Spiderman: Friend or Foe

+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve Freeware Oyunlar Bölümünden Spiderman: Friend or Foe ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Puma
  Özel Üye
  Reklam

  Spiderman: Friend or Foe

  Reklam  Spiderman: Friend or Foe

  Forum Alev


  Örümcek-adam™da: Arkadaş veya düşman, örümcek-adamının en ünlü düşmanlarını yener, zehir, doktor Ock gibi, ve yeşil cin, sonra senin oynanabilir müttefikler epik takımına onları ekler. Örümcek-adam olarak oyna, veya kürenin etrafında egzotik koymalarda yer-kırma kooperatifi multiplayerinde bir yardımcı, Tokyo, Mısır ve Nepal'ı kapsamak. Örümcek-adam filmleri ile telkin etti, bu hareket macera oyunu, büyük-ekran anlarını tekrar yorumlar, ve komik bir kıvırmayla mücadele eder.

  Oyundan Bilgiler:

  Film kötü adamlarına karşı kavga et, sonra onlarla yan yana: Yenilik getiren bir savaş sistemini kullanıyor olan rezil film kötü adamlarına karşı ötede karşıla. Onun laboratuvarında doktor Ock'le savaş, bir inşa yerinde kum adamla kavga et, ve Oscorp'un rooftobunda yeşil cinde al. Sonra iyi kötü adamlara dön. Bir defa yendi, onlar, senin yardımcıların olur.
  Senin müttefiklerinden bir yardımcıyı seç: Kürek, Ironfist gibi örümcek-adamının müttefiklerinin uzun bir listesinden seçim, ve sinsi sinsi dolaşan kimse, ve herhangi bir zamanda yardımcıların arasında değiş tokuş eder. Örümcek-adam ve herhangi bir seçilen yardımcı, rakiplere karşı ölümcül bandoları salıverebilir.
  Yukarıya iki-oyuncu ortak-ameliyatında takım: Bir arkadaşla eğlenceyi paylaş! Biriniz, örümcek-adam ve örümcek-adamının güçlü yardımcılarının diğer kontrol birini oynarsınız. Sen, her dünya, alan elbirliğiyle boyunca oynayabilirsin, ve düzeltebilirsin. Kötü adamlardan uzağa uçuracak olan daha güçlü hareketleri yukarıya başarması için takım.
  Örümcek-adam filmleri ile telkin edilen ayrıntıları beğen: Film kötü adamları, sadece başlangıçtır. Sen hem de, kostümleri geçirmeyi olursun, sahneler ve alaya alınan sahnelerle mücadele edersin, bütünüyle ilk üç örümcek-adam filmi ile telkin ettin.
  Daha çok için dön, tekrar tekrar: Farklı bir yardımcıyla her bölümü tekrar oyna, ve siyah-takımlı örümcek-adamla hatta. Yeni cin ve gümüş samur gibi ekstra karakterleri aç. Çeşitli dünyalarda, bir ada cangılından kavga et, ve Transylvania ve Nepal'a bir New York eğitim yeri.

  Oyun içi:


 2. 2
  abdülsamed
  Yeni Üye

  --->: Spiderman: Friend or Foe

  Reklam  Bu Berbat Bu Iğrenç Tek Kelimeyle Berbat 3. 3
  f.ersöz
  Yeni Üye
  Ewet Ama Nerden Biliyorsun 4. 4
  f.ersöz
  Yeni Üye
  Indirdinmide Konuşuyorsun:d

 5. 5
  mustafa3325
  Usta Üye
  f.ersöz üstüste mesaj yazmak yasaktır.
  paylaşıma gelince paylaşım güzel indirmedim ama bunun oyunlarını bilirim.
  buda güzeldir.
  paylaşım için sağol

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi