Sanal Aşk... [ Kesinlikle Okumanızı Tavsiye Ederim ]

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Sanal Aşk... [ Kesinlikle Okumanızı Tavsiye Ederim ] ile ilgili Kısaca Bilgi
  1. 1
    ThE_C@DıKıZz
    Üye
    Reklam

    Sanal Aşk... [ Kesinlikle Okumanızı Tavsiye Ederim ]

    Reklam    Sanal Aşk... [ Kesinlikle Okumanızı Tavsiye Ederim ]

    Forum Alev
    SANAL AŞK
    İnternette bir arkadaşlık sitesinde tanışmışlardı üç gün önce. İlk gece sabaha kadar yazışmışlar ve karınları ağrıyana kadar gülmüşlerdi. Ertesi gün bu kez oğlanın ne kadar dolu bir tip olup olmadığını değerlendirmek için kız ekonomi hakkında bir kaç yem soru sormuş ve çocuk gayet mantıklı cevaplar vermiş sonrasında dış ticaret hakkında iki saatten fazla konuşmuşlardı.

    Bu gece yine saatlerdir internette yazışıyorlardı ve kız kendini uzun süredir ilk kez bu kadar neşeli hissediyordu. Çocuğun çok ince bir espri anlayışı vardı ve abartısız ve argo içermeyen sözlerle kahkahalara boğuyordu kızı. Kız Türkiye'nin en seçkin okullarında okuduktan sonra Amerika'da Pazarlama Master'ı yapmış bir reklâm ajansında da üç yıl çalıştıktan sonra aile özlemine dayanamayıp Türkiye'ye dönmüştü. Şimdi ise kurumsal bir gıda şirketinin pazarlama müdürüydü. Yirmisekiz yaşında ve bekardı.

    Oğlan ise kendini Enformatik mezunu olarak tanıtmıştı. Türkiye'de yazılım uzmanı olarak çalışıyordu. Boş zamanlarında squash, bowling oynadığını söylemişti. Yirmidokuz yaşında ve bekardı. Söylediğine göre aradığı ruh ikizini bulamamıştı henüz. Kız da aynı dertten muzdaripti, güvenebileceği ve hayatını adayabileceği bir erkeğin karşısına çıkmamasından yakınıyordu.

    İkisi de birbirini çok fazla merak ediyor ama aralarında oluşan olumlu havanın bozulmaması için birbirlerine karşı çok ısrarcı görünmemek adına kamera açmayı teklif etmiyorlardı. Fiziksel özelliklerinden hiç bahsetmemişlerdi ama her ikisi de peşlerinde koşan bir sürü sevgili adayından bahsetmişti. Öyleyse her ikisi de ortalamanın üzerinde bir güzelliğe sahipti.

    Konuştukça hep ortak yönleri açığa çıkıyor ve hayretler içinde kalıyorlardı. Her ikisi de liberal düşüncedeydi, bir yaratıcıya inanıyor ama din konusunda kafalarının karışık olduğunu söylüyorlardı, her ikisinin de babası avukattı, her ikisi de aslen İzmirliydi ama doğma büyüme İstanbul'da yaşıyorlardı. Her ikisinin de bir Mini Cooper'ı vardı. Nietzsche okuyana kadar felsefeyle ilgilenmişler ve sonrasında düştükleri iç sıkıntısı yüzünden bir daha okumamaya tövbe etmişlerdi. Her ikisi de kimyasal uyumdan ziyade beyin uyumuna inanıyordu. Evlilik kesinlikle bir ilişkinin olması gereken sonucuydu her ikisine göre de. Her ikisi de çok çocuk istiyordu. Gayri meşru ilişkilere her ikisi de karşıydı. Alkol ve sigara kullanmıyorlardı fakat her ikisi de zamanında alkolü de sigarayı da denemişler ve tatlarını beğenmedikleri için vazgeçmişlerdi. İroni yapmayı her ikisi de seviyordu. Her ikisi de insan olmanın en önemli erdeminin cömertlik olduğuna inanıyor ve toplumsal faaliyetlerde yer aldıklarını belirtiyorlardı. Her ikisi de TEMA vakfı, Eğitim Gönüllüleri üyesiydi.

    İnternette sohbet ederken vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorlardı. Her ikisi de karşısında kendisinin karşı cins versiyonu olduğunu düşünüyordu. Ertesi akşam saat dokuzda buluşmak üzere sözleşip neti kapattıklarında her ikisi de birbirlerini düşünmek için yatağa gitmek için sabırsızlanmıştı.

    Bir sonraki akşam her ikisi de sözleştikleri saatten yarım saat önce girdi internete ve yine saatlerce konuştular. Çocuk ilk defa böyle şeyler hissettiğini ve ondan hoşlandığını söyledi. Birbirlerine liseli sevgililer gibi imalı aşk sözleri söylediler. Kız oğlana sanal kahve yaptı ve içtiler. Çocuk fırsattan istifade gerçek bir kahve içip içemeyeceklerini sorduğunda kız biraz korktu. Daha dört gündür tanıştığı biriyle buluşmak böyle tehlikeli bir şehirde hiç de mantıklı gelmiyordu ama bir yanı da deliler gibi buluşmak istiyordu. Kibar bir dille henüz erken olduğunu söylediğinde bu kez çocuk bozuldu ama vazgeçmeye niyeti olmadığından telefonunu yazdı ve fikrini değiştirirse aramasını söyledi. Bu soğuk havayı kısa sürede dağıttılar ve neredeyse sabaha kadar konuştular.

    Sabah kız işyerinde en yakın arkadaşına olanları anlattığında arkadaşı uzun süredir kızın hayatına hiç kimsenin girmediğini bildiğinden bu fırsatı kaçırmamasını söyledi. Hem anlattığına göre çocuk çok da yüzeysel bir tip değildi. Ciddi bir ilişki düşünebileceği kadar uyuyordu kıza. Denemekten bir zarar gelmeyeceğini söyleyerek onu ikna etti.

    Kız her ne kadar internetten tanışmanın getirdiği kaygıları hissetse de çocuğa güvenmişti. Ne de olsa her ikisi de onca sohbetlerinin içine hiçbir fiziksel öğe katmamışlardı. Telefonunu öğle arası eline aldı ve oğlanı aradı. Sesi çok karizmatik geliyordu. Kesinlikle güvenebileceğim ve bağlanabileceğim biri diye geçirdi içinden. Akşam saat sekiz buçukta Ortaköy'de bir kafede buluşmak üzere sözleştiler.

    İşten erken çıktı kız ve kuaföre gidip sade bir makyaj yaptırdı. Saçlarını hafifçe fönlettirdi ve üzerinde Manhattan'dan aldığı çok şık bir takımı olmasına rağmen neredeyse bir maaşı kadar parayı vererek yeni giysiler aldı kendine. Evde alelacele giyinip arabasına atladı ve buluşacakları yere doğru yola çıktı.

    Kafeye vardığında saat sekizkırkbeş olmuştu ve çocuğu beklettiği için üzüldü. İçeri girer girmez telefona sarıldı ve çocuğu aradı. Aynı anda soldaki masadaki adamın da telefonu çalmaya başladı. Hayalini kurduğu adamın yakınında olduğunu hissetmek müthiş heyecanlandırdı kızı ve dizlerinin bağı çözüldü. Kafasını çevirdiğinde telefona cevap vermeye hazırlanan o adamla göz göze geldi. Karşısında kısa boylu oldukça göbekli ve seyrek saçlı en az kırk yaşında gösteren biri duruyordu. Allah kahretsin dedi içinden ve hemen kaçmak istedi oradan.

    Çocuk buluşacakları kafeye yarım saat erken gelmişti. Geleli kırkbeş dakika olmuştu ve kızın gelmeyeceğini düşünmeye başlamışken telefonunun ekranında kızın ismi belirdi. Heyecanla telefonu eline alırken kapıda elinde telefonla bekleyen kızla göz göze geldi. Karşısında 155cm boyunda büyük kalçalı ve bu kalçalara tezat oldukça küçük göğüslü çok çirkin bir kız duruyordu. Allah kahretsin dedi içinden hemen kaçmak istedi oradan.

    Kız hemen telefonu kapadı ve biraz bakındıktan sonra lavaboya yöneldi. Çocuk ise telefonu reddetti aynı anda ve hemen kızın kendisine bakındığını sanarak lavaboya kaçtı.

    Kız lavabodan çıkar çıkmaz hiç etrafına bakınmadan ayrıldı kafeden. Oğlan ise içeriden çıktığında kız ortalarda yoktu. Çok şükür dedi kendi kendine ve hesabı masaya atarak arkasına bakmadan kaçtı. Her ikisi de araçlarına biner binmez birbirlerinin telefonunu sildi ve bir daha birbirlerini aramadılar
    .

    ALINTI
    Güzellik herkese göre değişen göreceli bir kavram olduğunuda okumuştum bir zamanlar bir yerlerde. Aşklar dış görünüşle alakalandırılmayan hislerdir gerçekte ama sanal olarak herkes kendini tanımlarken mükemmelleri oynarsa her iki kişide yenilgiye mahkum olurlar.
    thares

  2. 2
    MUSTAFA
    Usta Üye

    --->: Sanal Aşk... [ Kesinlikle Okumanızı Tavsiye Ederim ]

    Reklam    guzel hıkayeydı ellerıne saglık
    way be :D  3. 3
    *DeNiZ*
    Yeni Üye
    güzelmişş....evet sanal alemde böyle durumlar olabiliyor. maalesef...herkes kendini o kadar farklı tanıtıyor ki! inanılmaz...ve daha sonra sonu tıpkı burada olduğu gibi hüsran...  4. 4
    ceza&ayben
    Üye
    ewt sanal alemin hali bu teşekkürler eme güselmiş..
    +rep

  5. 5
    DrAgOnS
    Üye
    ya bu da mı gerçek ???

  6. 6
    ceza&ayben
    Üye
    herkese güvenmemek lazım ama

  7. 7
    mc_child
    Emekli
    bide ben başımdan geçen bi olayı anlatıyım

    bir gün forumalevde takılırken cansu diye bi kız görmüştüm tam benim kafadandı ve o kadar uyuşuyoduki konularımız yaşlarımız 17 yaşındaydı birtek tekirdağda oturuyodu uzaktı ama iyi ve seviyeli pmlerimiz vardı sonra cesaretlenip msj attım ve msn adresini istedim oda çok güsel bir şekilde kabul etti ve çok mutlu oldum çok düzgün bir kızdı ...
    ertesi gün msn konuşurken onun dertlerini çözmeye başladık ve çözdükçe bana daha çok bağlanıordu sonra benim dertlerim olup olmadığını sordu benim hiç bir sorunum yoktu çok güsel bi ark. muhabbetine girmiştik tel numaralarımı almıştık ve bi süre sonra kız msn girmemeye başladı tel açmıordu onu kaybetmekten çok korkuyodum ama 2 aylığına kaybettim... ve sonra tekrar msn girmeye başladı ve tel numarasının değiştiğini söyledi çok mutlu olmuşttum msn babası adsl kapattırdığı için girmiyordu neyse ben bunun için telsim aldım ve sabahtan akşama kadar konuşuyorduk ve en sonunda cesaretimi toplayıp bu kıza çıkma teklifi ettim ve çok ince bir şekilde kabul etti o kadar mutluydumki anlatamam herşey benimmiş gibiydim hergün konuşuor eski yaşadığımız yeni yaşıyacağımız şeyleri konuşuorduk bir gün benim okuldan bi arkadaşım vardı damla diye 9 sınıflardan beni çağırdı ve okul çıkışı önemli birşey konuşmamız lazım dedi tamam dedim ve maçka parkına gittik ve telimin şarjı bitti meğerse damla beni seviomuş ve çıkma teklifi etti ben ise kabul etmedim ve ona benim çok sevdiğim bi kız var eğer olmasaydı olurdu dedim ama bu sırada cansu benim msnimde damlanın arkadaşı meryemle konuşup benim maçka parkında bereber olduğumu söylüo ve olayı dağıtıo sonra ewde cebimi şarja taktığımda bi msj cansudan eğer maçka parkındayda değilsen ve yanında damla isimli sevgilin yoksa telefonu aç diye ben buna durumu anlattım inanmadı uzun bi süre konuşmadık bu arada bir çocukla çıkmaya başlamış ve ayrılmış sonrasında tekrar barıştık bir birimizi üzmemeye ve yargısız infaz yapmamaya söz verdik çok mutluyduk tekrardan benim arkadaşım ozan kardeşimden bile çok sevdiğim bi insan onuda cansunun kankasına ayarladık hala çıkıolar ve çok mutlulardı ve bi akşam üstü cansuyu aradım sözleniceğimizi söymek için aramıştım hatta annesi açtı ve telefonu bana cansunun nihat diye bi arkadaşıyla yemeğe çıktığını söylediği anda dünyam yıkılmıştı cansuya bidaha beni arama ve msj çekme diye msj gönderdim bitti bitmişti dünyam böyle yıkıldı benimde

  8. 8
    sevci
    Yeni Üye
    yaaa bende güzel bişey çıkacakmış gibi sabırsızlıkla okuyodum çok üzüldüm şimdiiiii

  9. 9
    nazlibetul
    Üye
    çok yazık oldu neden mükemmelliğe bukadar önem veririz bilmiyorum

  10. 10
    blackex_16
    Özel Üye
    Alıntı mc_child Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bide ben başımdan geçen bi olayı anlatıyım

    bir gün forumalevde takılırken cansu diye bi kız görmüştüm tam benim kafadandı ve o kadar uyuşuyoduki konularımız yaşlarımız 17 yaşındaydı birtek tekirdağda oturuyodu uzaktı ama iyi ve seviyeli pmlerimiz vardı sonra cesaretlenip msj attım ve msn adresini istedim oda çok güsel bir şekilde kabul etti ve çok mutlu oldum çok düzgün bir kızdı ...
    ertesi gün msn konuşurken onun dertlerini çözmeye başladık ve çözdükçe bana daha çok bağlanıordu sonra benim dertlerim olup olmadığını sordu benim hiç bir sorunum yoktu çok güsel bi ark. muhabbetine girmiştik tel numaralarımı almıştık ve bi süre sonra kız msn girmemeye başladı tel açmıordu onu kaybetmekten çok korkuyodum ama 2 aylığına kaybettim... ve sonra tekrar msn girmeye başladı ve tel numarasının değiştiğini söyledi çok mutlu olmuşttum msn babası adsl kapattırdığı için girmiyordu neyse ben bunun için telsim aldım ve sabahtan akşama kadar konuşuyorduk ve en sonunda cesaretimi toplayıp bu kıza çıkma teklifi ettim ve çok ince bir şekilde kabul etti o kadar mutluydumki anlatamam herşey benimmiş gibiydim hergün konuşuor eski yaşadığımız yeni yaşıyacağımız şeyleri konuşuorduk bir gün benim okuldan bi arkadaşım vardı damla diye 9 sınıflardan beni çağırdı ve okul çıkışı önemli birşey konuşmamız lazım dedi tamam dedim ve maçka parkına gittik ve telimin şarjı bitti meğerse damla beni seviomuş ve çıkma teklifi etti ben ise kabul etmedim ve ona benim çok sevdiğim bi kız var eğer olmasaydı olurdu dedim ama bu sırada cansu benim msnimde damlanın arkadaşı meryemle konuşup benim maçka parkında bereber olduğumu söylüo ve olayı dağıtıo sonra ewde cebimi şarja taktığımda bi msj cansudan eğer maçka parkındayda değilsen ve yanında damla isimli sevgilin yoksa telefonu aç diye ben buna durumu anlattım inanmadı uzun bi süre konuşmadık bu arada bir çocukla çıkmaya başlamış ve ayrılmış sonrasında tekrar barıştık bir birimizi üzmemeye ve yargısız infaz yapmamaya söz verdik çok mutluyduk tekrardan benim arkadaşım ozan kardeşimden bile çok sevdiğim bi insan onuda cansunun kankasına ayarladık hala çıkıolar ve çok mutlulardı ve bi akşam üstü cansuyu aradım sözleniceğimizi söymek için aramıştım hatta annesi açtı ve telefonu bana cansunun nihat diye bi arkadaşıyla yemeğe çıktığını söylediği anda dünyam yıkılmıştı cansuya bidaha beni arama ve msj çekme diye msj gönderdim bitti bitmişti dünyam böyle yıkıldı benimde
    abi ben bursalıyım gel bursaya bgidelim tekirdağa nihat denen cocuğu dövelim gelelim harbi cok kötü olmus snn iş yha:(

  11. 11
    DaRk_AnGeL93
    Yeni Üye

    --->: Sanal Aşk... [ Kesinlikle Okumanızı Tavsiye Ederim ]

    Reklam    güsel hikaye kimseye güvenmemek gerekio paylaşım iiçin teşekkürler

  12. 12
    JUNİKE
    Yeni Üye
    yaa boşver
    yaa bırak değemzzzz yaaaaaa kötü oldum şimdi
    :((::((: nihatın ben dahhaaaaaaaaaaaaaaaaa :S:S:S

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi