Gebelikte Giyim Tarzı - Gebelik ve Annelik

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Gebelik ve Annelik Bölümünden Gebelikte Giyim Tarzı - Gebelik ve Annelik ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  naberya?
  Bayan Üye
  Reklam

  Gebelikte Giyim Tarzı - Gebelik ve Annelik

  Reklam  Gebelikte Giyim Tarzı - Gebelik ve Annelik

  Forum Alev
  Gebelikte giyim tarzı
  Özellikle gebeliğinizin ikinci trimesterinin başlarından itibaren artık eski kıyafetlerinizin ve sütyeninizin size dar geldiğini farkedebilirsiniz. Bu aşamada henüz daha "hamile kıyafeti" satın almanıza gerek olmasa da bol kıyafetler daha rahat hissetmenizi sağlayabilir.
  Anne adaylarının çoğu gebelikte sıcağa duyarlı hale gelirler ve bu nedenle de daha hafif kıyafetler tercih ederler. Yine de özellikle kış mevsiminde mevsim koşullarına uygun kıyafetler tercih etmelisiniz.
  Kıyafet kullanımında maksimum özgürlük temel kuraldır. Her zaman içinde kendinizi rahat hissettiğiniz kıyafetler tercih edin. "Stretch" olarak tabir edilen dar kesim pantolonların bacaklardaki dolaşımı engelleyerek varis oluşumuna katkıda bulunabileceğini unutmayın.
  Ayakkabı konusuna gelince: Gebelikte alçak topuklu ayakkabılar tercih edilmelidir. Topuksuz ve yüksek topuklu ayakkabılar doğal denge merkezinizi değiştirerek bel ağrısı oluşumuna neden olabilirler. Yine yüksek topuklu ayakkabılar dengenizi kolaylıkla kaybetmenize neden olabilirler.

 2. 2
  |¨MaD qİrL¨|
  Usta Üye

  --->: Gebelikte Giyim Tarzı - Gebelik ve Annelik

  Reklam  Örnek Fotoraf ?
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi