Laptop Şarjı Çabuk Bitenlere Özel Program

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Genelbilgi ve İpucu Bölümünden Laptop Şarjı Çabuk Bitenlere Özel Program ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Reklam

  Laptop Şarjı Çabuk Bitenlere Özel Program

  Reklam  Laptop Şarjı Çabuk Bitenlere Özel Program

  Forum Alev
  Yeni bir yazılım sayesinde dizüstü bilgisayarlarınızın şarjı daha uzun süreli olacak. Yazılım, bataryaların tam kapsamlı kullanılmalarını sağlıyor.

  Dizüstü bilgisayara sahip kullanıcıların yaşadığı en büyük sıkıntılardan biri, bilgisayarın şarj kablosu takılı değilken şarjlarının çok çabuk tükenmesidir. Öyle bir an gelir ki dizüstü bilgisayarı şarja takmadan kullanmanız gerekir ve dolayısıyla bir batarya problemi ortaya çıkar. BatteryCare adlı bir yazılım bu duruma büyük ölçüde son vermeyi planlıyor.

  BatteryCare, bir yazılım olmasına rağmen şarj sıkıntısına nasıl son verebilir? Tabii ki yedek bir bataryanın size kazandırdığı ek süre kadar bir süre kazandıramaz belki ama, mevcut bataryanızı tam kapasiteyle kullanmanızı sağlayabilir. Bu da, size tahmin edemeyeceğiniz kadar bir süre kazandırabilir. BatteryCare, ücretsiz olmasından dolayı kullanıcıların büyük beğenisini kazanacak gibi gözüküyor.
  Yazılımı indirmek için tıklayın.
 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye

  Cevap: Laptop Şarjı Çabuk Bitenlere Özel Program

  Reklam  batarya programları ne kadar işe yarar ne kadar güç tasarrufu sağlar bilinmez ama şuda bir gerçek ki bazı laptop markaları bilerek kullanıcı ek malzeme alsın diye ilk bataryayı düşük kapasitede üretir hatta hp ek bataryaların çoğunu daha büyük yapar tx1250 et de olduğu gibi+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi