Film Setini Cinler Bastı!!!!

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Film Setini Cinler Bastı!!!! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Gölge Adam
  Usta Üye
  Reklam

  Film Setini Cinler Bastı!!!!

  Reklam  Film Setini Cinler Bastı!!!!

  Forum Alev
  YAPIMCI-Yönetmen Hasan Karacadağ, Dabbe filminden sonra yeni bir korku filmi için kolları sıvamıştı. 'Semum' adındaki yeni projenin çekimleri İstanbul ve Çatalca'da 5 hafta sürdü ve ortaya tüyler ürpertici bir yapıt çıktı. Ancak çekimler sırasında sıradışı olaylar da yaşandı.

  FİLM çekimi esnasında 2 oyuncunun ve yönetmenin sürekli tuhaf ve korkunç rüyalar görmesi sonucunda, Çatalca'daki eve, Semum ve Duhli Semum konusunda uzman olan bir din bilgini getirildi. Bu din adamı yönetmene, 2 gerçek Semum'un bu film çekimlerini takip ettiğini ve dikkatli olmaları gerektiğini söyledi.

  AYNI din adamı, Semumlar aleminde bu filmin duyulduğu ve kendileri hakkında film yapılmasının bazı Semumları şiddetle rahatsız ettiğini söyledi. Bunun üzerine oyuncular ve ekibin korku duymasından dolayı, cevşen dağıtıldı ve aynı hoca 3 defa sete gelerek özel dualar okudu. Oyuncular çekim aralarında sürekli dua ederken görüldü.

  GEÇTİĞİMİZ günlerde çekimleri tamamlanan filmde Ayça İnci (Canan), Burak Hakkı (Volkan), Cem Kurtoğlu (Mikail Hoca), Sefa Zengin (Raci), Bahtiyar Engin (Macit), Yıldırım Öcek (Emlakçı), Levent Sülün (Ali), Nazlı Ceren Argon (Banu) ve Hakan Meriçliler (Prof. Dr. Oğuz) rol aldı.

  SEMUM NEDİR?

  İSLAM inancına göre insanlar kuru bir çamurdan yaratıldı ve insanoğlu yaratılmadan önce dünya üzerinde yaşayan bir takım yaratıklar vardı. Bu yaratıklar kızgın ateşin dumansız alevinden yaratılmış ve daha sonra korkunç bir zehirle birleştirilerek Semum halini almışlardır. İnsanlar dünya üzerine geldikten sonra başta şeytan olmak üzere bazı Semumlar insanları kıskanıp onlara türlü kötülükler yapmaya başlamış. Kısacası Semum, insanın tüm gözeneklerine kadar girip onları zehirleyen çok tehlikeli bir yaratıktır. Vücuduna girdiği insana cehennem gibi bir hayat yaşatır 2. 2
  SHARERAPID
  Emekli

  --->: Film Setini Cinler Bastı!!!!

  Reklam  bilgi icin saol bunu duymustum dabbe acayyip korkunc.. 3. 3
  otsifem.eser
  Emekli
  sacma ya cinler onları gözetliyormuşda dikkatli olsunlarda bu tür habeerler reklam inanmayın.paylaşım için saol 4. 4
  nillova
  Emekli
  :( sen böyle korkunç seyler yaz bizi korkut biz gece uyuyamayalım :(;) emeğine saglık

 5. 5
  DarK~AnqeL
  Emekli
  nasıL oLur yha bu:D cinLer bastı hadi polis bastı desek neyse:D:D:D
  güzel paylaşım enteresan tşk ederm:D

 6. 6
  walkmanso
  Emekli
  thank you enteresant bisi paylasim icin tsk +rep

 7. 7
  rümeysa_34
  Emekli
  çok ilgin ama nasıl olurki bu

+ Yorum Gönder
dabbe setinde olay
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi