Charlie II 3.10

+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve Freeware Oyunlar Bölümünden Charlie II 3.10 ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Charlie II 3.10

  Reklam  Charlie II 3.10

  Forum Alev
  Charlie II 3.10  Charlie II, sevimli bir ördeğe serüveni boyunca eşlik ettiğimiz oldukça güzel bir macera oyunu. Oyunda amacımız Charlie adlı ördeğimizin adını oluşturan harfleri birer birer toplamak. Harflerin bazıları yolumuz üzerinde oldukça kolay yerlerde iken, bazıları da erişilmesi güç alanlarda. Tabii Charlie'nin adını oluşturan harfleri toplarken birçok engelle de karşılaşıyoruz.

  Oyun içinde, yol üzerindeki küçük sevimli canavarların, kargaların, arıların, solucanların, sümüklü böceklerin ve daha birçok zararlı hayvanın üstüne zıplarak onları öldürmemiz gerekiyor. Eğer üstlerine zıplayamazsak ve bu canlılar sevimli ördeğimize değerse, ördeğimiz bir can hakkından oluyor.

  Ördeğimizin yüzebildiğini, ve Ctrl tuşuna basılı tuttuğumuzda koşabildiğini de unutmayın. Bazı yerlerde gizli alanlara yüzerek dalabilir ve birçok bonus puan kazanabilirsiniz. Oyunumuz ilerledikçe daha heyecanlı, daha güzel hale geldiğinden bağımlılık yaratabilir!

  Hem küçüklere hem de gençlere hitap eden Charlie II oyununun deneme sürümünde 6 bölüm oynama hakkında sahipsiniz. Oyuna kısıtlama olmaksızın sahip olabilmeniz için 15 dolar ödemeniz gerekiyor.

  buraya tıklayınız.
 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Charlie II 3.10

  Reklam  bu oyun mario oyununa benzemektedir farkı bu oyunun sürdürenin bir ördek olmasıdır bu sevimli ördekle beraber güzel ve heyecanlı maceralara gidilmektedir+ Yorum Gönder
macera oyunları,  Macera Oyunu,  macera oyun,  macera oyunlarI
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi