Pakistan'dan Çıkan Deccal.. Üstelik Resmide Var..

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Pakistan'dan Çıkan Deccal.. Üstelik Resmide Var.. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Reklam

  Pakistan'dan Çıkan Deccal.. Üstelik Resmide Var..

  Reklam  Pakistan'dan Çıkan Deccal.. Üstelik Resmide Var..

  Forum Alev
  Pakistandan çıkan Deccal resmide var

  pakistanin lahur öyünde fakir bir dul kadinin oglu olan , babasi kabileler arasinda olan bir catismada ölmüs, cocuk tek gözlü dogmus iki kasin arasinda anasi bunu dogurduktan sonra bunu saklamis kimseye göstermemis korkunc sekli yüzünden ta ki her disari cikisinda kadin elbisesi ile yüzünü örterek disari cikartiyordu.
  cocuk büyüdü ismi masum cocuktaki zeka fark edilince onu bir büyücü alip büyüttü sonra cin ve seytanlarla olan ilim ile ugrasti o kadar nami yükseldi ki tüm pakistanda ismi yayildi.
  bir cok iyilesmeyen hastaliklari iyilestirdi cok harikulade olaylar yapiyor
  egtimini bitirdikten sonra yüzünü acti tek gözle milletin karsina cikti, millet korkmaya basladi. bir cok harikulade seyler yapiyor bunlardan: elini atese atip yanmiyor, tas ve cam yiyor, deniz suyundan iciyor, elini her cansiza isaret ettyse yanina geliyor o cansiz hareket ediyor cagirmasina icabet ediyor, topraktan altin yapiyor ve korumasini ise bir kedi üstlenmis.
  nami yayildiginda devlet bunu yakaliyor ve hapise atiyor ama onu yakaladiktan sonra acayip olaylar oluyor hapishanedeki bütün polisler korkudan ne yapacaklarini bilmiyorlar.
  cünkü her ne kadar kapilari üzerine kitledilerse kapilar kendilerinden aciliyor en sonunda devlet caresizlikten bunu sali veriyor ve serbest birakiyor.
  bu arada devlet din adamlari ve alimlerden yardim istiyor ama hic kimse buna karsi bir sey yapamiyor. en sonunda devlet bunu öldürmeye karar veriyor ama hic bir silah ona islemiyor.
  devlet alimlerden yardim isteyince bir alim hadislere dayanarak bunun deccal oldugunu acikliyor ve bir ara sonra kayip olacagi ve horasana gidip ordan cikacagini acikliyor.
  ama diger alimler ise bu deccal degilde büyük bir büyücü oldugunu söylüyorlar gidip yakalandiktan sonra onun sihrini iptal edeceklerini söylüyorlar, ertesi gün bunun evine baski yapiyorlar aynen olan oluyor masum kayiplara karisiyor ve nereye gittigini kimse bilmiyor ....
  acaba bu deccal midir alimlerin dedigi gibi ?
  alimler ise onun deccel oldugunu acikliyorlar ve bütün pakistan gazeteleri resmini yayiyor
  buda yayinlanan resmi ve yazilan gazete :
  sunuda acikliyayim pakistandaki alimler onun deccal olabilecegini söylüyorlar kayip olmus horasanda cikacak simdiki son cikisi degildir yinede yüce allah bilir  Hz. Huzeyfe radıyallahu anh anlatıyor: Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:

  Deccal çıktığı vakit beraberinde su ve ateş vardır. Ancak halkın ateş olarak gördüğü tatlı sudur; halkın su olarak gördüğü ise yakıcı bir ateştir. Sizden kim o güne ererse, halkın ateş olarak gördüğüne düş(meyi kabul et)sin. Çünkü o, tatlı soğuk sudur.

  Buhari, Fiten 26, Enbiya 50; Müslim, Fiten 105, (2935); Ebu Davud, Melâhim 14, (4315),

  Allahın gönderdiği her peygamber, ümmetini onunla inzar etti. Nuh aleyhisselam ümmetini onunla inzar etti, ondan sonra gelen peygamberler de. O, sizin aranızda çıkacak. Onun hali sizden gizli kalmayacak. Rabbinizin tek gözlü olmadığı size kapalı değildir. O ise sağ gözü kör birisidir. Onun gözü, sanki (salkımdan) dışa fırlamış bir üzüm dânesi gibidir. (İki gözünün arasında ke-fe-re yani kâfir yazılmış olacaktır. Bunu her müslüman okuyacaktır).

  Buhari, Fiten 27; Müslim, Fiten 100-103, (169)-(2933).

  Allah’u Teala mü’minlere Deccal’i tanıma imkanı sağlayacak ve onun oyunlarına karşı bir firaset ihsan edecektir. Enes (R.A.)’den rivayetle Efendimiz buyurur: “Deccal’in iki gözü arasında kalın bir hatla belli olan (her mü’mine aşikâr) kâfirun(yazısı) vardır. Sonra onu heceledi:Ke-fe-re.

  deccal.gif
 2. 2
  bernaa_
  Yeni Üye

  --->: Pakistan'dan Çıkan Deccal.. Üstelik Resmide Var..

  Reklam  kıyamet zamanında deccal die tek gözlü bii canavar gelecek miş cennetle cehennemi elin de tutacakmış ve onları karıştıracakmış(yalan olmasın) ama bi tane peygmberimiz gelip onun başını kesecekmş sonra herkes cennete yada cehenne me gidebilecekmiş...bi yerde okumuştum...doğru mu bilmiyorum... 3. 3
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  bernaa_ söylediklerin Kısmen Doğru.. Başını KEsecek Olan Mesih diye biliyorum bende..

  Mesih de Hazreti İsa.. 4. 4
  bernaa_
  Yeni Üye
  horasana gitdi denilio ya orası neresı bilen varmı?

 5. 5
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Horasan diye bildiğim bi yer var o da erzurumun ilçesi .. Erzurum Sarıkamış(Kars) Arasında diye hatırlıyorum..

 6. 6
  bernaa_
  Yeni Üye
  Alıntı YapRock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Horasan diye bildiğim bi yer var o da erzurumun ilçesi .. Erzurum Sarıkamış(Kars) Arasında diye hatırlıyorum..

  orası değildir ya.... googleden bakmak lazım aslında...

 7. 7
  muamma.şair
  Bayan Üye
  horosan iranda bir yer yanlış hatırlamıyorsam

 8. 8
  berrenur
  Üye
  Kıyametten önceki son dönem olan Ahir Zaman'da Mesih Deccal’in ortaya çıkıp insanları din ahlakından uzaklaştıracağı, yeryüzünde büyük kargaşaya ve zulme neden olacağı pek çok güvenilir hadisle bildirilmiştir.


  ... (O sırada) fitneler, karışıklıklar, ihtilaller çok olur da insanlar birbirlerini öldürürler. İnsanlar kendi canlarına kıyarlar ve yeryüzünü belalar kaplar. İşte öyle sıkıntılı bir zamanda ... mel’un (lanetlenmiş) Deccal... çıkar...7

 9. 9
  _feyza_
  Usta Üye
  yhhaaa burda deccalın 2 gözlü olacağı falan yazıyor.. ALLAH BİZİ KORUSUN ama bu habar doğrumu kaynağı

 10. 10
  bekoo
  Emekli
  ya bu deccalin 2tane gözü varmış..birisi kör birisi ise inci gibiymiş..
  çok büyükmüş bütün insanları deyim yerindeyse dininden geçirmek için uğraşacakmış..sonra ben Hz.Mehdi die biliodum deccali öldürecekmiş ama Hz.İsa mış örendiim ii oldu..

 11. 11
  _feyza_
  Usta Üye

  --->: Pakistan'dan Çıkan Deccal.. Üstelik Resmide Var..

  Reklam  yhaa arkadaslar bu bilgi dpğrıumu pakistan da çıkan deccallyhani

 12. 12
  g.e.s
  Üye
  panik yok pakistandan çıkan deccal falan değil dna sı bozuk doğan bi insan büyü falan doğru olabilir allah cc. bazı insanlara özel gücler verir o başka ama herkez allah yolundan giderse hiç birşey omaz rahat uyuyun namazınızı eksiltmeyin.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... Sonuncu8Sonuncu9
akabetü efik,  pakistanda ortaya çıkan deccal,  pakistanda deccal resmi,  pakistandaki deccal,  pakistanda çıkan deccal
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi