Spyware Terminator indir Download

+ Yorum Gönder
Programlar ve Güvenlik Programları Bölümünden Spyware Terminator indir Download ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  veysell
  Üye
  Reklam

  Spyware Terminator indir Download

  Reklam  Spyware Terminator indir Download

  Forum Alev
  yeni olan bu program bir çok ücretli olan spyware temizleme programından oldukça iddialı bir program gerçek zaman koruma ile tam koruma sağlıyor

  Spyware Terminator bir bedavadır , Kullanımı kolay ve Etkili spyware remover spywareye karşı gerçek-zaman koruma , adware , keyloggers , Truva atlar , tarayıcı uçak korsanları ve diğer malware tehditleri sağlıyor. Spyware Terminator güçlü gerçek-zaman koruma kalkanından geçerek bilgisayarınızı korur , Gelişmiş sistem taraması ve muhafaza güvenli karantinada spywareyi tesis eder.

  Işıklı bölümleri programlayın:
  - Spyware 'den bilgisayarınızı etkili bir şekilde korur
  - Safely Store Quarantine Detected Spyware
  Kullanmak için - kolay , düzene kolay
  - elkitabı & bilgisayar Spyware-bedavanız'ı tutan tarama program yaptı
  - Automatically Download Updates that Keep Spyware Terminator Current

  Temel program özellikleri:
  * bedava 100% gerçek-zaman koruma size ekstrayı cezalandıran Spyware Terminator temel versiyon – temel bir fonksiyon en diğer uygulamalarda içerdi. Spyware , adware , Truvalar , keyloggers , giriş sayfası uçak korsanları ve diğer malware tehditleri etkili bir şekilde kaldırın.
  * güvenli karantina. Karantinaya hareket edilen taranmış boyunca tesis eden dosyalar şüphelenir. Spyware Terminator işler durumdadan onları önler ve Bilgisayarınıza zarar verene daha ileri sebep oluyor. Siz yeniden inceleyebilirsiniz ve Şüpheli dosyalar kaldıran permanentlye seçersiniz veya Temel dosyaları güvenli olarak saklar.
  Kullanmak için * kolay. Spyware Terminator algılayan tüm beceri düzeylerinin insanlarına izin verir ve Spywareyi giderir. Eğer siz hata tarafından bir programı kaldırırsanız
  siz ona arkayı kolayca koyabilirsiniz.
  * elkitabı & tarayan program yaptı. Bilgisayarınızı el ile tarayın veya Program derinlemesine bir yapılanı olmak için düzenli olarak tarar. Taranmış işlem diğer görevlerde çalışma iken sizin, aksadılmış olmayacak olmadığınız arka planda öyle koşar.

  İNDİRİN

  Alıntıdır 2. 2
  kasap1068
  Yeni Üye

  --->: Spyware Terminator Sürümleri

  Reklam  teşekkürler bize lazım olanları aldık.şimize yaradı 3. 3
  NOS
  Usta Üye
  saolasınız arkadaşlar 4. 4
  Mattet
  Usta Üye
  Spyware Terminator 2.3.0.487 - Free - 7,65 MB
  Spyware Terminator sahip olduğu gerçek zamanlı koruma, HIPS ve antivirus özellikleriyle, spyware, adware, torjanlar, keyloggerlar, başlangıç sayfası otostopçuları, malware gibi kötü niyetli yazılımlara karşı sizi korurken hatta Look2Me, BetterInternet, VX2 ve CWS gibi tehlikeli internet tehditlerine karşı bilgisayarınızı temiz tutarken kolay kullanımı ve minumum bilgisayar kaynağı ihtiyacı ile en hızlı taramaları gerçekleştirerek sizleri internet ortamından bulaşabilecek olası tüm zararlara karşı koruyor.

  Spyware Terminator includes Real-Time Protection, HIPS, and antivirus. Effectively remove spyware, adware, trojans, keyloggers, home page hijackers, and malware threats even dangerous threats like Look2Me, BetterInternet, VX2, and CWS. Spyware Terminator is easy-to-use, requires minimal PC resources, and performs ultra fast scans. Protect your computer with powerful real-time protection shield, advanced system scanning and safe quarantine for found spyware. Scan your computer manually or schedule full system sweeps. Perform in-depth scans of your computer's hard drives, memory, process, registry and cookies to seek out and remove all known spyware threats. Includes optional Web Security Guard which displays website reviews and threat level to help identify potentially dangerous Web sites.

  Tamamen Ücretsiz Gerçek Zamanlı Koruma
  Gerçek zamanlı koruma içeren Spyware Terminator basic version diğer Spyware programlarına göre ücretsiz olmasıyla dikkat çekiyor. Spyware, adware, trojan, keylogger veya internette web sayfalarındaki otostopçu tehtidlerine karşı tam anlamda bir koruma sağlıyıcaksınız ve diğer malwarelere karşı.
  Güvenli Karantina
  Tarama sırasında bulunan tüm şüpheli dosyalar Karantina altına alınıyor. Spware Terminator karantinaya aldığı bu dosyaların artık bilgisayarınıza zarar vermemesi için gerekli korumayı sağlıyor. Daha sonra bilgisayarınızdan kaldırıp kaldırmıcağınıza karar verip kendi isteğiniz doğrultusunda sisteminizden bu dosyaları kaldırabiliyorsunuz.
  Kullanması Çok Kolay
  Spyware Terminator sizlere tüm seviyedeki spywareleri bulmanıza ve silmenize olanak tanıyor. Eğerki bir programı yanlışlıkla kaldırırsanız geri getirme seçeneğide bulunuyor.
  Manual ve Belirlenmiş Tarama
  Bilgisayarınızı isteğiniz doğrultusunda istediğiniz zaman taratabilirsiniz veya daha derin ve detaylı taramalar için bilgisayarınızda bir tarih belirliyebilirsiniz. Arka planda çalışabilen tarama işlemi sırasında aynı anda yaptığınız diğer işlerden kendinizi alıkoymadan rahatlıkla bilgisayarı kullanmaya devam edebilirsiniz.
  Otomatik Güncellemeler ve Yüklemeler
  Spyware Terminator isterseniz otomatik güncellemelere ayarlanabilir bir programdır. En güncel ve etkili korumayı yapmak için programınızı güncellemeniz gerekmektedir.


  Direkt yükleme adresi için tıklayınız


+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi