Tomb Raider Legends Demo

+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve Freeware Oyunlar Bölümünden Tomb Raider Legends Demo ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ICEEXOL
  Özel Üye
  Reklam

  Tomb Raider Legends Demo

  Reklam  Tomb Raider Legends Demo

  Forum Alev
  Tomb Raider Legends Demo  Açıklama :

  Efsanevi Tomb Raider serisinin son oyunu karşımızda!

  Core Design'in 10 yıl önce başlattığı Tomb Raider serisi, son oyunuyla; ama başka bir yapımcıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Core Design'in 6 oyundur başarısızlığı, artık yayıncı Eidos Interactive'in sabrını taşırmıştı. Eidos, bu efsaneyi bitiremezdi; dolayısıyla başka bir yapımcıya verecekti bu önemli görevi... Kim efsaneyi layiğiyle sürdürecekti?

  Eidos, geçtiğimiz aylarda efsaneyi sürdürmek ve yeni oyunlar yapmak için yaklaşık 200 kişiyi bir araya getirerek Amerika'daki tek ve en büyük oyun stüdyosu olan Crystal Dynamics'i oluşturdu. Daha önceden Legacy of Kain: Defiance, yeni olarak ise Project: Snowblind gibi başarılı oyunlar geliştiren Crystal Dynamics kadrosuna, Core Design'den de eleman alarak 7. oyun olan Lara Croft Tomb Raider: Legend'ı yapmaya başladı.

  Lara Croft Tomb Raider: Legend, deneme sürümüyle karşımızda! 11 Nisan 2006'da karşımıza çıkacak olan oyunu, deneme sürümüyle az da olsa tanımış olduk.

  Lara Croft Tomb Raider: Legend'da ilk dikkatimi çeken, yenilenen Lara Croft oldu. Oyunun ana karakteri olan Lara Croft, bir hayli değişmiş. Saçları, derin bakışları ve fiziği oldukça güzelleştirilmiş. Yapımcı, sıkça detaya inerek günümüz teknolojisini yakalamaya çalışmış ve bu bağlamda Lara Croft'un görünümünü geliştirmiş.
  Tomb Raider: Legend çıkmasına çok kısa bir süre kala, yapımcı firma demoyu çıkarttı. 486 mb'lık demoyu buradan indirebilirsiniz.
 2. 2
  Ends
  Yeni Üye
  Reklam  peki nedir bunlar??? oyunun parçaları mı? 3. 3
  ICEEXOL
  Özel Üye
  Alıntı Endernation Nickli Üyeden Alıntı
  peki nedir bunlar??? oyunun parçaları mı?
  Bunların hepsini indireceksin...
  1.PART ı açtığında diğer partlar otomatikman birleşecek ve ortaya 2 tane .iso dosyası çıkacak...
  1.iso dosyasını NERO nun KALIBI DİSCE YAZDIR özelliğiyle cd ye yazdıracaksın..Aynı işlemi 2. iso dosyasınıda yapacaksın..Gerisi normal oyun kurulumu...Burada 42 tane part var belki 3 tane İSO da olabilir yazdırman gereken...+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi