60 yıl önce düşen UFO’yu ABD gizledi

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden 60 yıl önce düşen UFO’yu ABD gizledi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  oz_koz
  Üye
  Reklam

  60 yıl önce düşen UFO’yu ABD gizledi

  Reklam  60 yıl önce düşen UFO’yu ABD gizledi

  Forum Alev
  60 yıl önce düşen UFO’yu ABD gizledi (son nefesinde söyledi)
  60 yıl önce düşen UFO’yu ABD gizledi
  Amerikalı eski bir askeri yetkili, 60 yıl önce ABD’nin New Mexico eyaletindeki Roswell askeri üssü yakınlarına düşen cismin içinde uzaylı cesetleri de bulunan bir UFO olduğunu ve bunların Amerikan ordusu tarafından gizlendiğini ölüm döşeğinde itiraf etti.

  O dönemde üssün halkla ilişkiler subayı olan ve geçen yıl ölen Teğmen Walter Haut, ölümünden sonra açılmak üzere yazdığı mektupta, ABD ordusunun birçok teknolojiyi bu "kazada" ele geçen dünya dışı uzay mekiğinden aldığını iddia etti.

  O zamanlar UFO iddialarını yalanlayan Haut, mektubunda üs komutanı Albay William Blanchard’ın kendisini 84. no’lu hangara götürdüğünü, 5 metre uzunluğunda, 2 metre genişliğinde, yumurta şeklindeki metalik uzay mekiği ile 120 cm boyunda, büyük kafalı iki uzaylı cesetini gösterdiğini yazdı. Haut, yufka kadar ince olmasına rağmen demirden daha sert duran malzemenin dünya dışından geldiğine emin olduklarını söyledi.

  Haut, mekikten elde edilen üstün teknoloji sayesinde gece görüş gözlükleri, lazer, entegre çip, casus uçak, Kevlar tipi kurşun geçirmez malzeme gibi ürünlerin geliştirildiğini iddia etti. Roswell UFO’suyla ilgili iddialar şimdiye kadar hep reddedilmişti.:eek:
 2. 2
  buSHra1907
  Üye

  --->: 60 yıl önce düşen UFO’yu ABD gizledi (son nefesinde söyledi)

  Reklam  yha nedir bu abd nin ufo merakıı anlamıyorum he yıllardırr 3. 3
  потеря нет06
  Usta Üye
  ABD nin ufo merakı şu; onlarla anlaşıp uzaaya çıkıp orda yaşıyacaklar heralde 4. 4
  jhfetestry12
  Üye
  ilginçmiş ama bence farkedilirdi düşerken ya da düştüğünde

 5. 5
  mrtcn tkdmr
  Üye
  iyide new meksixa mexikanın başkenti deil mi ?

 6. 6
  kuby
  Üye
  kaynağı qönderirsen sevinirim o zaman inanırım yinede paylaşımın için saoL

 7. 7
  dark.water
  Asker Üye
  evet bu haberi bende dün duymuştum
  çok ilginç

  valla turkiye'ye bi ufo düşse turkiyeden hariç herkes bilir he..
  Dünyanın süper gücü olan Amerika Birleşik uzay konusunda yaptığı çalışmalarına her yıl milyarlarca doları harcıyor. Tek hedefi de uzayı fethetmek yüksek teknolojilere sahip başka uygarlıkların insanlarıyla temas kurmak istiyor. Bu işin, görünen bir yüzü, bir de görünmeyen bir yüzü var. Uzay yolculukları yapan ve dünyaya ilgi gösteren bazı uzaylılarla görüşen ve onlarla birlikte çalışmalar yapan Amerika’nın elde ettiği bilgiler bugün üst düzeye çıkmıştır.

  Son elli yıllık bir döneme baktığınızda birçok teknolojik keşif Amerika’dan çıkmaktadır. İnsan veya hayvan klonlamak, gen teknolojisi sayesinde meyve ve sebzeleri büyütmek, sağlık konularındaki başarılar gibi bilgiler bundan 20-30 yıl önce hayal gibi geliyordu. İnsanlar bunları sadece bilim kurgu romanlarında ve filmlerinde olur zannediyorlardı. Şimdi hepsi gerçek oldu. İnsanların en merak edilen konulardan biri ışınlanma gerçek olabileceği büyük ihtimaldir.

  Televizyonlarda gösterilen meşhur X-Files Gizli Dosyalardaki birçok olayın gerçek olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle UFO konusunda. Bugün ABD’nin gizli üslerinde yapılan dünyadışı varlıklardan alınan bilgi ile geliştirilen Uçan Daireler vardır. Gizli Dosyalarda da bunları izliyoruz. Fakat Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi NASA hala Challenger gibi döke saça uzaya giden ve her dakika bir arızası ortaya çıkacak uzay gemilerinde diretiyor. İşte burada geliştirilen eldeki bu UFO’lar neden kullanılmıyor sorusu ortaya çıkıyor? Bunun cevabı da belki bu gemilerin hala uzaya çıkabilecek kapasiteye henüz sahip olamadıklarıdır. Çünkü uzay biz dünya insanları için hala tehlikelerle dolu bilinmeyen bir yerdir. Uzay gemilerini küçükte olsa göktaşlarından koruyacak, güvenlik kalkanı olmak zorunda, en önemlisi de ışık hızına çıkabilecek enerjiyi bulmanız lazım. Çünkü Uzaylılarla görüştüklerini söyleyen birçok insanın UFO’ların çalışmaları konusunda aynı noktayı vurgulamışlardır;

  “UFO’lar Anti-Madde ve Anti-Gravitasyon sistemleriyle çalışmaktadır. Böylece uzayda aniden büyük hızlara ulaşılırken, güneş sistemleri ve yıldızlar arasındaki uzun mesafeleri zaman kapıları kullanarak geçmektedirler. Sonuçta bu teknolojiyi keşfettiğinizde uzayda yolculuk yapabilirsiniz.” Denilmiştir. Bu durumda ilkokul mezunu bir çocuğa Einstein’in Teorisini öğretmek ve bunu uzay gemilerine uygulamamızı istemek gibi bir şeydir. Dünya insanı hala beynin yüzde 10-15’lik bölümlerini kullanabildiğine göre, belki yüzde 50 ve yüzde 100’lük noktaya çıkan bilim adamlarına sahip olduğumuzda böyle uzay gemileri yapabileceğiz.

  Amerika 2’nci Dünya Savaşını son dakikada kazandığında Almanya’ya girer girmez casus raporlarında yer alan tüm Nazi bilim adamlarını toplayıp Amerika’ya götürmeye başladı. Çünkü Amerikalılar şunu biliyordu. 1933-1945 yılları arasında Dünyanın teknolojik olarak en büyük gücü Almanya idi. Kısacası III.Reich İmparatorluğu idi. Hitler’in gizli ilimlere olan merakı ve dünyadışı uzaylılardan aldığı bilgilerle yaptıkları silahlar, hatta Uçan Daireler Amerika’nın iştahını kabartıyordu. Dikkat edilirse savaş sonrasında 1950’lerden itibaren füzelerin geliştirilmesi ve Uzay çalışmaları, uydular, Ay projesi hep savaş sonrasında ABD’ye götürülen Nazi bilim adamların başlattıkları projelerdir.

  Savaş bittiğinde yıkılmış bir Almanya yerine Amerika’da her türlü imkanın sunulduğu ülkede çalışmalar yapmak onlar içinde bir şans olmuştur. Bir ilginç nokta bu Nazi bilim adamlarının kısa sürede Amerikan vatandaşı yapılmalarıdır.

  Bugün Amerika’nın gizli tuttuğu her UFO, Dünya Dışı temaslar ciddi şekilde takip edilmektedir. ABD ordusunun bünyesinin dışında bağımsız bir çok kurum bu işlerle ilgilenmektedir. O zaman bir hayal uğruna neden para harcıyorlar diye soralım? Türkiye’de kendini alim zanneden bazı hocalar UFO’lar Cin’dir deyip işin içinden çıkıyorlar, Amerikalılar parayı döküyor. Şimdi sizce kim daha akıllı? Bu tabir Allah’ın yaratıcılığına da aykırıdır. Allah’ın bu dünyayı, evreni, yıldızları ve güneşi yarattığına inanıyorsunuz da, neden bunun gibi bir çok gezegeni yarattığına inanmıyorsunuz? Oralarda da buradakinden daha akıllı insanları yaratmış olamaz mı? O zaman bu saçma sapan konuşmaları bırakın da gerçek İslam alimlerinin bu konularda yaptıkları çalışmaları okuyun. Özellikle Kuran-ı Kerim’deki tefsirleri, tıpkı Amerikalı profesörler gibi inceleyin ve gerçeklere ulaşın.

  Amerika tüm dünyadaki UFO olaylarını izliyor. Bilgi alıyor ve bunları değerlendiriyor. 1957’deki UFO olayları sırasında Avusturya’da toplanan ABD’li ve Avrupalı bilim adamları aralarında bir anlaşma imzalayarak, Dünya Dışı Canlılardan elde edilen bilimsel bilgileri paylaşmak konusunda anlaştılar. Tabii bu anlaşmaya Amerika’nın uyup uymadığını bilmiyoruz, ama kendisine epeyce bilgi mevcut ve yaptıkları UFO’lar var.

  Bu arada Almanya savaşı kaybettikten sonra ele geçirilen birçok gizli evraklarda Almanların UFO’lara sahip oldukları ve bunları savaşta kullandıkları yazılıydı. Hatta yapım planları da vardı. O zaman bu projeleri Amerikanın 60 yıldır gerçekleştirdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

  ABD belki gelecekte kendisine uzaydan gelebilecek bir uzaylı saldırı, belki de yeraltından gelebilecek bir Alman saldırı için tedbir alıyor diyebiliriz. Ve de Hollywood sineması yıllardır bunu işleyen filmler yapıyor. (Kurtuluş Günü ve Dünyalar Savaşı v.b) Hep uzaylılar dünyaya saldırır ve Amerika dünyayı kurtarır. Ya kurtarmazsa. O zaman ne olur? Ayrıca Uzaylılar Amerikalılara karşı başka bir ülkeyi desteklerse ne olur?..


 8. 8
  tolgabora
  Yeni Üye
  amerika yine dünyayımı karıştırıyo ne yapıyo ya dengesizler

+ Yorum Gönder
Amerikaya düşen uzay aracı,  amerikaya düşen uzay gemisi,  1950 de düşen uzay gemisi
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi