Cehenneme Açılan Kuyu

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Cehenneme Açılan Kuyu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Zeyzep
  Emekli
  Reklam

  Cehenneme Açılan Kuyu

  Reklam  Cehenneme Açılan Kuyu

  Forum Alev
  Çeşitli milletlerden bi jeolog ekip Sibirya’da araştırma yapıyomuş. Özel aletlerle yerin dibini delip çıkardıkları taş örnekleriyle yeryüzünün yapısını inceliyolarmış. Bunlar bi gün dele dele 14 kilometre 400 metreye kadar inmişler. Yalnız bu derinliğe ulaşıldığında bi tuhaflık olduğu farkedilmiş. Delici aletin ucu sanki bir boşluğa denk gelmişçesine boşa dönüyomuş. Sebebini pek anlayamamışlar ama bazıları, “dünyanın merkezindeki boşluğa ulaşıldığını” iddia etmiş. Dipteki ısı ölçülmüş ner’deyse 2000 derece! Bunların yanında çok hassas mikrofonlar varmış. Deliğin içine sarkıtıp ortamın sesini kaydetmek istemişler. Magma mı akıyo, yoksa boşluk mu anlayalım diye heralde. Yerin altından kaydedilen sesleri dinlerken jeologlar küçük dillerini yutacakmış. Artık her birinin dini neyse, “Aziz Allahhh, Oh Jesus, Buda sen bizi koru” gibi mırıldanmalar yükselmiş. Çünkü kasetten milyonlarca insandan çıkan iniltiye, bağırtıya benzer sesler geliyormuş. Ama nasıl? Duysan için parçalanır. Canhıraş çığlıklar, işkenceye uğrayan insanlardan çıkan bağırışlar. Anlaşılmış ki, meğer bilim adamları rastlantı sonucu cehennemi keşfetmiş! Heepsi o an araştırmayı bitirip tam gaz ülkesine dönmüş ve kendini dine vermiş. Çoğu kimseye anlatmamış olan biteni. Anlatanlara da kimse inanmamış zaten. 2. 2
  mahşer
  Yeni Üye

  --->: Cehenneme Açılan Kuyu

  Reklam  yalann bence şaçmalık 3. 3
  ++melek++
  Yeni Üye
  Açıkçası yalan gibi geldi bana... 4. 4
  qupse
  Usta Üye
  bnde inanamadım :S :S :S

 5. 5
  uumut&
  Yeni Üye
  bno sesleri buldum d dinleyince insan biraz tırsıyo:D ama yalandır

 6. 6
  son*yolcu
  Üye
  .ilginççççç.

 7. 7
  hydyengec
  Üye
  .Bencede hiç inandırıcı değil .

 8. 8
  nikov
  Yeni Üye
  2000 derece olan sıcaklıkta nasıl olmuşda mikrafon yanmamış şaşırtıcı

 9. 9
  RocKFoREveR
  Emekli
  Yüce ALLAH cehennemin yakılmasını emretti.Bin yıl yakıldı bembeyaz oldu.Sonra yine yakılmasını emretti,bin yıl daha yakıldı kıpkırmızı oldu.Tekrar emretti bin yıl daha yakıldı.Simsiyah oldu." O şimdi kapkara ve karanlıktır.Kıvılcımlarıın parıltısı gözükmez.Alevi sönmez.Seni hak dini ile gönderen ALLAH'a yemin ederim ki cehennemden dünyaya iğne deliği kadar bir delik açılsa sıcaklığından yeryüzündeki bütün canlılar ölür.Seni hak din ile gönderen ALLAH'a yemin ederim ki eğer cehennem zebanisi dünyadaki insanlara gözükse bütün insanlar ölür.ALLAH'ın kitabında vasfettiği cehennem zincirinin bir halkası dağların üzerine konulsa dağlar ezilir,yere batardı.


 10. 10
  niko
  Özel Üye
  ben bu hikayeyi yıllar öncesindede duymuştum o zamanda inanmamıştım şimdi de inanmıyorum hiç bişey bu kadar kolay değil bu tür hikayeler uyduranlarında sonu hiç iyi olmamıştır.

 11. 11
  yal_gal
  Üye

  --->: Cehenneme Açılan Kuyu

  Reklam  hiç alakası yok bencede...

 12. 12
  burakakbas
  Üye
  bencede yalan dünyada hiç böle bişi olmaz rockflower sanada hak weriyorum;)

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi