Florya Günlüğü

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Haber Bölümü ve Futbol Bölümünden Florya Günlüğü ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  --->: Florya Günlüğü

  Reklam  Alıntı masalcı21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  ;););)arkadaşlar Tabi Ki Bu Soru Herkes Için Geçerli Değil.çünkü Ben Galalı Değilim. En Büyük Olan Fenerbahçeliyim. Fenerli Arkadaşlar Desteklerinizi Bekliyorummmm........;)

  bu gibi destekleri Galatasaraya ait bölümlerde arama.

  buradan
  Fenerbahçe
  ForumAlev --->: Florya Günlüğü

 2. 14
  Hasan
  Özel Üye
  7 Mayıs 2008 Çarşamba İdman Raporu

  07.05.2008 15:21

  Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Gençlerbirlği Oftaş karşılaşması hazırlık çalışmalarını bu sabah Florya Metin Oktay Tesisleri sahalarında basına ve taraftara açık olarak yaptığı antrenmanla sürdürdü.
  Teknik ekibimiz Cevat Güler, Burak Dilmen ve Nezih Ali Boloğlu yönetiminde Jupp Derwall antrenman sahasında yapılan antrenman, ısınma ve açma germe egzersizleriyle başladı.
  Kalabalık bir seyirci grubunun da takip ettiği antrenman yaklaşık 1,5 saat sürdü.
  Kondisyon çalışmasının ardından dar alanda pas çalışması yapan futbolcular daha sonra dar alan ve yarım sahada çift kale maç yaparak çalışmayı tamamladı.

  Sakatlıkları bulunan Nonda, Servet, Barusso ile daha önce ameliyat geçiren Hasan, Uğur, Serkan, Linderoth ve Semih çalışmaya katılmadı.
  Sakatlıkları nedeniyle antrenman katılmayan Servet Çetin ve Shabani Nonda’nın tedavileri, Metin Oktay Tesisleri sağlık merkezinde sürdürüldü.
  Serkan Çalık, Tobias Linderoth, Semih Kaya, Hasan Şaş ve Uğur Uçar‘ın ameliyat sonrası rehabilitasyon çalışmaları da Metin Oktay Tesisleri sağlık merkezinde sürdürülüyor. Serkan, Linderoth, Semih ve Uğur tedavilerinden sonra özel antrenman programları doğrultusunda salonda ve sahada fizyoterapistlerimiz eşliğinde çalışıyorlar. 3. 15
  Hasan
  Özel Üye
  8 Mayıs 2008 Perşembe İdman Raporu

  08.05.2008 13:20  Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Turkcell Süper Ligi'nin 34. haftasında 10 Mayıs Cumartesi akşamı saat 19.00’da oynanancak Gençlerbirliği Oftaş karşılaşması hazırlık çalışmalarını bu sabah Florya Metin Oktay Tesisleri sahalarında basın ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanla sürdürdü.
  Teknik ekibimiz Cevat Güler, Burak Dilmen ve Nezih Ali Boloğlu yönetiminde, saat 11.00’den itibaren Jupp Derwall antrenman sahasında yapılan son antrenman, ısınma ve açma germe egzersizleriyle başladı.

  Antrenmanın ana bölümünde oyuncularla gruplar halinde pas, kenar ve orta çalışmalarından oluşan teknik bir çalışma, daha sonra ise dar alanda kalecilerin de katıldığı çift kale teknik bir çalışma yapıldı. Kaleciler antrenmanın ilk bölümünde kaleci antrenörü Nezih Ali Boloğlu yönetiminde özel bir kaleci çalışması yaptılar.

  Antrenman soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlandı ve oyuncular öğle yemeği için merkez binamıza geçtiler.

  Sağlık ekibimiz tarafından evinde dinlendirilmeye devam edilen Hasan Gökhan Şaş, Metin Oktay Tesisleri’ne gelerek antrenmanı izledi.
  Servet Çetin, sağ ayak başparmağında ve sağ ayak bileğinde Sivasspor maçında aldığı darbeler nedeniyle oluşan ödem ve ağrıdan ötürü bu sabah tedavi edildi. Shabani Christophe Nonda'nında Fenerbahçe maçında aldığı darbe yüzünden dikiş atılan sağ ayağına Sivasspor maçında aldığı darbe sonucu oluşan ödem ve ağrı nedeniyle tedavisine devam edildi. Ahmed Barusso’nun tedavisi de sürüyor.

  Serkan Çalık, Tobias Linderoth, Semih Kaya ve Uğur Uçar'ın ameliyat sonrası rehabilitasyon çalışmaları da Metin Oktay Tesisleri sağlık merkezinde sürdürülüyor. Serkan, Linderoth, Semih ve Uğur, tedavilerinden sonra özel antrenman programları doğrultusunda salon ve sahada fizyoterapistlerimiz eşliğinde çalışıyorlar.

  Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Gençlerbirliği Oftaş ile Ali Sami Yen Stadı’nda yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını 9 Mayıs Cuma akşamüstü saat 17.00’de yapacağı basın ve taraftara kapalı antrenmanla tamamlayacak ve Metin Oktay Tesisleri’nde kampa girecek.

  Kaynak : Galatasaray.org
 4. 16
  Hasan
  Özel Üye
  28.06.2008 14:26
  İdman Raporu: 28 Haziran 2008 Cumartesi

  Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı 2008 – 2009 sezonu hazırlık çalışmalarını, dün basın ve taraftara kapalı olarak gerçekleştirilen akşam antrenmanında salonda yapılan sıçrama kuvveti testi ve sahada yapılan dayanıklılık testi ertesinde; bu sabah Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall antrenman sahasında basın ve taraftara kapalı olarak yaptığı tek antrenmanıyla sürdürdü.

  Teknik ekibimiz Michael Skibbe, Edwin Boekamp, Ümit Davala, Cevat Güler ve Nezih Ali Boloğlu yönetiminde, saat 10.30’dan itibaren yapılan antrenman, ısınma ve açma germe egzersizleriyle başladı.
  Antrenmanın ana bölümünde dayanıklılık çalışmalarının ardından kalecilerin de katıldığı teknik bir çalışma yapıldı.


  Soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlanan antrenman ertesinde oyuncular öğle yemeği için merkez binamıza geçtiler.
  Semih Kaya ve Uğur Uçar‘ın ameliyat sonrası rehabilitasyon çalışmaları da Metin Oktay Tesisleri sağlık merkezinde sürdürülüyor.
  Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, sezon hazırlık çalışmalarını 29 Haziran Pazar sabahı saat 10.30’da basın ve taraftara açık yapılacak tek antrenmanla sürdürecek.

 5. 17
  Hasan
  Özel Üye
  İdman Raporu: 5 Temmuz Cumartesi

  05.07.2008 14:14
  İdman Raporu: 5 Temmuz Cumartesi  Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, 2008 – 2009 sezonu hazırlık çalışmalarını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde basın ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanla sürdürdü.
  Teknik ekibimiz Michael Skibbe, Edwin Boekamp, Ümit Davala, Cevat Güler ve Nezih Ali Boloğlu yönetiminde sabah saat 10.30’dan itibaren fitness salonunda başlayan kuvvet çalışmasının ardından, Jupp Derwall Antrenman Sahası'nda teknik çalışmalar yapılırken kaleciler kaleci antrenörü Nezih Ali Boloğlu yönetiminde özel bir kaleci antrenmanı yaptılar
  Soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlanan antrenman ertesinde oyuncular öğle yemeği için merkez binamıza geçtiler.
  Serkan Çalık, Semih Kaya ve Uğur Uçar‘ın ameliyat sonrası rehabilitasyon çalışmaları da Metin Oktay Tesisleri sağlık merkezinde sürdürülüyor.
  Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı çalışmalarını, 6 Temmuz Pazar günü ise saat 10.30’da basın ve taraftara açık ve 17.30’da taraftara kapalı yapacağı antrenmanlarla sürdürecek.


  Kaynak : galatasaray.org


+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi