1.5 Yaşındaki Velede Bakın...

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden 1.5 Yaşındaki Velede Bakın... ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ~amylynnlee~
  Üye
  Reklam

  1.5 Yaşındaki Velede Bakın...

  Reklam  1.5 Yaşındaki Velede Bakın...

  Forum Alev
  Dünyanın en özel dahisi, Amerika'dan çıktı... Sadece 18 aylık olan müthiş çocuk okuma-yazma biliyor, Japonca konuşuyor ve matematik problemlerini çözüyor.
  Ünlü profesörleri bile şaşkına çeviren küçük dahi Dean Massenburg, gelecekte doktor olmak istiyor. Bu dahi eşsiz... Bugüne kadar yaşları 7 ila 18 arasında değişen birçok dahi, dönem dönem inanılmaz olaylarla gündeme geldi. Ancak hiçbiri Amerikalı Dean Massenburg gibi değildi. Çünkü Dean adlı dahi, sadece 18 aylık.

  Test yapıldı

  ABD'nin Virginia eyaletine bağlı Porstmouth kentinde yaşayan Danny ve Melanie Massenburg adlı çiftin ilk çocuğu olan Dean, bu yaşında okuma yazma biliyor. Bir ortaokul öğrencisine sorulan matematik problemlerini rahatlıkla çözen Dean, Virginia Üniversitesi profesörlerini bile şaşkına çevirdi. Geçtiğimiz hafta yapılan küçük bir testte müthiş başarı gösteren Dean, ABD'li doktorları korkutuyor. Çünkü Dean'in zekasının, onun gelecekteki yaşamını negatif yönde etkilemesinden korkuluyor.

  Sorun var

  Küçük Dean'in zekasının, onu yaşıtlarından ayırdığını belirten uzmanlar, "Dean, diğer yaşıtlarının gelişiminden farklı olarak büyüyor. Bu olay, ilerki yıllarda çok büyük sorunları beraberinde getirecek" diyor. Büyüyünce doktor olmak isteyen 18 aylık dahinin bilgisayar programcısı annesi Melanie, Dean'in bir televizyon kanalında seyrettiği Japonca eğitimi programı sayesinde, orta derecede bu dili konuştuğunu söyledi.
  __________________Alıntıdır... 2. 2
  yal_gal
  Üye

  --->: 1.5 Yaşındaki Velede Bakın...

  Reklam  çok ilginç...... 3. 3
  illegalrap
  Üye
  gercekten ilginc bı durum 4. 4
  witchs
  Üye
  enteresan bi durum acaba gerçek mi:confused:

 5. 5
  aSsude
  Usta Üye
  Maşallah :)
  İlginç .

 6. 6
  _ToYoTa_
  Yeni Üye
  pek gerçekmiş gibi durmuyo :S

 7. 7
  barisbaris
  Üye
  hemen yarın nasada işe başla :D

 8. 8
  Ensar
  Özel Üye
  iyi aklını umulurki hayırlı yollarda kullanır.

 9. 9
  _Player_
  Yeni Üye
  bence zekasını ilk olarak fabrikalar ve egsoz dumanlarını nasıl yok edebileceğini düşünsün bana sorarsanız tabi:)saygılarla

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi