Fil Adamın İnanılmaz Hikayesi

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Fil Adamın İnanılmaz Hikayesi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Toprak
  Özel Üye
  Reklam

  Fil Adamın İnanılmaz Hikayesi

  Reklam  Fil Adamın İnanılmaz Hikayesi

  Forum Alev


  Londra'da yaşayan Jose Mestri yüzünde ki kan damarının sertleşip birikmesi sonucu 3 kiloluk tümorle mücadele ediyor.

  Londra'nın yüzsüz adam diye tanıdığı Mestri, tıbbın yetersiz kaldığı bu durum yüzünden tıp bilginlerini oldukça düşündürüyor. 35
  yıl önce Portekiz'in Lissabon şehrinde geçirdiği operasyonda tümorun büyümesi engellenmişti, fakat git gide biçimsiz hal alan tümor büyümeye devam ediyor.

  Jose Mestri
  yeni doğduğu zaman üst dudağının çevresinde kırmızıya çalan doğum lekesi varmış, ergenlik dönemlerine doğru sertleşip büyümeye başlayan tümor burnuna ve gözüne kadar yayılmış. Şimdilerde ise 33cm uzunluğunda olan tümor 3 kilo ağırliga ulaşmış durumda.

  Yahova inancına mensup olan Mestri bu inancın şahitlerinden biri olduğunu söyleyip yüzüne yapılacak olan kan naklini reddeder. Çünkü bu inancın karşı olduğu şeylerden biride kan naklinin yapılmasıdır.

  Discovery Channel
  Tv'de "En Şok Eden Görüntüler" adlı programda da kendisine yer verilen Mestri, Britanya'lı bir cerrah tarafından ameliyat öncesinde kanına ultrason dalgalari verip kanın pıhtılaşmasını azaltmasını sağladıktan sonra fazla kan kaybetme riskini ortadan kaldırmayı teklif etmis. Dr. Iain Hutchison harmonik nesterle yapılacak olan ameliyattan oldukça umutlu olduğunu söyleyip bu ameliyatın onu çok daha iyi edebileceğini düşünüyor.

  Discovery Channel Mestri'nin ailesi tarafından çok sevildiğini ve ameliyata ailesinin onu bir türlü ikna edemediğine oldukça şaşırıyor, Eksik bilgiler, yanlış teşhisler, yanlış tedaviler, maddi olanaksızlıklar ve Mestri'in inancı yüzünden umutlarını iyice yitirdiklerini söylüyorlar.

  Jose Mestri icin Avrupa gezisi düzenleyen kanal böylelikle Mestri'nin
  uzman hekimlerle görüşüp yüzünün tedavi edilmesi için son bir şans verecekler.

  Bu gezide yaşlı adama kız kardeşi Guida ve yakın akrabaları eşlik edecek, Paris'ten kalkacak olan trenle Büyük Brintanya'ya gidecek olan Mestri burada birkaç test ve konsültasyon yaptıracak, aynı dertten muzdarip olan hastaları ziyaret edip hayatı hakkında karar verecek.

  Jose Mestri'nin en çok istediği şey sağlıklı ve uzun bir yaşam geçirebilmek, inancı gereği kan nakli yaptırmaktan çekinen yaşlı adama Dr. Iain Hutchison'in teklifini hatırlattığımızda ise inancına zarar gelmesinden korktuğunu açıklıyor.

 2. 2
  canavar
  Yeni Üye

  --->: Fil Adamın İnanılmaz Hikayesi

  Reklam  tprk-1 abi çok iyisinde miğdem bulandı:) 3. 3
  tuanamlk
  Usta Üye
  Acayip bişiy bu ya insanlar nelerle mücadele veriyor.Biz de ne gereksiz şeylerle uğraşıyoruz:S 4. 4
  clgndnz
  Üye
  yazık ya adama üzüldüm:(

+ Yorum Gönder
fil adam hikayesi,  fil adamın hikayesi
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi