Tekirdağ'da 2 Kadın Birbiriyle Düğün Yaparak Evlendi!!!

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Tekirdağ'da 2 Kadın Birbiriyle Düğün Yaparak Evlendi!!! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  потеря нет06
  Usta Üye
  Reklam

  Tekirdağ'da 2 Kadın Birbiriyle Düğün Yaparak Evlendi

  Reklam  Tekirdağ'da 2 Kadın Birbiriyle Düğün Yaparak Evlendi

  Forum Alev  Türkiye bu düğünü konuşuyor. Birbirine aşık olan iki kadın kına gecesi düzenleyip, sazlı sözlü düğün yaptı...
  TEKİRDAĞ'da, birbirine aşık olan iki kadının kına gecesi düzenleyip, sazlı- sözlü yaptığı düğün konuşuluyor. Bar işletmecisi 35 yaşındaki Sibel Kıran ile barında bir yıldır şarkıcılık yapan 30 yaşındaki Nazlı Can, yasalar aynı cinsiyetten kişilerin resmi nikah kıymasına engel olduğu için, evliliklerini resmileştirmek için Hollanda'ya gideceklerini söyledi.

  Kent merkezine 15 kilometre uzaklıktaki Barbaros Beldesi'nin Haramidere Mahallesi’nde bar işletmeciliği yapan Sibel Kıran, barında bir yıldır şarkıcılık yapan ve eşinden şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanan iki çocuk annesi Nazlı Can’a aşık oldu. Bu aşka karşılık veren şarkıcı Nazlı Can ile Sibel Kıran arasındaki ilişki dillerde dolaşırken, onlar söylenenlere aldırmadan birlikte yaşamaya başladı.

  Birlikteliklerini yasalar izin vermediği için nikah masasına taşıyamayan Sibel Kıran ile Nazlı Can, yakınlarının da iznini alarak düğün hazırlıklarına başladı. Hazırlıklar tamamlanırken, önce Aydoğdu Mahallesi’nde bulunan kız evinde kına gecesi yapıldı. Bir gün sonra da Barbaros Beldesi'nde
  sazlı- sözlü düğün başladı. Önüne ‘Evleniyoruz’ yazısı takılan gelin arabası Aydoğdu Mahallesi'nde gelinin kapısına geldi. Gelinlik giyen şarkıcı Nazlı Can ile damatlık giyen patronu Sibel Kıran, sazlı- sözlü düğünlerinde yakınlarıyla birlikte doyasıya eğlendi.

  Kameraların kendilerini görüntülediğini farkedince tedirgin olan Sibel Kıran ile Nazlı Can, yakınlarından
  görüntü alınmasına engel olunmasını istedi. Düğüne şarkıcı Nazlı Can’ın daha önceki evliliğinden olan çocuklarından büyük olan gelmezken, 3 yaşındaki oğlu E. da gelin ve damadın yanında yer aldı.

  Kendilerini tebrik edenlere, birbirlerini ölesiye sevdiklerini ve bundan sonra hiç ayrılmayacaklarını söyleyen Sibel Kıran ile Nazlı Can, Türkiye’de yasalar aynı cinsten iki kişinin evlenmesine izin vermediği için Hollanda’ya giderek burada nikah kıymayı planladıklarını söyledi.  :s:sABİ YORUMSUZ VALLAHA....:s:s
 2. 2
  suleymanemre
  Üye

  --->: Tekirdağ'da 2 Kadın Birbiriyle Düğün Yaparak Evlendi!!!

  Reklam  Yaa defolup gitsinler hangi ülkede kıyacaklarsa ora gitsinler bizim gibi bir milletin asabını bozamasınlar bu ne böle :S:S:S::S:S:S:S:S 3. 3
  by_muzio
  Yeni Üye
  Tekirdağ'da kına gecesi düzenleyip, sazlı sözlü düğün yaptıkları iddia edilen Sibel Kıran ve Nazlı Can adlı kadınlar, amaçlarının dikkat çekmek olduğunu söyledi. 3 yaşındaki oğluna babasının sahip çıkması için böyle bir yola başvurduğunu dile getiren Can, damatlık giymeyi isteyen Sibel Kıran'ın hayalini de gerçekleştirdiğini belirtti.

  Tekirdağ'da düğün yaptıkları iddia edilen müzikhol işletmecisi 35 yaşındaki Sibel Kıran ve bir yıldır yanında şarkıcı olarak çalışan 30 yaşındaki Nazlı Can, basında yer alan haberlerle ilgili olarak İHA'ya açıklama yaptı. 6 ay önce Tekirdağ'a geldiğini dile getiren Nazlı Can, "Ses sanatçısıyım. Basında yer aldığı gibi konsomatris değilim. Alkol alıyordum ve alkol tedavisi gördüm. 3 yaşında bir oğlum var. Babasının ona sahip çıkması işçin böyle bir olay gerçekleştirdim. Daha önce daha farklı yollar
  denedik. Fakat bir türlü başaramadık. Daha önce 2 evliliğim oldu. Bu evlilikten çocuğum oldu. Dört dörtlük bir bayanım. Daha önce basında yer aldığı gibi lezbiyen bir ilişkimiz olmadı. Sadece babasının ortaya çıkarak oğluna sahip çıkması bu olayı gerçekleştirdik" dedi.

  Çocuğuna sahip çıkılmasını istediğini dile getiren Can, çocuğunun babasından maddi manevi bir şey istemediğini, sadece kimlik istediğini belirtti. Çocuğunun babasıyla 20 yaşında evlendiğini söyleyen Can, "Bir çocuğum oldu ve yanımda yok. Çocuğum kimliksiz. Bu eylemdeki amaç, sadece ve sadece çocuğun kimliği içindi. Düğüne ailem katılmadı. Çünkü böyle bir rezaleti kimse kabul etmez. İnsanlara bu konuyu anlatmak çok zordu. Arkadaşımın bir hayali vardı, damat olmak gibi onu gerçekleştirdi. Sibel birçok erkeğin yapamayacağı iyiliklerde bulundu bana. Eğer çocuğumun kimliği çıkarsa ben yurt dışına bile çıkmayı düşünüyorum. Sibel benim en iyi dostum. Annem babam elimi tutmazken o elimi tuttu. Ona çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

  Kendisinin duygusal bir insan olduğunu söyleyen Sibel Kıran ise, "Nazlı Can'a bir arkadaş olarak yaklaştım, yardım amaçlı bir konuydu. Çocuğunun babasını ortaya çıkararak, çocuğuna sahip olması için yaptık. Benim böyle damat olmak gibi bir hevesim vardı. Ben de onu gerçekleştirmiş oldum. Ama Nazlı Can ile aramızda herhangi bir ilişki olmadı ve olamazdı. Çok iyi arkadaşız" diye konuştu.

  Nazlıcan'ın için çok iyi bir arkadaşı olduğunu belirten Kıran, "O benim çok iyi arkadaşım ve dostum. Onunla herhangi bir duygusal ilişkimiz olamaz" dedi.

  Olayın savcılığa intikal etmesiyle ilgili yasal süreç olmadığını belirten Can ve Kıran, sadece ifadelerinin alındığını söyledi.

  İHA


 4. 4
  Ozan ulaş
  Üye
  Alıntı suleymanemre166 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Yaa defolup gitsinler hangi ülkede kıyacaklarsa ora gitsinler bizim gibi bir milletin asabını bozamasınlar bu ne böle :S:S:S::S:S:S:S:S

  çok haklısın krd 5. 5
  потеря нет06
  Usta Üye
  Güya Avrupalaşıyoruz ya....
  Abi yok ya bu insanlar islah olmaz

  İyi forumlar

 6. 6
  Gönülce
  Özel Üye
  bu kadar saçma sapan bu kadar mantıksız insanlar yüzünden zaten hep bi adım gerideyiz..allah akıl fikir versin

 7. 7
  gazazdogan
  Üye
  allah allah öle sey olurmu yaw ??

 8. 8
  @unk_n_own@
  Usta Üye
  ay ne kadar saçma...iğrenç...

 9. 9
  Kolera-rap
  Usta Üye
  Yha bunlar nassıl çocuk yapacak ayıptır sölemesi ama yalanmı yhaa

 10. 10
  Ziyaretçi
  Siz hangi çağda takılıp kaldınız acaba ya da dünyadan bu kadar mı habersizsiniz???
  Hollanda, Kanada sizce geri kalmış ülkeler mi?Bu ülkelerde eşcinsel evlilik yasal mesela. Bugün Yeni Zelanda meclisinde eşcinsel evliliğe izin veren yasa çıkarılacak mesela, çünkü halkının %63ü bunun arkasında. Biz napıyoruz ya da daha doğrusu siz ne yapıyorsunuz?Ayrımcı, gerici, aptal saptal akıl yürütme(me)lerle haddinizi bilmeden konuşup duruyorsunuz. Eşcinsel, travesti, trans bireyler yalnızca varolma hakkı istiyorlar, bu kadar mı kulaklarınız tıkalı, kalpleriniz mühürlü!!!Ne zararları var size? Madem bir şeylere tepki gösterebilme gücünüz var,size zararı olan, soyan, kandıran insanlara karşı göstersenize bu tepkilerinizi. Bu ülkenin geri kalmasının tek nedeni sizin gibi düşünen, "ahlaklı" olmayı buralarda arayan insanlar!!!!!!!

+ Yorum Gönder
tekirdağ da lezbiyen düğünü
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi