradılış itibariyle var olan estetik görünümleri, süslenmeleri ve giyimleri son derece ilgi çekici olduğundan cinsel arzuları artırıcıdır. Toplu halde kadın kadına oturdukları yerlerde rahat davranmaları ve açılıp saçılmaları birbirleri arasında da ilgi çeker ve birbirlerine karşı cinsel arzuların oluşmasına neden olabilir. Dolayısıyla da seviciliğin başlaması söz konusu olabilir.
  - Yetişkin kızlar ve kadınlar olarak vücutların temas edecek şekilde bir yorgan altında yatmak.
  - Kız kardeş olsalar bile on yaşını aşan kız çocuklarını bir arada yatırmak.
  - Hamamlar ve güzellik salonlarına gidilmesi. Hz Muhammed (SAV) bir hadislerinde;
  "Kadın vücudun alt ve üst kısımlarını örten elbiseler içinde ve baş örtüsünü takmış bir şekilde girse onlar için hamamlarda hayır yoktur. Zira kocasının evinden başka bir yerde elbiselerini çıkaran her bir kadın Rabbi ile arasındaki kendisini koruyan perdeyi sıyırmış olur." ".... Allah' a ve ahret gününe iman eden kişi karısını (ve kızlarını) hamama sokmasın." 2. 2
  Gölge Adam
  Usta Üye

  --->: Sevicilik (Lezbiyenlik) ve Sebepleri

  Reklam  Sevicilik (Lezbiyenlik) ve Sebepleri+ Yorum Gönder
sevicilik,  sevici kadınlar,  seviciler,  lezbiyenlik nedenleri,  sevici kadın
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi