Athena yeni albüm

+ Yorum Gönder
Müzik Köşesi ve Güncel Müzik Haberleri Bölümünden Athena yeni albüm ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  bucali
  Emekli
  Reklam

  Athena yeni albüm

  Reklam  Athena yeni albüm

  Forum Alev
  Sanatçı : Athena
  Albüm Adı : Athena

  Kendilerini net ve samimi bir şekilde ifade ettikleri 6. stüdyo çalışmaları "Athena" grubun 5 albümü sonunda geçirdiği evrimi özetliyor. Albüm, grubun müziğini yansıtmakla beraber, diğer albümlerine oranla daha sert bir yapıya sahip. 2 demo ve 6 albümün sonunda grubun geldiği son nokta ATHENA albümü.

  Athena'nın son birkaç yıldır yaşadıklarını ve içlerinde birikenleri en iyi yansıttıkları albüm olarak nitelendirdikleri ATHENA albümünün hazırlık aşaması 1 yıl, kayıt süreci ise 2 ay sürdü. Prodüktörlüğünü Çağlar Türkmen, süpervizörlüğünü Tarkan Gözübüyük'ün yaptığı albümde 10 yeni parça yer alıyor.

  6. albümde ilk defa bir prodüktör ile çalışmanın vermiş olduğu müzikal bütünlüğü yeni albümün en karakteristik özelliği. Vokalleri diğer albümlerinden daha olgun bir tarza sahip, çeşitli müzikal tarzların denediği albümde, grup enerjisini her parçada yansıtıyor.

  Albümün ilk klip şarkısı ÇATAL YÜREK grubun bundan önceki 3 klibinin yönetmeni Ketche tarafından, 1800'lerden kalma tarihi Beykoz Sümerbank fabrikasında çekildi.

  2 Haziran'da başlayacak büyük bir gençlik festivali ile 17 şehirde yaklaşık 450.000 kişiye yeni şarkılarıyla seslenecek olan Athena' nın yeni albümü Pasaj Müzik etiketiyle Haziran' nın ilk haftası tüm müzik marketlerde yerini aldı.


  1. Çatal Yürek

  2. Hatasız Kul Olmaz

  3. Bırak Gitsin

  4. Kime Ne

  5. Çöküşlerdeyim

  6. Caydıran

  7. Roket Adam

  8. Bulut

  9. Yasak Bahçe

  10. Uyanınca
 2. Alev
  Özel Üye

  Athena yeni albüm Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi