Cinayeti ’mezardan gelen mektup’ çözdü

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Cinayeti ’mezardan gelen mektup’ çözdü ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  xRockİnGirLx
  Süper Moderator
  Reklam

  Cinayeti ’mezardan gelen mektup’ çözdü

  Reklam  Cinayeti ’mezardan gelen mektup’ çözdü

  Forum Alev

  Kocası Mark Jensen tarafından öldürülen Julie Jensen 10 yıl önce sağlığında "Ben öldükten sonra açın" diyerek bıraktığı mektup sayesinde cinayeti aydınlattı.

  ABD’nin Wisconsin eyaletinde on sene önce eşini antifrizle zehirleyerek öldürdüğü iddiasıyla yargılanan Mark Jensen (48) önceki gün görülen davada birinci derecede cinayetten suçlu bulundu. 14 yıllık eşi tarafından öldürülen Julie Jensen’in ölmeden önce "Eğer bana bir şey olursa sorumlusu kocamdır" diye yazdığı mektup yıllardır süren davayı çözdü.

  Elkhorn kentinde 1998’de meydana gelen olayda Mark Jensen 14 yıllık eşi Julie’in (40) içeciğine zehirleyici etkisi olan antifriz koymuş bununla yetinmeyerek eşini yastıkla boğarak öldürmüştü. Olaydan dört yıl sonra cinayetle suçlanan Jensen delil yetersizliğinden kurtuldu.

  Ancak kadının ölmeden önce komşusuna verdiği mektubun ortaya çıkması davanın seyrini değiştirdi. "Umarım yanılıyorumdur ve bir şey olmaz ama Mark’ın şüpheli hareketlerinden kuşkulanıyorum ve hayata erken veda etmekten endişe ediyorum" diyen kadının mektubu sayesinde kocası Jensen ömür boyu hapis cezasıyla karşı karşıya.
 2. 2
  İLKİN
  Bayan Üye

  Cevap: Cinayeti ’mezardan gelen mektup’ çözdü

  Reklam  hiç bir şey dünyada sır kalmıyor muhakak eninde sonunda gerçek ortaya çıkıyor ayrıca herkesin evinde bulunan araba radyatörlerinde kullanılan antifiriz dikka edilmesi gereken çok tatlı olduğundan çocuklardan uzat tutulması gereken bir kimyasaldır+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi