13 kişi tecavüz etti şikayetçi olmadı

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden 13 kişi tecavüz etti şikayetçi olmadı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Tenha2190
  Emekli
  Reklam

  13 kişi tecavüz etti şikayetçi olmadı

  Reklam  13 kişi tecavüz etti şikayetçi olmadı

  Forum Alev
  sikayetci olmadi.jpg

  Köydeki 13 kişinin tecavüzüne uğradı. O tecavüzlerden bir kızı oldu. O günden sonra da sırra kadem bastı. Babası da tecavüzcülerden şikayetçi olan çıkmayınca dava düştü.
  Adana'nın merkez Seyhan ilçesine bağlı Sarıhamzalı köyünde, 13 kişinin tecavüzüne uğradığı iddia edilen ve 2006 yılından bu yana kayıp olan genç kız ile babasının şikayetçi olmaması nedeniyle dava düştü.

  Adana 4. Ağır Ceza Mahkemesindeki davanın duruşmasında, tutuksuz yargılanan sanıklar Tahir D. (21) ve Musa A. (21) ile Kasım Ç. (25), Sait A. (25), Recep M. (20), Hüseyin D. (20), Serkan T. (19), Mehmet Ali T. (19), Ramazan T. (21), Mahmut B. (21), Adem A. (24), Mehmet Ç. (19) ve Mahmut Ç'nin (19) avukatları hazır bulundu.

  TECAVÜZDEN BEBEĞİ OLDU

  Avukatlar, B.O'nun, tecavüz sonucu doğurduğu Nazlı'nın Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu'nda koruma altında bulunduğunu ve babası olduğu DNA testi ile belirlenen sanıklardan Kasım Ç'nin evlenmeyi kabul ettiği belirterek, kendisinin 2006 yılında evinden ayrıldığını ve bir daha haber alınamadığını kaydettiler.

  NÜFUS CÜZDANINDAKİ YAŞI 11

  Avukatlar, B.O'nun yaşının nüfus cüzdanında 11 olarak gözükmesine rağmen olay tarihinde 17 yaşında olduğunun belirlendiğini, kendisinin kayıp olduğunu ve babasının da şikayetçi olmadığını belirterek, müvekkillerinin beraatını talep ettiler.

  Mahkeme heyeti, sanıklar Sait A. ve Recep M'nin delil yetersizliğinden beraatına, diğer sanıklar hakkındaki ''cinsel istismar'' davasının müştekilerin şikayetten vazgeçilmesi nedeniyle düşürülmesine, ''mağdureyi alıkoyma'' suçunun yasal unsurları oluşmadığı gerekçesiyle beraatlarına karar verdi. Ayrıca heyet, B.O'nun doğum tarihinin de 3 Şubat 1988 olarak düzeltilmesi kararlaştırdı.

  Sanıklar, 2004 yılında Sarıhamzalı köyünde B.O'ya tecavüz ettikleri ve alıkoydukları iddiasıyla 10'ar yıla kadar ağır hapis cezası istemiyle yargılanıyorlardı.
 2. 2
  gFb-Mmth
  Özel Üye

  --->: 13 kişi tecavüz etti şikayetçi olmadı

  Reklam  Ee o bişey demiyosa bize ne düşer biLirsiniz.
 3. 3
  aSsude
  Usta Üye
  Kim bilir niye olmadı ?
  Birde onu düşünmek lazım.
  Yazık .. 4. 4
  tango
  Üye
  valla herhalde pek rahatsız olmadı başına gelenlerden ondan ;)

 5. 5
  albaytrex
  Emekli
  ya ole demeyın belkıde zorlamıslardır walla turkıyede hersey olur

 6. 6
  Nazım-Hikmet
  Üye
  nasıl ya.Bende adanalıyım ama böyle bir şey olsa katliam olurdu

 7. 7
  tatem
  Yeni Üye
  nedenirki --------ler yazık kıza ondada gariplik var var bi iş

 8. 8
  yolcu365
  Emekli
  sıra kalem bastıdiyor kızı kaçırıp şikeyetçi olunmasın diye şantaj yapmış olabilirler 17 yaşındaki kız her tarafı gariplik olsa oda cinsel arzuları yada şeytana uymasıdır 13 kişi ise ateşe ateşin oğullarıdır.

 9. 9
  chatlaqq_12
  Yeni Üye
  faTmagüL den beTer 0Lmuşş ama acıDmm yHaa :S


 10. 10
  yolcu365
  Emekli
  fatmagül kim oluyo kıytırık dizi gerçekte neler oluyo ateşe atlamakta atılmakta farkemez ikiside yakar birtek düşenler ateşte yanmaz .

 11. 11
  ArsinLiAkr3p
  Üye

  --->: 13 kişi tecavüz etti şikayetçi olmadı

  Reklam  yapanlar utansın adam deyil onlar insan olamaz

 12. 12
  RebelRapper
  Üye
  kendi umursamış anlaşılan keyif almış bize bişi düşmez

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
Evlenmemiş kızlar sarıhamzalı
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi