At & Kılıc Roma Çağlarına Geri Dönün - Mount&Blade 0.903

+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve Freeware Oyunlar Bölümünden At & Kılıc Roma Çağlarına Geri Dönün - Mount&Blade 0.903 ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ismetsoguks
  Yeni Üye
  Reklam

  At & Kılıc Roma Çağlarına Geri Dönün - Mount&Blade 0.903

  Reklam  At & Kılıc Roma Çağlarına Geri Dönün - Mount&Blade 0.903

  Forum Alev
  At & Kılıc Roma Çağlarına Geri Dönün - Mount&Blade 0.903 Demo indir download


  Tanıtım:

  Mount&Blade, aksiyon ve RPG karışımı olarak nitelendirebileceğimiz türe sahip Türk yapımı bir oyundur. Dizayn ve programlama Armağan Yavuz, çizim ise İpek Altan Yavuz tarafından yapılan Mount&Blade, gelecek vaad ediyor.

  Oyun başlar başlamaz karakterimizi oluşturmamız isteniyor. Başlangıçta elimizde bulunan yetenek puanlarını istediğimiz özelliklere istediğimiz miktarda dağıtabiliyoruz. Dağıttığımız her puan oyunu direkt olarak etkiliyor. Bu nedenle dikkatli bir şekilde yetenek puanlarınızı dağıtmanız gerekiyor. Oyun içerisinde seviye atladıkça dağıtabileceğiniz yeni puanlar oluyor ve onları da dağıtarak yeteneklerimizi daha da geliştirebiliyoruz. Tıpkı Knight Online'daki gibi yetenek puanı dağıtma söz konusu.

  Yetenek puanlarını dağıttıktan sonra, sıra karakterinizin fiziksel görünümünü oluşturmaya geliyor. Karakterinizin saç, yüz ve diğer fiziksel özelliklerini ayarladıktan sonra, karakteriniz seçtiğiniz görünüm ile oyun içinde yer alıyor. Oyunun başındaki tüm ayarları yaptıktan sonra, maceramız başlıyor...

  Üç boyutlu grafiklere sahip olan oyunda kamera açılarını istediğiniz gibi ayarlayabiliyor; W, A, S, D tuşları ile kontrolü sağlayabiliyorsunuz. Etrafta bulunan NPC'lerle iletişim kurabilmeniz mümkün. Her NPC'nin kendine ait bir görevi ve alım-satım yaptığı mallar bulunmakta. NPC'lerden başlık, silah, zırh, at alabiliyorsunuz.

  Üç boyutlu ortamda savaşıyorsunuz. Kendi el becerinizi de oyunda sergilemeniz gerekiyor. Ok, kılıç gibi silahları savaşlarda kullanabiliyorsunuz. Atınız ile manevralar yaparak düşmanınızı yanıltabilir ve karşı saldırılardan korunabilirsiniz.

  Oyunun tek olumsuz yanı, grafiklerinin yetersiz olması. Nesnelerin ve karakterlerin görünümleri ile animasyonları sizi tatmin etmeyebilir. Ancak oyunun içeriği ve diğer özellikleri bu eksiği kapatıyor. Grafikler biraz daha ayrıntılı olsa, oyun daha muhteşem bir hal alabilir.

  Oyunda seviye atlayarak ilerliyorsunuz ve her seviye size yeni özellikler ve yetenekler kazandırıyor. Seviye atladıkça yeni şeyler ile karşılaşıyor ve gittikçe güçleniyorsunuz.

  Mount&Blade, özellik kısıtlamalı olarak karşımıza geliyor. 6. seviyeye kadar oyunu kısıtlamasız olarak oynayabiliyorsunuz. Eğer tüm kısıtlamalardan kurtulmak istiyorsanız, 14$ karşılığında oyunu satın alabilirsiniz.

  Mount&Blade, şu an tam sürüm değil, halen deneme sürümü olarak sunuluyor. Tam sürüm çıktığı vakit oyun tüm hatalardan ve eksiklerden arınmış daha güzel bir hal alacaktır. Oyunun tam sürüm fiyatı 25$'dır, eğer şimdi alırsanız kar edebilirsiniz. Oyun, sürekli geliştiriliyor ve yeni sürümleri çıkıyor. Son sürümü, yani tam sürümü sunulduğunda ise oyunun şimdiki halinden daha fazlasını bulacaksınız.

  Mount&Blade 0.805 sürümünden itibaren oyuna Türkçe desteği de gelmiş bulunuyor. Oyunu Türkçe oynamak için;
  - Oyun klasörünün içinde bulunan "language.txt" dosyasını çift tıklayarak açın.
  - Açtığınız "language.txt" dosyasındaki "en" yazısını silip yerine "tr" yazın.
  - Dosyayı kaydedin. Oyunu açtığınızda bütün yazılar Türkçe olacaktır.

  Mount&Blade'in Türkçe kurulumunu buraya tıklayarak innDirebilirsiniz.

  Oyunun Bu Sürümündeki Değişiklikler
  Bazı eldivenlerde görülen sorun giderildi.
  Parlak zırhlar ve atlardaki garip renk sorunu giderildi.
  Bazı silahların taşınmasında ortaya çıkan sorun giderildi.
  Metinlerin yüklenme hızında iyileştirmeler yapıldı.
  Bazı küçük düzeltmeler ve geliştirmeler yapıldı.

  Minimum Sistem Gereksinimleri
  32MB ekran kartı
  Pentium 766Mhz işlemci
  128MB RAM
  100MB boş harddisk alanı

  Satın Al:
  http://www.taleworlds.com/mb_buy_tr.html 2. 2
  OR@L
  Usta Üye

  --->: At & Kılıc Roma Çağlarına Geri Dönün - Mount&Blade 0.903

  Reklam  Full oyun paylaşımı yasaktır. Linkler demosu ile yenilendi.. İyi forumlar..

  Resimler:


 3. 3
  000001
  Yeni Üye


  ölümüne rapppppppppppppppp

  çok saol aga indiriom inerse sana raplerim feda canım benim:DDDD
  saollllllllllllllllllllllllllll 4. 4
  markdon
  Yeni Üye
  Gerçekten çok güzel bir -Türk Yapımı- oyun herkese tavsiye ederim...

 5. 5
  -119533-
  Emekli
  full ----- wea ------ war mı ?

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi