Pakistan'dan Çıkan Deccal.. Üstelik Resmide Var..

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Pakistan'dan Çıkan Deccal.. Üstelik Resmide Var.. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  adnan_ffo
  Üye
  Reklam

  --->: Pakistan'dan Çıkan Deccal.. Üstelik Resmide Var..

  Reklam  arkadaşlar bildiğim kadarıyla deccal insan sıfatında gelmeyecek dikkatinizi çekerim.ayrıca resmin fotomontaj olduğu apaaçık ortada.dikaktli bakın.
  ForumAlev --->: Pakistan'dan Çıkan Deccal.. Üstelik Resmide Var..

 2. 14
  smoketwojoints
  Yeni Üye
  Ya size inanamıyorum Bernayı anlarım daha yaşı küçük ama bu yaprock nedir ya şaka gibi.Horasan iranın doğusundadır hiçmi tarih görmedin bu eğitim sistemi bu ülkeden gittiğimden berii bayağa değişmiş.Horasandan çıkan savaşcılar ve moğolların bağdat kütüphanesini yakarken kullandığı horasanlı cengaverler nasıl merak edilmezde böyle bir saçmalık merak edilir anlayamıyorum.Deccal var veya yok bu önemli değil önemli olan insanın kendine ve allaha olan inancıdır eğer sen bunda samimi ve gerçeksen emin ol ateş suya dönüşür toprak altın olur ama boyle bir insan sizce yaşasa bu kadar ölümsüzlüğün sırrını arayan bilimadamları ve ülkeler bunun peşine düşmezmi ? madem dokunduğu altın oluyor neden pakistanda insanlar işsizlikden birbirini öldürüyor biraz mantık arkadaşlar.Buraya yaşca küçük arkadaşlarımızda geliyor ve bilgilerden istifade ediyor lütfen gerçekci ve akıllı olalım 3. 15
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Alıntı smoketwojoints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ya size inanamıyorum Bernayı anlarım daha yaşı küçük ama bu yaprock nedir ya şaka gibi.Horasan iranın doğusundadır hiçmi tarih görmedin bu eğitim sistemi bu ülkeden gittiğimden berii bayağa değişmiş.Horasandan çıkan savaşcılar ve moğolların bağdat kütüphanesini yakarken kullandığı horasanlı cengaverler nasıl merak edilmezde böyle bir saçmalık merak edilir anlayamıyorum.Deccal var veya yok bu önemli değil önemli olan insanın kendine ve allaha olan inancıdır eğer sen bunda samimi ve gerçeksen emin ol ateş suya dönüşür toprak altın olur ama boyle bir insan sizce yaşasa bu kadar ölümsüzlüğün sırrını arayan bilimadamları ve ülkeler bunun peşine düşmezmi ? madem dokunduğu altın oluyor neden pakistanda insanlar işsizlikden birbirini öldürüyor biraz mantık arkadaşlar.Buraya yaşca küçük arkadaşlarımızda geliyor ve bilgilerden istifade ediyor lütfen gerçekci ve akıllı olalım

  Erzurum'unda Horasan Diye İlçesi Var.. Araştırsaydın Sende Bunu Görürdün ??

  Farzetki Ben Cahilim Sen bu İthamlarda Bulunarak Kırdığın Kalplerin Hesabını Nası Vericeksin ?

  Deccal Var Ve Ya Yok Önemli Değil Demişsin.. Forum Paylaşım Ortamıdır.. Önemli Olan Allah İnancı Demişsin Şüphesiz ki Bunun Farkındayız.. Başka Paylaşım Yapmayalım mı ?

  Mantıklısın Konuş İşte .. Ama Polemik Yaratmadan.. Kendini Gözden Geçir..

  Ben Yaşımın ADamı Olamadıysam Sen Ol !..

  Selametle!.. 4. 16
  smoketwojoints
  Yeni Üye
  Benim niyetim ne kalp kırmak nede birilerini itham etmek.Aylar sonra çağrıldığım bi forumda goz gezdirirken en cok ilgi goren konulardan birine baktığımda karşıma çıkanlara yorum yaptım.Sinirli bir yazı yazmış olabilirim kabul ediyorum.Fakat şunu unutmayın ki benim gibi sizde hurafelerle dış dünyaya kapalı yaşatılmış insanlar oldunuz.İnternetle tanışmamız bile çok geç oldu.Paylaşımlarımızı daha önceleri kütüphanelerde yapardık.Kesin bilgiler üzerinde konuşurduk.Şimdi gönül ister ki yine kesin bilgiler üzerinde konuşalım.Senden beklenen bu kadar rep puanı üzerine şunu yazman olmalıyda' Bu hurafelere inanmayın.Bizim genç beynimizi bunlarla doldurdular sizinkini doldurmalarına izin vermeyeceğiz.Biz kıyameti bekleyen toplumlar olduk.Ancak siz kıyameti bilen fakat hiç ölmeyecekmiş gibi ilerleyen toplumlar olun' inan bunu yazmanı beklerdim.
  Yanlış anlaşılmalar üzerindeki tartışmayı devam ettirmek istemiyorum.Kalp kırmakdan korkarım kırdıysamda özür dilerim.
  Son olarak :) muzurluk yapmadan duramayacağım. Erzurumun horasan ilçesinin adı horasandan sürülenler tarafından kurulduğu için konulmuşdur.12. yy ortalarında konulmuş bir isimdir.Hz. Muhammed(S.A.V) ise bu horasan şehri kelimesini İran'ın doğusundaki Şehr-i Meksabi için yani İran'ın doğusundaki Horasan için söylemişdir. Erzurum'un Horasan ilçesini biliyorum yaprock :):):) kusura bakma dayanamıyorum yannış bilgi görünce :):):)

 5. 17
  emirkaan
  Üye
  arkadaşlar rivayetlerde ve KURAN da deccalın iki gözlü olacağı açıkça belirtilmiş kaldı ki neden bu zamana kadar ortaya çıkmadı üstelik hala ülkemizin kamuoyu bunu nsl hala bilmez dünyada iletişimin sınırlarını zorluyoken neden başka bi yerden duymadık birde deccalin geleceği zaman öncesin de daha bir çok olay vukuu bulacaktır Allah sonumuzu hayır eylesin

 6. 18
  smoketwojoints
  Yeni Üye
  Evet yanlış değil ama eksik neyse yaw bu konuyu uzatmanın bir manttığı yok.Kırdıysam özür dilerim :):):) barış imzaladık demi?:)

 7. 19
  KeşmekeŞ
  Özel Üye
  bencede ne kadar doğru olunduğu bilinmez
  ....iyi forumlar....

 8. 20
  €lizabeth
  Emekli
  Bunun gerçek oldugu ne kdar dogru olabılır bılmıorum peki dinde tek gözlü bir adam incek diyorsunz dogru ise inmiş işde kessinler kafasını :D:D komedi ya.

 9. 21
  YapRock
  Forumun Herşeyi

  --->: Pakistan'dan Çıkan Deccal.. Üstelik Resmide Var..

  Reklam  Bunun gerçek oldugu ne kdar dogru olabılır bılmıorum peki dinde tek gözlü bir adam incek diyorsunz dogru ise inmiş işde kessinler kafasını :D:D komedi ya.
  Ben Komik Bişey Göremedim Pek ..

  Konulara Bakış Açın Çok İlginç , Yazdıkların Daha Doğrusu Yazamadıkların Daha İlginç.

  Eğlenceli Forumlar Dilerim .

 10. 22
  desse21
  Yeni Üye
  ama drccalin büyük bir ordusuda vardır belki onaları toplamaya gitmiş olabilir decealin oyunlarına kimse gelmesin

 11. 23
  burak61T
  Yeni Üye
  İranın Hazar denizi'nin hemen batısında kalan bölgesi var birde erzurumun bir ilçesi var hangisinden bahsedildiğini bilmiyorum paylaşımın için saol..

 12. 24
  şeyda gül
  Üye
  arkadaşlar çıksaydı kıyamet kopar ve her yerde çıkardı

+ Yorum Gönder
akabetü efik,  pakistanda ortaya çıkan deccal,  pakistanda deccal resmi,  pakistandaki deccal,  pakistanda çıkan deccal
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi