İnternet Explorer'iniz yoksa Türk Telekom'da Çalışamazsınız!

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Genelbilgi ve İpucu Bölümünden İnternet Explorer'iniz yoksa Türk Telekom'da Çalışamazsınız! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Reklam

  İnternet Explorer'iniz yoksa Türk Telekom'da Çalışamazsınız!

  Reklam  İnternet Explorer'iniz yoksa Türk Telekom'da Çalışamazsınız!

  Forum Alev
  Türk Telekom'un internet sitesinden iş başvurusu yapmak istiyorsanız elinizde bir Windows ve Internet Explorer olması şart.

  Türk Telekom Türkiye’de çoğu insanın çalışmak isteyeceği yerlerden birisi, ama gel gelelim iş başvurusu yapmak istediğinizde karşınıza bir dizi engeller serisi çıkıyor. Özellikle iş başvurularının yoğun olduğu sırada sayfaya giriş yapılamıyor. Bundan daha büyük bir engel ise başvurular sadece Internet Explorer ile yapılabiliyor.
  Başvuru sayfasına Opera veya Firefox ile girmek istediğinizde size “Sitemiz Internet Explorer 6 veya üzeri ile çalışmaktadır” diye bir uyarı geliyor. Peki o halde deyip Internet Explorer 8 ile giriş yapmaya çalıştığınızda da aynı uyarıyı alıyorsunuz !
  Internet Explorer 8 ile sayfaya girmek istediğinizde aldığınız hata
  Çözümü Yok Mu?
  Çözümün en kötü yanı mutlaka Explorer kullanmak zorundasınız, Internet Explorer 6.0 veya 7.0 kullanacaksınız, ya da 8.0 ile girdikten sonra adres satırının yanında bulunan uyumluluk görünümü butonunu kullanarak ilgili sayfaya girebilir ve iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  Internet Explorer 6 veya 7 ile girdiğinizde sayfaya ulaşabiliyorsunuz
  Bir çok insanın bu çözümü bilmediğini, ayrıca Linux kullanıcılarının direkman iş başvurusu yapamayacağını düşünürsek durum hiç de iç açıcı değil. Umarız Türk Telekom bu sorunu en kısa zamanda düzeltir.
 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye

  Cevap: Internet Explorer'iniz yoksa Türk Telekom'da Çalışamazsınız!

  Reklam  bu genelde javascript dediğimiz bazı internet sitelerinin sorunlarından devlet siteleri de keza yine aynı şekilde explorer olmadan çalışmamaktadır bu güvenli açısından böyledir+ Yorum Gönder
Sitemiz Internet Explorer 6 veya üzeri ile çalışmaktadır.,  sitemiz internet explorer 6 veya üzeri ile çalışmaktadır ,  sitemiz internet explorer 6 veya üzeri ile çalışmaktadır hatası,  türk telekom sitemiz internet explorer 6 veya üzeri ile çalışmaktadır,  explorer 6 ve üzeri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi