Bebeği barbeküde yaktılar! insanlık ayıbı bile denmez.hayvan yapmaz...

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Bebeği barbeküde yaktılar! insanlık ayıbı bile denmez.hayvan yapmaz... ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sweettears
  Usta Üye
  Reklam

  Bebeği barbeküde yaktılar! insanlık ayıbı bile denmez.hayvan yapmaz...

  Reklam  Bebeği barbeküde yaktılar! insanlık ayıbı bile denmez.hayvan yapmaz...

  Forum Alev
  Bu cinayet tüyler ürpertti. Anne-baba istenmeyen bebeği bakın nasıl ortadan kaldırdı..

  10 günlük bebeklerini barbeküde yaktılar!

  Kırklareli’deki Trakya Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nda okuyan 24 yaşındaki Mesut Başaran ile 25 yaşındaki Aslı Kuran, tanışıp birlikte olmaya başladı. Ancak bir süre sonra Aslı, hamile kaldı. Çocuk doğunca genç ikili konuyu ailelerine açtı. Her iki gencin ailesi de, evlenmeleri yönünde karar alınca rahat bir nefes alan ikili, kendi aralarında söz kesti.


  Bebekten kurtuldular

  Evlenip çocuğu nüfuslarına alacaklardı. Fakat Mesut, on gün sonra evlenmekten vazgeçti. Aslı da evlenmek istemiyordu. Ancak bebekten kurtulmaları gerekiyordu. Başaran, on günlük bebeği İstanbul Sefaköy’de misafir olarak kaldıkları arkadaşlarının evlerinde boğup, sevgilisiyle birlikte cesedi Kırklareli’ne götürdü. Burada kaldıkları evin barbeküsünde ölü çocuğu yakıp, sonra da küllerini götürüp Kırklareli’nin değişik yerlerine savurdular.

  Aslı yeniden evlendi

  İkili daha sonra ailelerine, “Bebeği sokağa terk ettik. Biz de evlenmekten vazgeçtik” dedi ve konu da öylece kapandı. Aslı Kuran, okulu bitirip İstanbul’a geldi. Bir şirkette kalite kontrol müdürü oldu ve 7 ay önce de başkasıyla evlendi. Mesut ise hâlâ okulu bitirmeye çalışıyordu.

  İsimsiz ihbar mektubu

  Ancak bu sırada polise bir mektup geldi. İsimsiz mektupta Aslı Kuran ve Mesut Başaran’ın 2004 yılının Ağustos ayında evlilik dışı ilişki sonucu dünyaya gelen 10 günlük erkek bebeklerini öldürmüş olabilecekleri yazıyordu. Polis adı geçen kişileri tespit edip takibe aldı. Mektuptaki iddiaların doğruluğunu anlayabilmek için o yıllara ait okul kayıtlarını araştırıp bilgi topladı.

  Polis titizlikle çalıştı

  İhbar mektubunun asılsız olabileceği ihtimaliyle dikkatli davranan polis henüz daha 7 aylık evli olan Aslı Kuran’ı takibe aldı. Endüstriyel Elektronik Bölümü’nde öğrenim gören Mesut Başaran okulların tatil olmasıyla birlikte İstanbul’daki evine döndü. Savcının talimatıyla önceki gün polis tarafından evinde yakalanan Başaran, göz altına alındı.

  ’Sur dibine bıraktım’

  Emniyete götürülen Mesut Başaran olanlardan habersiz beklemeye başladı. Daha sonra hakkındaki ihbar nedeniyle alındığını öğrenen cani baba, suçlamaları reddetti. Her seferinde 10 günlük bebeği Topkapı’daki surların dibine bırakıp terk ettiğini söyledi. Bunun üzerine 2004 yılının Ağustos ve Eylül aylarındaki kayıtları inceleyen polis bu aylarda buluntu bir bebeğin olmadığını öğrendi.

  Ve şoke eden itiraf

  Kaçamak ifadelerin ardından bitkin düşen Başaran, daha sonra ifade değiştirip polise gerçeği soğukkanlılıkla anlattı. Anlattıkları polisi bile dehşete düşürdü: “Üniversitede okurken Aslı ile tanıştım. Birbirimize aşık olup birlikte olduk. Aslı hamile kaldı ve 2004’te doğum yaptı. Çaresizdik ve durumu ailelerimize anlattık. Onlar da bize, ‘Evlenin ve yavrucak anasız-babasız kalmasın’ dedi ve nişanlandık. Ama birkaç gün sonra vazgeçtim evlenmekten. Okulum vardı. Aslı ve ben bir akşam Sefaköy’de bir okul arkadaşımızın evine gittik.”

  Cesedi valizle taşıdık

  “10 günlük olan bebek de yanımızdaydı. Bir ara ben bebeği alıp üst kata çıktım. Boğarak bebeği öldürdüm. Daha sonra aşağıya inip Aslı ve ben ayrıldık. Ölü bebeği bir valize koyup atmayı düşündük ama bulunur diye korktuk. Aslı ve ben valiz içindeki ölü bebekle birlikte Kırklareli’ye gittik. Burada ormanlık alana bebeği gömmeyi düşündük ama bir gören olur diye korkup Aslı’nın kaldığı kiralık eve döndük. Benzin alıp bebeği barbekünün içine koyduk ve üzerine benzin döküp yaktık. Etraftakiler barbeküden gelen yanık et kokularından pek şüphelenmedi. Sonra da küllerini toplayıp etrafa yaydık. İstanbul’a döndük ve ailelerimize ise bebeği sokağa terk ettiğimizi anlattık”

  İkisi de tutuklandı

  Cani baba Mesut Başaran’ın itirafı üzerine polis yeni evli Aslı Kuran’ı da gözaltına aldı. Emniyete getirilen genç kadın kendisine yöneltilen soruları duyunca bir anda şok oldu. Eski sevgilisi Mesut Başaran’ın yakalandığını ve polisin gerçekleri tüm detaylarına kadar öğrendiğini fark eden Kuran, “Evet doğru. Bebeği öldürdük ve yaktık” diyerek her şeyi itiraf etti. İfadeleri alınan iki zanlı, tutuklanıp cezaevine gönderildi. 2. 2
  Sevinç
  Bayan Üye

  --->: Bebeği barbeküde yaktılar! insanlık ayıbı bile denmez.hayvan yapmaz...

  Reklam  bu nasıl bir vicdan anlamıyorum ki...ve bilmiyorum kaçıncı duyuşumuz böyle olayları...kendi zevkleri uğruna dünyaya gelen minicik günahsız yavruların hesabı sorulmaz mı...yazık ya...bu insanlık nereye gidiyor... 3. 3
  kemal13
  Üye
  bunlar insan deyildir 4. 4
  nazlibetul
  Üye
  bunlar insan deyil cani

 5. 5
  selami_kvc
  Üye
  yaa sen onu 9 ay karnında taşımıssın hiç mi sevgin yokmuş ona karşı
  bunlar nasıl insan anlamıyorum

 6. 6
  ozan_18
  Usta Üye
  gercekten boyle insanlarda var ayıp walla ayıpta deıl hıc allah korkunuzdamı yok anlamıyorumkı..

 7. 7
  Hasan
  Özel Üye
  Alıntı selami_kvc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  yaa sen onu 9 ay karnında taşımıssın hiç mi sevgin yokmuş ona karşı
  Alıntı selami_kvc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  bunlar nasıl insan anlamıyorum  madem öldürecektin o yavrucağı doğana kadar neden taşıdın karnında anlamıyorum.

  ALLAH C.C en güzel şeyi bahşetmiş bir evlat ama istek dışı olduğu için canına kıymış caniler.

  ALLAH C.C muhakkakki onlara cezasını verecektir.

  bu iki kişi ilerde belkide bir daha çocuk sahibi olamayacak , yada yaptıklarını çocukları ödeyecek yazık günah değilmi ya.

 8. 8
  ceza&ayben
  Üye
  ayy vicdansızlar yazık değilmiyaa

 9. 9
  Gönülce
  Özel Üye
  ya inanamıyorum bu haber gerçek olamaz!!insan gurubundan bir canlı bunu yapamaz!!ya Allah sizi bildiği gibi yapsın!yapacaktır da eminim..o masum bebeğin hesabı er yada geç sorulacaktır size!böyle şeyler duydukça insanlıktan utanıyorum.gerçi sizin gibilere insan da denmez!ya hayvanlar bile yavrularını koruyup kollarken
  yok yok..dünya bu gidişle daha fazla dönmez..

 10. 10
  [[B€güm]]
  Yeni Üye
  vicdansız insan diyemiyeceğim hayvan bunlar gerçi bir hayvan ble yavrusuna yapmaz bunu o kadar karnında taşımışsın sonraa evlenmekten vazgeçmişssin şimdii ne günahı var bu bebegin o zaman birlikte nie oluosun be kardesim yaa ben anlamıorum bu insanları nasıl bir caniliktirr bu hala şaşkın durumdayım okurken gözlerim doldu yazıklar olsun o anne babaya ama bunların hesabı elbet birgün sorulacak....!!!!!

 11. 11
  _=Deniz=_
  Emekli

  --->: Bebeği barbeküde yaktılar! insanlık ayıbı bile denmez.hayvan yapmaz...

  Reklam  Hayvan vile yapmaz bunu bunlar nasıl insan oluyor...İnsan kendi yavrusuna kıyabilir mi:s

 12. 12
  Zilli
  Emekli
  Canı veren AllahtırAlacakta odur.NAsıl kıydınız masum bir bebeğe

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi