Eto'o Için 90 Milyon Avro!

+ Yorum Gönder
Haber Bölümü ve Futbol Bölümünden Eto'o Için 90 Milyon Avro! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  P®øƒєﻛﻛíøиαL
  Usta Üye
  Reklam

  Eto'o Için 90 Milyon Avro!

  Reklam  Eto'o Için 90 Milyon Avro!

  Forum Alev

  ETO'O İÇİN 90 MİLYON AVRO!
  Marca yazdı! Fenerbahçe'nin Barcelona takımında oynayan Samuel Eto'o'yu istediğine ilişkin bazı Türk gazetelerinde yeralan iddialar bugün İspanyol basınına da yansırken, Marca gazetesi Fenerbahçe'nin 90 milyon Avro'luk büyük bir teklif yapacağını ileri sürdü.

  Ronaldinho'nun İtalya'nın AC Milan takımıyla anlaşmak üzere olmasından dolayı Fenerbahçe'nin gözünü Kamerunlu futbolcuya çevirdiğini savunan Marca gazetesi, ''Zico ve Roberto Carlos'un yeni hedefi Samuel Eto'o. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve futbolcu menajeri Dino Pasaliç bu operasyon için uğraşıyorlar'' diye yazdı.

  Fenerbahçe için ekonomik sorun bulunmadığı, Roberto Carlos'un geçmişte İspanyol basınına söylediği gibi büyük bir transfer için 90 milyon Avro ayırdığını öne süren İspanyol spor gazetesi, söz konusu 90 milyon Avro'nun Eto'o için ayrılmış olabileceğini belirtti.
  11.04.2008

  Kaynak : AA
 2. 2
  Sena
  Bayan Üye

  Cevap: Eto'o Için 90 Milyon Avro!

  Reklam  samuel eto dünya futbolunun en etkili futbolcularındandır adını tüm dünya basınında duyabilirsiniz fenerbahçe ile adının anılmadı fenerbahçenin futboldaki etkiliğini göstermektedir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi