Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e Galatasaray Forması

+ Yorum Gönder
Haber Bölümü ve Futbol Bölümünden Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e Galatasaray Forması ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  elifizmir
  Özel Üye
  Reklam

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e Galatasaray Forması

  Reklam  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e Galatasaray Forması

  Forum Alev
  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e Galatasaray Forması Hediye Edildi  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat ve beraberindeki heyeti kabûl etti.
  Cumhurbaşkanlığı içerisindeki Pembe Köşk'te basına kapalı olarak cereyân eden kabûlün başlangıcında görüntü alınmasına izin verildi. Polat, Cumhurbaşkanı Gül'e Galatasaray Spor Kulübü ambleminin bulunduğu bir plaket ile sırtında "10" numara ve "Abdullah Gül" yazılı Galatasaray formasını sundu. Polat'ın "Beşiktaşlı olduğunuzu biliyoruz ama..." diyerek sunduğu formayı Cumhurbaşkanı Gül, "Yeri geliyor Galatasaraylı, yeri geliyor Fenerbahçeli oluyoruz" diyerek aldı.
  Bir gazetecinin "Sayın Gül 11. Cumhurbaşkanı, numarada yanlışlık oldu herhalde" sözleri üzerine, Polat, "Biz kendisini '10 numara' olarak görüyoruz" dedi.
 2. 2
  Sena
  Bayan Üye

  Cevap: Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e Galatasaray Forması

  Reklam  kayserili cumhurbaşkanımız sayın abdullah gül aslında beşiktaş taraftarıdır cumhurun başı olması hasebiyle tarafsızlığını göstermesi ve hediyeyi kabul edecek hoşgörüde olması tüm kulüplere eşit mesafede olduğunun göstergesidir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi